Mateusz Glinka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Legionowo
Jabłonna
Chotomów
Skrzeszew
Warszawa (Białołęka +5)
Ząbki
Kałuszyn
Poznań

Mateusz Glinka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5128 opinii
Dla użytkownika Mateusz Glinka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 128
avatar
Rita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Bardzo polecam! Pan Mateusz rewelacyjnie przygotował mnie do matury, wynik z podstawy 98% a z rozszerzenia 80%. Super atmosfera na zajęciach i bardzo indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia odbywały się online. Nie mogłam trafić lepiej!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Gorąco polecam!!!
Jestem tegorocznym maturzystą i jestem bardzo zadowolony z całego roku wspólnych zajęć online. Matury bardzo dobrze zdane, dzięki super przygotowaniom.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

Pan Mateusz prowadzi zajęcia z córka. Dzięki zajęciom córka nabrała pewności siebie w konwersacji. Docenia tez atmosferę, która jej nie stresuje. Tematyka jest utrwalana w zadaniach domowych. Dużo pracują także z wymowa oraz praktycznymi przykładami. Egzamin ósmoklasisty 100% również z próbnymi które bywamy bardziej wymagające radziła sobie bardzo dobrze.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

Pan Mateusz prowadzi zajęcia z trójką moich dzieci. Najstarszego syna przygotowywał do egzaminu ósmoklasisty - egzamin zdany z rewelacyjnym wynikiem 100%!!! Pan Mateusz ma świetne podejście do dzieci - też tych młodszych. Zaraża swoją pasją, entuzjazmem i gigantyczną energią! Bardzo polecam angielski z panem Mateuszem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Pan Mateusz to wyjątkowy Nauczyciel. Przygotowywał syna przez rok, online do egzaminu ósmoklasisty. Wynik 100%. Nadmienię, że zaczynając przygotowania syn nie czuł się pewnie z językiem angielskim. Pan Mateusz od samego początku spodobał się synowi, bo miał on plan na prowadzenie zajęć co jest bardzo ważne w przygotowaniach do egzaminu a zajęcia prowadził w swobodej atmosferze i z poczuciem humoru. Lekcje były profesjonalne z dużym wkładem pracy własnej nauczyciela w przygotowanie materiałów. Syn zawsze dostawał pracę domową i był z niej rozliczany, co uważam za duży plus. Serdecznie polecam bo warto.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Witam, chciałbym polecić Państwu Mateusza jako nauczyciela języka angielskiego, uczęszczam na lekcje już od kilkunastu miesięcy i uważam, że jest to nauczyciel wyjątkowo dobry.
1. Mateusz jest absolwentem UW na kierunku filologi angielskiej więc przygotowanie teoretyczne ma bardzo dobre.
2. Posiada ogromną wiedzę praktyczną co jest niezwykle przydatne zwłaszcza dla osób, które uczą się angielskiego po to żeby po angielsku mówić w codziennym życiu.
3. Pandemia oraz związane z nią obostrzenia sprawiły, że Mateusz doskonale opanował nauczanie innych osób poprzez Skype lub Teams. Gdy zaproponował mi lekcje online, byłem niezwykle sceptycznie do tego nastawiony jednak pokazał, mi że naprawdę jest to bardzo wygodne i efektywne.
4. Zaangażowanie na poziomie master sprawia, że lekcje nie są nudne a czas wciąż wydaje się być za krótki :)
5. Mateusz stara się być bardzo elastyczny, niejednokrotnie bywało, że musiałem zmienić termin lekcji w zasadzie na ostatnią chwilę, Mateusz starał się znaleźć inny termin dogodny dla nas obydwóch, niestety nie jest to możliwe zawsze ale sama chęć przełożenia lekcji jest bardzo pozytywna.
6. Mateusz proponuje kilka sposób nauczania, styl swojej pracy dostosowuje do umiejętności ucznia co sprawia, że każdy może znaleźć metodę, która najbardziej do niego trafia.
Jeszcze raz bardzo polecam Mateusza, nauka z nim to nie nauka, to miło spędzony czas!!!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2022

Polecam zajęcia z Mateuszem w 100%! Długo szukałem dobrego korepetytora, który przygotuje mnie do egzaminu FCE. Ze względu na to, że jestem z Wrocławia, zajęcia z angielskiego odbywały się online. W sumie to było 10 miesięcy!

Co do plusów... to na pewno profesjonalne podejście do zajęć. Mateusz wszystko tłumaczy i silnie koncentruje się na Twoim celu (moim był akurat egzamin).

Ponadto trzeba przyznać, że ma duży magazyn materiałów i zdecydowanie pamięta o dodatkowych zadaniach, które zadaje :D

Z czystym sumieniem polecam :)

avatar
Grześ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Z Panem Mateuszem przez około rok przygotowywałem się do egzaminu ósmoklasisty. Lekcje dały mi nie tylko bardzo dobry wynik (100% na egzaminie), ale także miło spędzony czas. Były one nie tylko ciekawe, lecz również zabawne, dzięki czemu lubiłem uczęszczać na korepetycje.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

bardzo polecam zajęcia z Panem Mateuszem!

wspólnie przez rok przygotowywaliśmy się do matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym w formie online, a nasza współpraca zakończyła się wynikiem 98%:) Pan Mateusz jest bardzo zaangażowany w prace z uczniem i przy tym bardzo profesjonalny, posiada wiele materiałów do zajęć z uczniami, które dostosowywuje do ich indywidualnych potrzeb. Lekcje są ciekawe, a co najważniejsze - odbywają się w przemiłej i swobodnej atmosferze.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pana Mateusza poleciła mi moja przyjaciółka, której syn już od kilku lat uczęszcza do niego na lekcje. Zależało mi przede wszystkim aby odbywały się one online, tak aby nie tracić czasu na dojazdy i na tym, aby były indywidualne. Wybór zajęć pana Mateusza okazał się strzałem w 10! Gabryś przez cały rok szkolny chętnie uczestniczył w lekcjach, ma dobry kontakt z nauczycielem (najważniejsze: lubi go). Pan Mateusz tworzy klimat, interesuje się dzieckiem, nade wszystko umie prowadzić lekcje, ma narzędzia i wiedzę jak robić to online. Dla mnie najlepszym sprawdzianem wiedzy były zimowe ferie, podczas których syn używał języka angielskiego w rozmowach z obcokrajowcami i potrafił dogadać się w prostych kwestiach. Polecam serdecznie!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pana Mateusza. Lekcje były bardzo przyjemne i dzięki nim wiele się nauczyłam. Na każdej lekcji Pan Mateusz był bardzo zaangażowany i z jego pomocą udało mi się uzyskać 100% na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Pan Mateusz to świetny nauczyciel. Wcześniej nigdy nie mówiłem po angielsku, obawiałem się że języki nie są dla mnie bo wolno się uczę. Nie mam czasu na skomplikowane lekcje przez prowadzenie biznesu i małą ilość czasu. Skorzystałem z usług 4 innych nauczycieli online po 2/3 lekcje z podstaw na przestrzeni pół roku. Potwierdził się mój czarny scenariusz. Wyszedłem głupszy niż wszedłem na lekcje dodatkowo zdemotywowany, że nie potrafię nawet dobrze powtarzać po nauczycielu. Żona bez mojej wiedzy zapisała mnie na lekcje do Pana Mateusza bym spróbował ostatni raz i to był przełom. Od pierwszej lekcji złapaliśmy wspólny język, kładł nacisk na moją wymowę, dopytywał czy rozumiem wszystko i czy tempo nie jest zbyt szybkie. Zależało mu na tym bym wyszedł w pozytywnych emocjach z tej lekcji, nauczył mnie innego postrzegania nauki języka angielskiego. Już na trzeciej lekcji pokazał mi mój progres i zrobiliśmy lekcję powtórkową, która zwiększyła moją pewność siebie, dając mi motywacje do dalszych działań. Po pół roku wspólnych lekcji 1/2 razy w tygodniu pojechałem za granicę i byłem w stanie sam porozumieć się w najprostszych sytuacjach jak lotnisko/sklep/restauracja czy nawet prosta rozmowa o tym jaki mamy plan na dzisiejszy dzień. Dla mnie to jest kolosalny progres bo pół roku temu nie byłem w stanie powiedzieć nic po angielsku ani nawet nie miałem ochoty by próbować się uczyć. Ta sytuacja pokazuje, że Pan Mateusz jest świetnym mentorem, potrafi dostosować komunikat do odbiorcy bez znaczenia na wiek czy osobowość. Jest cały czas na bieżąco z nowinkami językowymi. Zawsze punktualny, rzetelny, potrafiący przekazywać wiedzę w zrozumiały sposób z świetnym poczuciem humoru:)) Ceny ma adekwatne do jakości usługi którą oferuje. W salonie Ferrari mówią, że jakość zawsze pamięta się dłużej niż cenę inwestycji i u Pana Mateusza jest identycznie:)) Serdecznie polecam Pana Mateusza i zachęcam do skorzystania z jego lekcji. Pozdrawiam Patryk

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Bardzo polecam, w ciągu niespełna 5 miesięcy nauki u Pana Mateusza, mój syn z bardzo słabą znajomością jezyka Angielskiego napisał dwa egzaminy próbne z wynikiem ponad 80%.
Ja również od 10 miesiecy uczęszczam na lekcje. I z poziomu kompletnego zera, zaskoczona koniecznością zdania egzaminu z języka angielskiego, zdałam już dwa egzaminy z sukcesem .

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2022

Pan Mateusz jest świetnym nauczycielem!!!! Ma niesamowite podejście do dziecka oraz idealnie dopasowuje sposób nauczania do wieku ucznia, co powoduje, że uczy się chętnie:)
Syn uczęszcza na lekcje od prawie roku i jego radość nie znika, a efekty mówią same za siebie - 6 na koniec roku na świadectwie!!! Cieszę się bardzo, że trafiliśmy do Pana Mateusza:) Bardzo dziękuje i uczymy się dalej!!!:)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2022

Pan Mateusz jest super nauczycielem, bardzo zaangażowanym i potrafi dobrać metodę nauczania do wieku dziecka. Moja córka jest bardzo zadowolona z lekcji. Julka właśnie została laureatem konkursu z języka angielskiego „Zuch Roczny”. Otrzymała 12 miejsce na 1000 osób z klas trzecich w całej Polsce. Bardzo duża zasługa pana Mateusza!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Nauczyciel mocne 10/10! Świetne lekcje, dostosowane do ucznia, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Lekcje on-line z drugiego końca Polski, a Pan Mateusz nie ma żadnego problemu w dokładnym monitorowaniu mojej wymowy czy pisowni. Wyłapuje wszystkie moje błędy i w świetny sposób uczy co poprawić :) Pomimo czytania zaawansowanych książek czy artykułów i oglądania filmów w języku angielskim zawsze miałam problem i opory by mówić w tym języku. A tu wystarczyły może z dwa miesiące i się przełamałam! Lekcje są interesujące, różnorodne, zawsze o czasie i dostosowane do ucznia :) Pan Mateusz dokładnie wie w jaki sposób zmotywować do nauki i jak sprawić, by człowiek nie mógł się doczekać kolejnej lekcji (chętne wstawanie w poniedziałek godzinę wcześniej niż normalnie mówi samo za siebie).
Polecam każdemu :)
Znalezienie Pana Mateusza to jak strzał w dziesiątkę :) Za Panem Mateuszem stoi kompetencja, ogromna wiedza, świetne podejście do człowieka, niezliczona ilość materiałów edukacyjnych w każdym możliwym temacie. Serdecznie polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Świetny nauczyciel! Profesjonalny, zaangażowany i przesympatyczny. Kładzie duży nacisk na poprawną wymowę i sam mówi z pięknym, brytyjskim akcentem. Lekcje online z Mateuszem (na poziomie zaawansowanym) to zdecydowanie najlepsze, na jakie trafiłem (świetna atmosfera, tematyka dostosowana do zainteresowań ucznia, różnorodne materiały). Co więcej, dzięki Mateuszowi zauważyłem znaczne postępy w wymowie i rozumieniu języka ze słuchu już po kilku miesiącach!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2021

Polecam dla dorosłych, którzy chcą uzupełnić swoje braki. Lektor umiejętnie dostosowuje się do twoich konkretnych potrzeb, czasami nawet w bardzo niszowych tematach.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Mateusz = piękny język angielski, energia, radość z nauki, pomysłowość i ponadstandardowe, ciekawe metody.
Kompetencje, rzetelność, punktualność, a do tego wysoka kultura i przyjacielskie usposobienie - to cały On. Postęp w nauce widoczny był w ciągu kilku tygodni, egzamin ósmoklasisty zdany na 98%. Lekcje online okazały się być równie efektywne jak f2f. Jeśli chodzi o naukę na każdym poziomie, nie można lepiej trafić. Bardzo dziękujemy, pracujemy nadal (również w wakacje), polecamy Mateusza w 100%.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Pan Mateusz to najlepszy, najsympatyczniejszy i potrafiący nawiązać wspaniały kontakt z dzieckiem, nauczyciel języka angielskiego jakiego kiedykolwiek moje dzieci miały, a co najważniejsze: BARDZO SKUTECZNY. Zarówno córka, jak i syn uzyskali na egzaminie ósmoklasisty wynik 100%
i nie miało znaczenia, że lekcje w dużej części odbywały się online.
Dzieciaki tak bardzo lubią lekcje z panem Mateuszem, że nawet w wakacje chcą je kontynuować.
Panie Mateuszu, dziękujemy!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Pan Mateusz jest przesympatycznym, ale i wymagającym korepetytorem. Czasowy, punktualny i zaangażowany. Niezwykle kompetentny i rzeczowy. Miał z córka głównie lekcje online (niestety covidowe czasy). Córka przygotowywała sie do egzaminu ośmioklasisty i zdała go uzyskując 96%. Dzięki korepetycjom jeszcze bardziej polubiła angielski, usystematyzowała dotychczasowa wiedzę, a także zdobyła nową.Pan Mateusz zaraża swoim entuzjazmem - życzyłabym aby każdy korepetytor taki był.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Bez dwóch zdań Pan Mateusz jest kompetentnym i fantastycznym nauczycielem. Syn trafił do Pana Mateusza zniechęcony i znudzony dotychczasowymi lekcjami. Już od pierwszego spotkania pojawił się entuzjazm. Mija pierwszy rok współpracy, a zapał syna do nauki trwa. Mimo systematycznych spotkań, odbywających się 2 razy w tygodniu, zarówno na żywo jak i online, syn ciągle nie może doczekać się kolejnej lekcji i uważa, że kończą się zbyt szybko. A na każdą solidnie się uczy “bo Pan Mateusz jest zbyt fajny, by go zawieść”. Efekty nauki są widoczne: gramatyka solidnie usystematyzowana (świetne notatki w wykonaniu Pana Mateusza), poziom wymowy wystrzeliwuje w górę (pojawia się piękny akcent), zakres słownictwa wzbogacony, a rozumienie ze słuchu wydaje się prostsze. Jako mama chciałabym podkreślić, że Pan Mateusz ma niesamowitą umiejętność mobilizowania ucznia do pracy, gwarantuje ciekawe lekcje w świetnej atmosferze. Dziękujemy.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Mam przyjemność uczyć się z Mateuszem od poł roku online i jestem zachwycona! Kiedyś nie potrafiłam sobie wyobrazić, że można uczyć się języka obcego inaczej niż face to face.
Mateusz jest zawsze punktualny i przygotowany. Zajęcia prowadzi w sposób nieszablonowy, z pomysłem. Zaraża swoim entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem, także nauka z nim to czysta przyjemność i zero stresu. Z całego serca polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Jestem pozytywnie zaskoczona progresem jaki udało mi się zrobić w ciągu zaledwie 6 miesięcy dzięki lekcjom online. Miałam doczynienia zarówno z lekcjami bezpośrednio z Mateuszem jak i online, a różnicy nie odczułam żadnej. Zawsze miałam problem z używaniem czasów, a Mateusz sprawił, że już nie są problemem. Na zajęciach czuję się bardzo swobodnie i komfortowo, bo Mateusz dba o dobrą atmosferę, zawsze jest zabawnie. Serdecznie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

Przygodę z indywidualną nauka języka angielskiego rozpoczęłam z Mateuszem rok temu. Zaraził mnie swoją pasją do tego języka. Jest cierpliwy, bardzo wymagający i ma indywidualne podejście do każdego ze swoich uczniów. Mateusz ogromną uwagę przykłada do wymowy i akcentu. Nasze lekcje to rozmowy na ciekawe tematy tylko w języku angielskim dzięki czemu wiem jak w poprawny sposób przeprowadzić rozmowę, znam wiele ciekawych i przydatnych zwrotów. Bardzo się cieszę ,że to właśnie Mateusz przygotuje mnie do egzaminu ósmoklasisty: :D

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Bardzo dziękuję Mateuszowi. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin z języka angielskiego na studiach i znacznie poprawiłem swoją wymowę. Zajęcia odbywają się w przyjemnej, bezpośredniej i koleżeńskiej atmosferze, dzięki czemu nauka jest bardzo efektowna. Mateusz jest najlepszym nauczycielem jakiego dotąd spotkałem. Polecam rektora szczególnie z uwagi na szybkie efekty kształcenia, świetną naukę wymowy oraz atmosferę.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Super nauczyciel, z dobrym podejściem do dziecka. Nie tylko świetnie uczy, ale potrafi zainteresować tematem. Mój 13 letni syn pierwszy raz z chęcią jeździ na zajęcia. Jako rodzic muszę napisać, że Pan Mateusz jest punktualny, zaangażowany, a w czasie obostrzeń lekcje można było przenieść on-line.

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Pan Mateusz to zdecydowanie najlepszy korepetytor na jakiego udało mi się trafić. Posiada ogromną widzę, świetnie ją przekazuje i do tego mówi z pięknym brytyjskim akcentem!
Dzięki jego rzetelnym wskazówkom udało mi się zdobyć wynik o jakim nawet nie śmiałam marzyć: matura podstawowa 100% i rozszerzenie 98% !
Dziękuję bardzo!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2020

Pan Mateusz uczy 2 naszych dzieci od kilku lat. Jest osoba, która wymaga dużo od siebie i od innych. Przynosi to widoczne efekty w postaci postępów w nauce. Nasza córka była w stanie poprawić znacznie swoje wyniki osiągnięte na końcowym egzaminie 8-klasisty w stosunku do egzaminu próbnego. Dziękujemy Panie Mateuszu! Zwróciliśmy uwagę na wspaniała wymowę Pana Mateusza. Córka zabłysnęła w szkole, poprawiając wymowę innych. Bardzo profesjonalny nauczyciel. Polecamy

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Dzięki panu Mateuszowi wiele się nauczyłam, poprawiłam oceny i wzmocniłam swój poziom angielskiego. Na lekcjach panuje miła i zabawna atmosfera. Kiedy czegoś nie umiem albo nie rozumiem pan Mateusz zawsze mi wytłumaczy tyle razy ile będzie trzeba.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Pan Mateusz jest świetnym nauczycielem i pedagogiem! Lekcje są ciekawe, dynamicznie prowadzone, a dziecko jest od początku uczone pięknego akcentu. Nasz Syn uwielbia lekcje angielskiego i jestem przekonana, że Pan Mateusz będzie dla Niego jednym z tych nauczycieli, których pamięta się do końca życia. Pan Mateusz uczy naszego Syna już kilka lat i na początku, oprócz ciekawych lekcji, rysował przecudne rysunki przedstawiające nowe słówka. Zostawiłam zeszyty z rysunkami na pamiątkę, bo z ogromną przyjemnością na nie patrzę. Podsumowując: Pan Mateusz jest wspaniałym nauczycielem i pedagogiem. Szybko widać efekty Jego pracy (zdarza się, że nasze dziecko poprawia moją wymowę...:)).

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pan Mateusz to profesjonalny i sumienny nauczyciel. Prowadzi zajęcia z naszym synem (11 lat) od roku. Jest osobą bardzo punktualną i zawsze przygotowaną do zajęć. Ma świetny kontakt z uczniem. Prowadzi zajęcia w ciekawy sposób i zrozumiale przekazuje wiedzę. Syn na zakończenie roku otrzymał w szkole ocenę bdb, a najważniejsze, że bardzo polubił język angielski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez P. Mateusza.
Gorąco polecam :)
Edyta K

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Mateusz to profesjonalny, świetny nauczyciel. Atmosfera zajęć miła i koleżeńska. Super jest to, że duży nacisk kładziony jest na wymowę (powtarzamy słowa aż będzie poprawnie) co daje świetny efekt np. przy rozumieniu dialogów w języku angielskim. Widać różnicę w tym czego uczyli nas w szkole i jakie błędy przez to robimy chociażby w wymowie.
Polecam tak dobrego nauczyciela!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Pan Mateusz jest profesjonalistą w swoim fachu, jako nauczyciel w pełni spełnia moje oczekiwania. Doskonale wyjaśnia gramatykę i wszelkie zawiłości j. ang., kładzie bardzo duży nacisk na prawidłową wymowę (powtarza tak długo, aż usłyszy poprawną wymowę słówek). Zawsze jest przygotowany do lekcji, nie wymaga zakupu książek, wystarczy zeszyt, długopis i otwarty umysł. Ponadto bardzo szanuje czas innych, jest elastyczny w kwestii ew. zmian godzin lekcyjnych. Bardzo polecam lekcje z Panem Mateuszem

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

Świetna koleżeńska atmosfera na lekcjach. Mateusz kładzie duży nacisk na poprawną wymowę oraz na osłuchanie się z językiem. Mimo ze nie ma ze mną łatwo to widzę u siebie efekty z lekcji na lekcje. Naprawdę wybitny nauczyciel godny polecenia.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Wybitny nauczyciel. Świetna forma przekazu , ogromne doświadczenie i nauka z naciskiem na prawidłową wymowę zarówno brytyjską jak i amerykańską. Nie ma nic wspólnego z nudnymi szkolnymi zajęciami , które niewiele wnoszą. Super koleżeńska atmosfera. Gorąco polecam nawet tym opornym jak ja .

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Fajne, urozmaicone podejście, człowiek nawet nie wie kiedy zauważa, że zaczyna kumać to, co do niedawna wydawało się chińszczyzną.
Oprócz tego Mateusz jest kontaktowy, elastyczny, ani razu nie odniosłem wrażenia, że odrabia pańszczyznę i zawsze czułem się ważny.
Wrócę do korepetycji z Mateuszem na pewno, gdy tylko praca, czas i inne obowiązki na to pozwolą, mam nadzieję niedługo.

avatar
Monika i Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Jeden z lepszych nauczycieli angielskiego,których spotkałam w życiu.W sumie:najlepszy!Syna w gimnazjum przygotował w dwa lata do egzaminu gimnazjalnego na 100%.Teraz Syn uczy się w prywatnym liceum w Anglii i nie ma żadnych problemów ani z mówieniem,ani z gramatyką.Pozostałą dwójkę moich dzieci(lat 10 i 12), Mateusz uczy 2 razy w tygodniu,motywuje,wspiera,wymaga i zaraża miłością do języka angielskiego.Mateusz jest nauczycielem dla uczniów,którzy chcą więcej od życia niż tylko dobra ocena ze sprawdzianu.Mateusz wymaga i nigdy nie odpuszcza.Jest zawsze punktualny, kulturalny i pracowity.Po każdej lekcji mam raport o pracy dziecka i jego postępach.Nasza przygoda z Mateuszem trwa od 2 lat.Jego unikalne podejście do nauczania ma same zalety.Lekcje są ciekawe,urozmaicone i zapadają w pamięć.Można znaleźć na rynku tańszych korepetytorów/nauczycieli,ale po co mam eksperymentować skoro Mateusz wie co robi i ma efekty.Nauka z Mateuszem wymaga pracy własnej ucznia,nauczyciel się za Ciebie nie nauczy..w sumie to oczywiste,ale nie każdy tak uważa.Podoba mi się ta dyscyplina w nauce z Mateuszem;dzieciom też,bo wyczekują lekcji i chętnie na nie chodzą.Piszę tę opinię po 2 latach współpracy i szkoda,że tak wspaniałych nauczycieli nie ma więcej w polskich szkołach.Dobra robota Mateusz!Wysoko zawiesiłeś poprzeczkę konkurencji.Jestem pewna,że za jakiś czas moje dzieci świetnie poradzą sobie językowo-w każdej sytuacji-za granicą.Dziękujemy!

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Polecam: kompetentnie, fachowo, skuteczne, sympatycznie. Wszystko jak trzeba.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Pan Mateusz jest bardzo pozytywną osobą, z poczuciem humoru. Pomaga mi w zadaniach domowych ze szkoły i przygotowuje do sprawdzianów. Kiedy czegoś nie rozumiem zawsze mi wytłumaczy.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Bardzo dobry nauczyciel.
Kiedy do niego przyszedłem miałem ogromne braki wiedzy z języka angielskiego. Dzięki naszym zajęciom udało mi się nauczyć od podstaw gramatyki oraz poznać wiele przydatnych zagadnień. Dzięki robieniu razem wielu zadań udało mi się w końcu zdać egzamin B2 na studiach, z którym przedtem bardzo długo się męczyłem.
Serdecznie Polecam!

avatar
Rita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Pan Mateusz to idealny korepetytor!! Świetnie przygotował mnie do egzaminu ósmoklasisty, zajęcia są prowadzone z humorem i w towarzystwie pana Mateusza nie da się nie mieć uśmiechu na twarzy :) bardzo polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Pan Mateusz to idealny nauczyciel!!!Nasz syn chodzi do 5 klasy, od roku uczęszcza na zajęcia z panem Mateuszem. Na lekcje nauczyciel jest doskonale przygotowany, wszelkie materiały itd. Syn jest bardzo zadowolony i nie może się doczekać następnej lekcji:). Świetny kontakt z uczniem. Zdecydowanie polecam lekcje z P. Mateuszem!!! Serdecznie dziękuje za dotychczasowe lekcje.
Małgorzata

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Nasz syn do tej pory nie uczył się języka angielskiego w szkole, ponieważ miał język niemiecki. Po zmianie szkoły w 7 klasie okazało się, że językiem obcym jest angielski i na tle klasy syn wypadał słabo. W tym roku skończył 8 klasą i ze względu na podwójny rocznik postanowiliśmy wesprzeć go korepetycjami z angielskiego. Pana Mateusza znaleźliśmy przez internet i wybraliśmy, ponieważ miał bardzo dobre opinie. Przygotowywał syna do egzaminu tylko pół roku. A efekt okazał się zdumiewający. Syn zdał egzamin na 97%, szkołę skończył z oceną 6 na świadectwie i nagle stał się najlepszy w klasie. Pan Mateusz sprawdził się w 200%. Na wszystkie lekcje przychodził przygotowany, motywował syna, był zawsze miły i uprzejmy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Panie Mateuszu bardzo dziękujemy za wspaniałą pracę jaką Pan wykonał!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Pan Mateusz to świetny nauczyciel.Nasz syn jest zachwycony lekcjami choć miał je w piątek popołudniu nie narzekał i czekał z niecierpliwością.Jako mama mogę powiedzieć że to najlepszy nauczyciel jakiego miał. Zawsze nas na bieżąco informował o przebiegu lekcji czy przygotowania naszego syna do zajęć. Ma bardzo dobry kontakt z uczniem, kiedy trzeba pochwalić to to zrobi ale potrafi też powiedzieć że trzeba się wziąć w garść. Dla naszego syna właśnie tacy nauczyciele są potrzebni.Polecamy i liczymy na dalszą współpracę.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Pan Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem pod każdym względem. Jest pozytywnie nastawiony do każdej lekcji. Znakomicie uczy słownictwa, a przede wszystkim wymowy. Stara się, aby każde słowo było wypowiedziane perfekcyjnie i każe je powtarzać do skutku.
Widać, że to, co robi, robi z pasją i zaangażowaniem. Nie da się przy nim nudzić.
Na każdej lekcji musiał walczyć z moim lenistwem :) ale udało mu się, dzięki czemu otrzymałem bardzo dobre wyniki z egzaminu gimnazjalnego: zarówno z podstawy jak i rozszerzenia-100%.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Mateusz jest świetnym nauczycielem dla naszej córki. Bardzo dużą uwagę przykłada do poprawnej fonetyki już od pierwszych zajęć. Zajęcia prowadzone w bardzo ciekawej formie. Gorąco polecam!!!!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Doskonały nauczyciel, uczy dwoje moich dzieci i oboje go uwielbiają. Staranny, dokładny, od razu widać że nie tylko zna język, ale też wie jak go uczyć - rzadka cecha wśród nauczycieli. Pilnuje akcentu, zwraca uwagę na praktyczność nauki, dzieci same odrabiają lekcje - mam zakaz pomocy! - ale dzięki temu Pan Mateusz wie co naprawdę potrafią. Polecam!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem języka, gdyż posiada odpowiednie przygotowanie dydaktyczne i merytoryczne. Jest osobą charyzmatyczną, która potrafi pozytywnie zmotywować do nauki. Zajęcia prowadzi z pasją. Jest przy tym zawsze uśmiechnięty i zaraża dobrym humorem. Uczeń nie czuje stresu i presji a lekcje mijają w miłej i przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

Żałuję, ze nie ma wyższej skali, bo wystawiłabym „6”. Świetny nauczyciel, przemiły człowiek. Wspaniale pracuje z moją dziesięcioletnią córką. Zawsze przygotowany do zajęć, dba o różnorodność zadań, motywuje. Lekcje są ciekawe, dynamiczne, a przede wszystkim skuteczne! Żałuję, ze jako dziecko nie miałam takiego nauczyciela!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Nie można lepiej trafić!
Mateusz jest nauczycielem z powołania. Trafiłem do Niego po wielu latach przerwy w nauce, w końcu się zmobilizowałem i tak już zostałem :) Już po pierwszych lekcjach zauważyłem postępy, a po kilku miesiącach całkowicie pozbyłem się oporów w używaniu języka.
Żadna minuta lekcji nie jest zmarnowana, ale też nie czuć żadnej presji, wiedza przychodzi sama :)
Lekcje prowadzone są w bardzo luźnej i przyjaznej atmosferze, a program jest dostosowywany na bieżąco do potrzeb i ewentualnych braków w wiedzy ucznia.
Mateusz kładzie bardzo duży nacisk na wymowę, dopóki nie zaczął mnie uczyć nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego jakie to ważne, a teraz oglądam filmy w wersji oryginalnej i wyłapuję niuansy wymowy o których dotąd nie miałem nawet pojęcia.
Można by jeszcz dużo pisać, a trzeba po prostu samemu się przekonać. Naprawdę polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2019

Szukając nauczyciela języka angielskiego po kilkuletniej przerwie w używaniu języka zwróciłem uwagę na opinie. Pan Mateusz miał same "5". Postanowiłem zatem sprawdzić jak wygląda współpraca i po pół roku nauki z czystym sumieniem mogę dołączyć do grona zadowolonych uczniów. Mega sympatyczna osoba, z nienagannym akcentem, zawsze przygotowany do zajęć. Mimo 10 lat nauki, nigdy nie trafiłem na tak kompetentną osobę. Poprawił moją wymowę, a zagadnienia gramatyczne wyjaśnił/przypomniał w sposób bardzo przystępny i klarowny. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Mateusz jest świetnym nauczycielem, który już po pierwszych zajęciach wyłapuje pierwsze błędy i potem na każdych kolejnych koryguje słabe strony ucznia. Bardzo dużą uwagę przykłada do poprawnej wymowy i gramatyki. Poza tym na każde zajęcia jest przygotowany oraz zawsze jest w świetnym humorze, dzięki czemu dużo łatwiej znaleźć wspólny temat i zmotywować się do rozmowy, nawet małomównym osobom. Serdecznie polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Bardzo dobry nauczyciel z entuzjastycznym podejściem do nauczania i poczuciem humoru. W prosty sposób potrafi wyjaśnić zagadnienia z gramatyki i bardzo zwraca uwagę na wymowę. Kilka miesięcy nauki i bez problemu przeszłam rozmowę kwalifikacyjną po angielsku. Zdecydowanie polecam lekcje :)!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Pan Mateusz jest osobą bardzo komunikatywna i zaangażowana w swoją pracę. Ma bardzo dobry kontakt z uczniem. Wie jak zmotywować do nauki, jak również ile wymagać od podopiecznego. Jestem bardzo zadowolona z lekcji angielskiego moich dzieci.

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Indywidualne zajęcia jako najbardziej skuteczna forma nauki trafiły w moje potrzeby. :) Zależało mi na wzbogaceniu słownictwa, poprawie swojego akcentu oraz w zdobyciu odwagi/pewności w rozmowie.
Mateusz - pełen optymizmu i pasji, w połączeniu ze świetnym programem nauczania oraz ciekawymi materiałami sprawił, że nauka była dla mnie przyjemnością. :)
Rezultaty? Można podpytać moich anglojęzycznych znajomych. ;) :)
Polecam w 100%!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Świetny nauczyciel. Świetny kontakt z uczniem. Widać postępy a uczennica zadowolona. Zdecydowanie rekomenduje.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Angielskiego uczę się już dobrych kilka lat, miałam wielu nauczycieli polskich jak również native speakerów. Od zawsze moim największym problem było zrozumienie ze słuchu. Jak słuchałam wypowiedzi po angielsku niewiele z tego rozumiałam pomimo tego, że słownictwo i gramatykę mam całkiem dobrze opanowane. Po kilku miesiącach nauki z Mateuszem dostrzegam duża poprawę w rozumieniu angielskiego ze słuchu, co szczególnie zauważyłam podczas ostatniego wyjazdu zagranicznego. Mój ostatni wyjazd uświadomił mi, że mam zdecydowanie mniejszy problem niż wcześniej ze zrozumiem anglojęzycznych przewodników, jak również mam mniejszą blokadę przed posługiwaniem się językiem angielskim w życiu codziennym. Mateusz jest zawsze przygotowany do zajęć, zawsze punktualny, nigdy nie odwołuje zajęć, zajęcia prowadzi w sposób ciekawy i energiczny, zwraca uwagę na takie elementy wymowy języka na jakie wcześniej nikt nie zwracał mi uwagi. Każde zajęcia są ciekawe i dostosowane do moich potrzeb .

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Pan Mateusz to świetny nauczyciel,
zaangażowany, z wesołym podejściem do młodszych uczniów ,ale co najważniejsze wymagający i kladący nacisk na dobrą wymowę.
Posiada materiały szkoleniowe dobrze dobrane do poziomu ucznia,współpraca z nim to przyjemność.
Marta P.

avatar
Patrycja D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Szczerze polecam zajęcia z Mateuszem. Jest osobą cierpliwą, zaangażowaną oraz komunikatywną. Ma świetne poczucie humoru,
w ciekawy sposób przekazuje wiedzę, a jego przykłady głęboko zapadają w pamięć. W jasny i rzeczowy sposób odpowiada na wszelkie moje pytania. Cierpliwie poprawia moje błędy i dużą uwagę zwraca na naukę poprawnej wymowy.
Dostarcza na zajęciach wszelkie niezbędne materiały. Zdecydowanie pomaga przełamać blokadę przed mówieniem w języku angielskim.
Zawsze jest możliwość ustalenia dogodnego terminu zajęć.
Wybór Mateusza na korepetytora to strzał w dzisiątkę.
Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i liczę na dalszą współpracę:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Serdecznie polecam!!! Mateusz to przesympatyczna osoba, ale przede wszystkim najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego spotkałam! Jest kompetentny, zawsze przygotowany do lekcji i w prosty sposób potrafi przekazać wiedzę którą posiada. Lekcję są prowadzone profesjonalnie, a zarazem na luzie dzięki czemu nauka języka angielskiego to przyjemność. Serdecznie polecam Mateusza również osobom dorosłym, chcącym nauczyć się języka angielskiego!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Świetny nauczyciel! Młody człowiek ale z doświadczeniem i bardzo fajnym podejściem. Wszystko jest wytłumaczone i bardzo fajnie narysowane. Jestem fanem rysunków Pana Mateusza:) Energia i działanie dziecko jet zainteresowane i dosłownie chłonie wiedzę. Na pewo będziemy kontynuować naukę. Pozdrawiam i polecam!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Pan Mateusz – człowiek do zadań specjalnych. Ale od początku , zanim poznaliśmy Pana Mateusza scena z filmy „ Dzień Świra ” kiedy syn głównego bohatera ma odmienić czasownik „to be ” była u nas w domu na porządku dziennym. Dzisiaj , po kilku miesiącach nauki z Panem Mateuszem mój syn dostał 5 z klasówki i najprawdopodobniej zakończy rok szkolny z oceną dobrą .
Bardzo kompetentny, cierpliwy, punktualny i zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji nauczyciel. Dużo wymaga i dużo daje, chwali, ale również potrafi skarcić za nieprzygotowanie się do lekcji . Rodzic ma pełną informację o postępach swojego dziecka. Dodatkowo zawsze uśmiechnięty,
z bardzo pozytywną energią.
Z całą pewnością będziemy kontynuować naukę przez kolejny rok. Serdecznie polecam !!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2018

Pan Mateusz potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę mojemu dziecku łącząc naukę z zabawą. Od pierwszych zajęć nawiązuje bardzo dobry kontakt z uczniem. Niewątpliwie jest on godnym polecenia nauczycielem języka angielskiego!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Jeśli ktoś szuka nauczyciela Języka angielskiego, to jest właściwa osoba. Pan Mateusz potrafi zmotywować mojego syna do nauki co nie jest prostą sprawą a jemu się to doskonale udaje.Polecam Pana Mateusza każdej osobie która szuka nauczyciela angielskiego(to strzał w dziesiątkę mój i mojego syna)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Miła i luźna atmosfera. Dużo przydatnych słów i zwrotów. Pierwszy raz spotkałam się żeby ktoś kładł tak duży nacisk na poprawną wymowę. POLECAM!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Bardzo dobry nauczyciel, ma świetne podejście do ucznia, potrafi w prosty, zrozumiały sposób przekazać wiedzę, dokładnie wytłumaczyć, a co najważniejsze Mateusz potrafi wyłapać błędy, problemyi ucznia i na nich się skupić i pracować. Szczerze rekomenduję.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Pan Mateusz - to przede wszystkim osoba potrafiąca umiejętnie przekazać wiedzę lingwistyczną młodym ludziom. Z jego pomocy po raz pierwszy skorzystał nasz syn (we wrześniu br. już uczeń II klasy liceum), który był zachwycony współpracą z korepetytorem - a my jako rodzice jej efektami. Z ucznia ledwo trójkowego z języka angielskiego obecnie rok szkolny kończy z oceną dobrą i to chyba nie jest jego ostatnie słowo w tym przedmiocie. W II semestrze zaczął pomagać również naszej córce uczennicy I klasy gimnazjum. Tu efekty także zaczęły być już widoczne - w tym poprawa klasówek na 5 i spokojne zakończenie roku szkolnego. Korzystamy z pomocy Pana Mateusza i zdecydowanie polecamy jego usługi.

avatar
Julitta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Pan Mateusz przygotował moją 15-letnią córkę do egzaminu gimnazjalnego, który zdała na 100%,zarówno podstawę, jak i rozszerzenie. Również poprowadził moją córkę do zdania egzaminu FCE na B2 oraz CAE na C1. Nie wspominając o tym, że również naucza angielskiego mnie i męża, dzięki czemu w niespełna rok doprowadził nas do stopnia komunikatywnego.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Świetny nauczyciel ze świetnym podejściem do ucznia . Profesjonalny z dużym poczuciem humoru. Wyniki egzaminów gimnazjalnych córki rewelacyjne 100% podstawa , 100% rozszerzony!
Polecam w 100%. Mateusz dziękuje !

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Rewelacyjny nauczyciel. Prowadził lekcje mojej córki przez całą podstawówkę. Do gimnazjum poszła z wiedzą licealisty. Zdała egzamin gimnazjalny rozszerzony na 100%. Gorąco polecam i serdecznie dziękuję.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Zgłosiłam się do Mateusza, ponieważ pomimo mojej dość dobrej znajomości języka, cały czas nie pasowało mi coś z moim akcentem. Mateusz, dzięki kilku prostym sposobom, pokazał mi jak poprawnie mówić z brytyjskim akcentem i odpowiednio tworzyć dźwięki. Ogólnie zajęcia prowadzone w luźnej i wesołej atmosferze. Polecam wszystkim, którzy obawiają się nudy i monotonii na lekcjach. Jestem w pełni zmotywowana do dalszej nauki! :)
PS: ma świetny akcent!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Od początku - mój 13-letni syn, szósta klasa, jedynka na I semestr i zagrożenie na koniec roku. Jedyna deska ratunku to korepetycje.
Pan Mateusz był pierwszym strzałem, myślę - zobaczymy co z tego będzie.
Wczoraj, po 3 miesiącach od tamtego momentu, odrabiałam z synem lekcje i ku memu zaskoczeniu okazało się, że nie tylko zna odmianę czasownika to be :-)))) ale również poprawnie stosuje stronę bierną czasowników! Pamięta słówka bez zakuwania! Dostał 4 z klasówki!!!
Sympatyczny człowiek, który potrafi nawiązać kontakt z każdym i skutecznie uczyć biorąc pod uwagę zainteresowania ucznia. Panie Mateuszu, będą Pana polecać każdemu!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Do Mateusza trafiłem krótko przed matura. Mimo krótkiego czasu, przerobilismy wszystko tak dokladnie i klarownie, że rozprawke byłem napisać z zamkniętymi oczami. Mateusz nie był pierwszym moim korepetytorem z angielskiego, ale jedynym od którego zawsze wychodziłem z nową i przydatna wiedzą, serdecznie polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Z pozostałych opinii wynika ze Mateusz jest świetnym nauczycielem, w szczególności dla osób które są w trakcie nauki szkolnej. Nie zaprzeczając tym opinia w żadnej mierze chciałem polecić lekcje prowadzone przez Mateusza również dla tych którzy czasy liceum a nawet studiów maja już za sobą i chcą przypomnieć sobie lub nauczyć sie angielskiego godząc to z codzienna pracą. Dzięki urozmaiconym, prowadzonym z uśmiechem lekcjom angielski nie jest tak straszny, nawet dla tych, którzy są już po 30;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami.
Pan Mateusz uczy 2 moich 8 letnich dzieci. Dzieciaki go uwielbiają a co za tym idzie polubiły angielski. Nie muszę ich gonić do nauki bo tak lubią swojego nauczyciela, że zawsze chcą być świetnie przygotowane do lekcji. Wreszcie widzę znaczący progres w znajomości języka. Dzieciaki po 5 miesiącach nauki przerabiają już materiał z 5 klasy a są w 2. I to nie tylko przerabiają ale naprawdę umieją to czego się uczyły. Rzadko się zdarza tak świetne podejście do dzieci. Dziękuję Panie Mateuszu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2016

Mateusz to zdecydowanie najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałam do czynienia w swoim nie krótkim już życiu. Zawsze świetnie przygotowany i punktualny. Zajęcia dostosowuje do konkretnych potrzeb, świetnie tłumaczy zawiłości gramatyki i do tego zawsze poczuciem humoru. Zwraca uwagę na prawidłową wymowę co niestety jest rzadkością wśród inny nauczycieli. Jest cierpliwy i kompetentny i oczywiście wymagający. Polecam każdemu kto na prawdę chce się nauczyć angielskiego :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Mateuszem. Zajęcia są przeprowadzane w sposób dokładny a dzięki poczuciu humoru i dystansie do siebie i ucznia z chęcią czekam na kolejne nauki. Dzięki Mateuszowi potrafiłem w końcu poradzić sobie z angielskim i dzięki zajęciom z owym nauczycielem uzyskałem bardzo wysoki wynik z podstawy i rozszerzenia testu z angielskiego po gimnazjum (oba napisane powyżej 90%). Bardzo polecam Pana Mateusza :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Pan Mateusz uczy mojego syna angielskiego od kilku miesięcy. Bardzo kompetentny i zawsze bardzo dobrze przygotowany nauczyciel. Dodatkowo zawsze uśmiechnięty, z bardzo pozytywną energią. Ma bardzo dobre podejście do dzieci: jednocześnie dba o dobrą, przyjazną atmosferę ale i dyscyplinuje wtedy kiedy jest to konieczne. Podziwu godna cierpliwość. To co bardzo ważne mój syn polubił naukę angielskiego i dużo odważniej radzi sobie z tym przedmiotem w szkole.
Pana Mateusza polecam każdemu kto chce nauczyć się angielskiego :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2016

Z językiem angielskim nigdy nie miałam większych problemów. Potrzebowałam jednak kogoś kto mógłby lepiej przygotować mnie do egzaminu gimnazjalnego właśnie z tego przedmiotu. Mateuszowi udało się to znakomicie. Po około 7 miesiącach współpracy z nim mogę pochwalić się zdaniem poziomu podstawowego na 100% a rozszerzenia na 98%.
Poszukiwanie korepetytora, który w przyjemny i łatwy sposób pomoże mi rozwijać umiejętności zajęło mi w sumie dwa lata. Lekcje z Mateuszem przebiegają szybko, ale wiem że po każdej z nich powiększyłam swoją wiedzę. Podchodzi do mnie bardzo indywidualnie - wiem, że jeżeli poproszę o przygotowanie danego materiału na następną lekcję Mateusz się z tego wywiąże. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i luźnej atmosferze, ale mimo to Mateusz potrafi być wymagający jeżeli chodzi o przygotowanie do jego lekcji. Dodatkowo wie jakie ćwiczenia rzeczywiście przygotowują do egzaminu gimnazjalnego i matury, a to ogromna zaleta. Polecam Mateusza każdemu niezależnie od jego poziomu zaawansowania. Jest naprawdę dobry w nauczaniu i widać, że lubi to robić.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Pan Mateusz uczy angielskiego trójkę moich dzieci. Jestem zachwycona Jego punktualnością, sposobem motywowania dzieci, sposobem utrwalania materiału i prowadzenia zajęć. Potrafi utrzymać dyscyplinę zajęć z każdym z nich. Jest konkretny, zawsze dobrze przygotowany i cierpliwy. Nie krytykuje, nie neguje, nie przytłacza. Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Dużo wymaga i dużo daje. Wart każdych pieniędzy przeznaczonych na poznanie tego języka. Dziękuję Panie Mateuszu! Za pasję, profesjonalizm i uczciwość.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Moje zmagania z angielskim zawsze kończyły się katastrofą. Angielski w szkole, próby samodzielnej nauki, a nawet prywatne lekcje u korepetytorów - zawsze finałem była rezygnacja i przeświadczenie, że to nie dla mnie, jestem językowym antytalentem. W czasie studiów postanowiłam dać sobie ostatnią szansę, trafiło na Mateusza. To był mój pierwszy korepetytor u którego zauważyłam pasję do przedmiotu, który przekazuje. Pamiętam jak na pierwszych zajęciach, ponad rok temu, powiedział, że jeżeli nie będę się systematycznie uczyła, to nie mam po co do niego przychodzić i marnować swojego i jego czasu. Jest nastawiony na wysokie wyniki i takie też osoby uczęszczające do niego osiągają. Zajęcia zawsze odbywają się w przyjaznej, ciepłej, pełnej zrozumienia atmosferze. Nie oznacza to jednak, że nie trzeba się uczyć. Mateusz wymaga dużo, zadaje multum ćwiczeń - zawsze przychodzi przygotowany i nie należy się dziwić, że tego samego oczekuje od swoich uczniów. Jest ponadto cierpliwy i kompetentny. Jeżeli nie mogę jakiegoś tematu pojąć, to szuka różnych sposobów, aby przekazać informacje w najbardziej przystępny sposób. Potrafi zainteresować przedmiotem na tyle, że zajęcia mijają w mgnieniu oka. Uwaga - jego energia z zajęć udziela się przez resztę dnia!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Mam przyjemność uczyć się u Pana Mateusza języka angielskiego :)
Dzięki niemu wierzę, że niemożliwe staje się możliwe!
Zawsze opornie szła mi nauka tego języka i byłam przekonana, że nie zdołam się go nauczyć.
Mateusz jest niezwykle kompetentnym lektorem. Cechuje Go ogromne doświadczenie, wiedza i profesjonalizm. Jest osobą bardzo rzetelną, szczerą i niezwykle konkretną. Charakteryzuje Go nadprzyrodzona cierpliwość i wytrwałość.
Mój trudny i oporny na przyswojenie tego języka przypadek nie zraża Go :)
Za każdym razem wymyśli inny sposób, by do mnie dotrzeć.
Mateusz jest przede wszystkim lektorem z pasją! Wierzy w swoich uczniów, co sprawia, że można się przy nim poczuć pewniej :)

A tak poza tym, to niezwykle sympatyczny człowiek, totalnie optymistyczny i zawsze uśmiechnięty :)
Sprawia, że zajęcia mijają bardzo szybko, wręcz za szybko :)
Przebywając w jego towarzystwie można naładować się pozytywną energią na cały dzień :)

Tak więc Mateusz dziękuje za wiedzę która mi przekazujesz, cierpliwość i uśmiech...
A przed wszystkim za to, ze wierzysz we mnie :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Pan Mateusz uczy moje córki (8lat i 11 lat) od dwóch lat. Wszystkie opinie tu zamieszczone to naprawdę prawda :) Najlepszy nauczyciel jakiego znam. Szkoda, że nie uczy matematyki itd.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Pan Mateusz to profesjonalny i wymagający nauczyciel. Dzięki swojemu zaangażowaniu, lekcje przebiegają bardzo sprawnie i konkretnie. Pozytywna atmosfera sprawiała że nie stresowałam się i dużo łatwiej mogłam przełamać barierę językową. Każde zagadnienie Pan Mateusz cierpliwie tłumaczył do momentu aż zrozumiałam. Nauka języka angielskiego stała się dużo bardziej efektywna. Polecam na 100%, bo na prawdę warto

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Pan Mateusz jest świetnym nauczycielem języka angielskiego i polecam go bez wahania. Szybko nawiązał kontakt z 8 letnim uczniem, świetnie dopasował się do jego potrzeb i zainteresowań. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Zdecydowanie polecam !!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Pan Mateusz to najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego do tej pory miałam ! Na każdą lekcję przygotowuje ciekawe materiały na przeróżne tematy , a co najważniejsze - bardzo dobrze je tłumaczy.Jest wesoły i punktualny :) Bardzo polecam !!!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2016

Polecam Pana Mateusza, jeszcze nikt w tak logiczny i prosty sposób nie tłumaczył mi zagadnień związanych z gramatyką. Dzięki niemu udało mi się zdać egzamin na studiach (filologia angielska). Jest nauczycielem dobrym dla osób w każdym wieku - zaczynając od małych dzieci, poprzez starsze osoby, a kończąc na studentach. Jeśli ktoś byłby zainteresowany poziomem C1, na pewno jest to dobra osoba, do której można się zgłosić. Dysponuje wieloma zróżnicowanymi pomocami naukowymi, ćwiczeniami, kserówkami. Do tego ma naprawdę bardzo profesjonalne podejście. Zawsze sympatyczny, ciepły i uśmiechnięty. Zajęcia mijają bardzo szybko, bezstresowo i przyjemnie :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Polecam Pana Mateusza bez dwóch zdań. Potrafi nawiązać świetny kontakt z młodymi i bardzo młodymi ludźmi, dopasowuje materiał do poziomu i zainteresowań osoby, z którą pracuje. Nasze dziecko z przyjemnością chodzi na zajęcia i z chęcią odrabia zadania domowe.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Bardzo fajny nauczyciel, cierpliwy, wymagający, a do tego miły i obowiązkowy. Odpowiednia dawka poczucia humoru sprawia, że lekcje mijają w bezstresowej atmosferze. Polecam wszystkim i w każdym wieku.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

bardzo dobry nauczyciel, dający sobie świetnie rade z młodymi jak i starszymi, sympatyczny, dobrze przygotowany, serdecznie polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Z największą przyjemnością polecam Pana Mateusza, korepetycje prowadzone są bardzo profesjonalnie, zawsze ma przygotowane odpowiednie materiały materiały. Nasze dziecko jest zachęcane i motywowane do nauki. Oceny ze sprawdzianów to z reguły 5 co świadczy o skuteczności działania Pana Matusza. Potrafi dotrzeć do każdego dziecka. Dotykowo to bardzo sympatyczny i miły człowiek. Z całą pewnością będziemy kontynuować naukę przez kolejny rok. Serdecznie polecam !!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Bardzo sympatyczny korepetytor z ogromna wiedzą, profesjonalne podejście do ucznia oraz do jego nauczania a także zero nudy :) bardzo polecam

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Jest mi niezwykle miło zarekomendować Mateusza, jako osobę wysoce profesjonalną i z pasją podchodzącą do wykonywanego zawodu. Zajęcia językowe, w których bierze udział moje dziecko, w znaczącym stopniu wzbogaciły jego wiedzę i umiejętności. W szczególności swoją postawą i zaangażowaniem potrafi zachecić do polubienia i dobrego przysfajania języka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Mateusz przygotowywał syna przez 9 miesięcy do matury ze świetnym rezultatem 94% podstawowa i 86 rozszerzona. Świetny nauczyciel: solidny, rzetelny, b. wymagający, punktualny, profesjonalnie przygotowany do lekcji, a przy tym miły i zawsze uśmiechnięty. Potrafi zmotywować i pochwalić ale również skarcić za słabe przygotowanie. Wie jak podejść do ucznia, nie marnuje czasu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Zdecydowanie polecam Mateusza jako nauczyciela. Jest zawsze świetnie przygotowany, bardzo dobrze tłumaczy wszelkie zawiłości angielskiej gramatyki, zwraca też uwagę na wymowę. Jest bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru. Zajęcia przebiegają zawsze w miłej atmosferze. Gorąco polecam!!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Na temat Tego Nauczyciela mogłabym napisać książkę ,o tym jak przekonał swoim podejściem i zaangażowaniem moje dziecko do J.angielskiego. Super energia, zawsze pozytywne nastawienie i czekające dziecko z radością na każdą lekcje z Panem Mateuszem. Umiejętności w nauczaniu i posiadana wiedza nauczyciela przynosi ogromne rezultaty u mojego syna. Polecam serdecznie

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2015

Pan Mateusz uczy mojego syna od 5 lat.Jestem bardzo zadowolona z rezultatów jego nauczania.Jest sumienny, łatwo nawiązuje kontakt z uczniem. Jako rodzic otrzymuję pełną informację o postępach mojego dziecka. Zdecydowanie polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Dłuższy czas szukałam nauczyciela języka angielskiego z polecenia, ponieważ dwaj poprzedni korepetytorzy nie sprawdzili się w swojej roli, strata czasu i pieniędzy. Trzeba mieć w sobie pasję, lubić ludzi, a szczególnie dzieci w wieku szkolnym żeby przekazać im wiedzę i zaszczepić chęć nauki. Pan Mateusz to idealny kandydat dla rodziców, którzy mają podobne doświadczenia lub dylematy. Od dwóch lat uczy córkę, która zrobiła znaczne postępy w nauce angielskiego, co więcej polubiła język . Pan Mateusz jest punktualnym, zdyscyplinowanym, sumiennym i kreatywnym nauczycielem. Musi być prawdą „że lubi to co robi”, bo w innym przypadku nie byłoby efektów. Egzamin szóstoklasisty córka zdała na 98%. Polecam i jednocześnie rezerwuję 

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Bardzo dobry nauczyciel! Przygotowywał mnie do matury rozszerzonej, którą zdałam bez problemu.
Wszystkim gorąco polecam! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Pan Mateusz od trzech lat pomaga mojemu synowi w nauce angielskiego. Syn bez problemu zdał egzamin szóstoklasisty z wynikiem 95%. Atmosfera, którą wprowadza na zajęcia Pan Mateusz potrafi zmotywować każdego do nauki, nawet najbardziej opornego ucznia.
Zdecydowanie polecam Tego korepetytora.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2015

Najlepszy Nauczyciel na świecie!
Potrafi nauczyć każdego - nawet tych bardzo opornych.
Ma dobre podejście i do małych i do starych:)
Syn i córka uwielbiają angielski, ale to za sprawą Pana Mateusza! Nie mają żadnych problemów w szkole:)))
Polecam i rezerwuję na przyszły rok

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Powiem tak lepszego nauczyciela od języka angielskiego nie znam zawsze przygotowany bardzo dobrze tłumaczy gramatykę Mój syn zrobił bardzo duże postępy w nauce. Lepszego nauczyciela nie znajdziecie na całym świecie. Monika mama Klaudiusza

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2015

Bardzo dobry nauczyciel,ambitny,sumienny, miły. Jestem bardzo zadowolona z efektów i wyników mojego syna oraz z podejścia jakie ma do ucznia Pan Mateusz.Choć nie ukrywam, nie jest to łatwy uczeń. Zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze, co mogę zaobserwować ponieważ jestem w domu w czasie trwania lekcji. Pan Mateusz przychodzi zawsze punktualnie, przygotowany z ciekawymi ćwiczeniami, tak aby zachęcić zbuntowanego nastolatka do nauki. Gorąco polecam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

Z Mateuszem pracuję już 3 lata i z czystym sumieniem mogę go polecić zarówno osobom starszym, jak i młodszym. Przygotowywał mnie to testu gimnazjalnego (podstawa 98%, rozszerzenie 88%). Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Uczy zarówno gramatyki jak i luźnego porozumiewania sie w języku angielskim. Serdecznie polecam.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2015

Niesamowity! :)
Zawsze przygotowany, wesoły i świetnie tłumaczy.
Zajęcia prowadzi w bardzo przyjaznej atmosferze i mimo, że wcześniej bardzo krępowałam się mówić po angielsku, przy Mateuszu zawsze to jakoś swobodnie przychodziło i przełamałam swoją barierę :)
Polecam każdemu !

avatar
MagicTomo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2015

Pan Mateusz uczy mnie już kilka lat. Jego metody nauczania są efektywne i sprawiły że zdałem egzamin C1 bez problemu. Gorąco polecam tego korepetytora.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2015

Wymarzony nauczyciel ;). Od razu widać że to człowiek z pasją. Zawsze pełny energii, zawsze przygotowany. Zajęcia w świetnej atmosferze, i pożartować można, i porozmawiać o wszystkim. Chociażbym chciał to nie mam się do czego przyczepić ;).

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2015

Pan Mateusz już od kilku lat uczy mnie angielskiego. Dzięki niemu od praktycznie zera weszłam na solidne B2. Znajduje bardzo fajne i ciekawe zadania o różnym poziomie trudności. Jest prawdziwym specjalistą od gramatyki i wytłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia! Kto raz skorzysta z jego usług na pewne tego nie pożałuje i już wkrótce będzie mówił jak rodzony Anglik.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2014

Z reka na sercu moge polecic lekcje z Mateuszem, przgotowywalem sie z nim do matury dwa lata temu (podstawa 94%, rozszerzenie 79%). Kto ma mojego imiennika za korepetytora nie zginie. Lekcje zawsze przebiegaly w milej atmosferze, Mateus jest cierpliwym nauczycielem co w wielu przypadkach moze okazac sie zbawienne. A po zajeciach zawsze mozna porozmawiac o ukladzie dolotowym, intercoolerach i silnikach turbodoladowanych, wolnossacych w sumie tez... Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2014

Pana Mateusza mogę polecić z czystym sumieniem, miły, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty dzięki czemu nauka przebiega w doskonałej atmosferze nie pomijając przy tym pełnego profesjonalizmu. Śmiało mogę powiedzieć iż po korepetycjach matura z angielskiego to bzdura. Gorąco polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Bardzo dobry nauczyciel. Dzieki niemu matura zdana. Od zera do wysokiego poziomu w 6 miesiecy. Do tego wesoly, uprzejmy i uczciwy.
Widac ze to jego pasja a nie tylko praca. No i cena bardzo dobra.
Goraco polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Zdecydowanie polecam naukę z Mateuszem
Miły, cierpliwy, z dużym poczuciem humoru
Potrafi jasno wytłumaczyć zawiłą gramatykę i sprawić, że zaczniesz od razu używać nowych konstrukcji. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Przygotowany na kazda ewentualnosc, uczy cierpliwie tlumaczac zagadnienia, przemawia zrozumialym jezykiem. Ambitny mily sympatyczny, lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze.
Jak najbardziej polecam :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2014

Angielskiego uczę się już kilku lat, przez nauczycieli bez pasji i pazernych na pieniądze, zmarnowałem mnóstwo czasu a i jeszcze więcej pieniędzy. Uczyłem się nawet z native speakerami. Mateusz to nauczyciel z pasją. Zawsze mam wrażenie że prowadzi lekcje z przyjemnością. Jeszcze rok temu coś tylko dukałem, a on zawsze cierpliwie mi pomagał/ poprawiał nawet jak już setny raz popełniałem ten sam błąd. Człowiek z anielską cierpliwością !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Bardzo polecam-konkretny i pomocny w kazdej kwestii Warte polecenia korepetycje!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Mistrzostwo ;) Jestem bardzo zadowolona. Gramatyka z którą zawsze miałam problem stała się w końcu logiczna. Doskonale przekazuje wiedzę, jest pomocny, świetnie tłumaczy i jest baaardzo sympatyczny ;) Dzięki zaangażowaniu lekcje przebiegają szybko i przyjemnie. Dużo się nauczyłam, począwszy od płynnego mówienia po inne trudniejsze rzeczy. Polecam każdemu, kto ma jakikolwiek, nawet najmniejszy problem ze zrozumieniem tego jakże trudnego języka :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Genialny !!! Nauczył mnie gramatyki, która była moja słaba strona. Cierpliwy i zawsze przygotowany do zajęć. Baaardzo polecam.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Pan Mateusz to idealny i kompetentny nauczyciel. Dzięki jego zaangażowaniu i perfekcyjnej nauce oraz przygotowaniu zdałam bardzo dobrze rozszerzoną maturę z języka angielskiego. Jest bardzo cierpliwą osobą i do każdego potrafi dostosować plan nauki na każdym poziomie. Osobiście bardzo polecam zajęcia, które przebiegają w miłej atmosferze przy jednoczesnej nauce :)
GORĄCO POLECAM EWELINA!

avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Mateusz, pracował z moim synem i ze mną również. Mnie zmusił do mówienia, a syna do pisania. Bardzo mi się przydały lekcje, tym bardziej , że dziś mieszkamy za granicą. Chciałam kontynuować przez Skype, ale Mateusz nie miał wówczas czasu. Mam nadzieję, że teraz znajdzie chwilkę, aby dalej ze mną rozmawiać. Niesamowicie miły, kompetentny, a że i przystojny, to jeszcze dodatkowy plus ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę, cierpliwy a zarazem wymagający nauczyciel. Ambitnie podchodzi do pracy, potrafi zmotywować do nauki. Bardzo sympatyczny i przystojny... ;)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Jestem po prostu zachwycona zajęciami z Panem Mateuszem. Jest świetnym nauczycielem, który doskonale dopasowuje poziom zajęć do mojej wiedzy. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowany, a lekcje przebiegają bardzo płynnie. Do tego dochodzi ogrom materiałów, którymi mnie zasypuje, za co jestem wdzięczna :).
Zachęcam tych jeszcze niezdecydowanych!!!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie materiału oraz profesjonalne prowadzenie zajęc. Miła atmosfera. Polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2014

Pana Mateusza poleciła mi koleżanka, która przygotowywała się u niego do matury. Lekcje okazały się być bardzo dobrze zaplanowane i na bardzo wysokim poziomie. Uważam iż jest to korepetytor dla każdej osoby niezależnie na jakim poziomie jej angielski jest o ile chce podnieść swoje kwalifikacje.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2014

Nauka angielskiego nigdy nie była moją mocną stroną. Zebranie myśli, ułożenie zdania, a następnie próba wydukania czegokolwiek - tragedia. Dzięki lekcjom z Panem Mateuszem przełamałam swoją wewnętrzną blokadę. Jest to bardzo energiczny, sympatyczny i wymagający nauczyciel. Potrafi bardzo skutecznie zmotywować do nauki. Dzięki niemu w końcu nauczyłam się odróżniać czasy, co wcześniej było dla mnie czymś niemożliwy do zrozumienia.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2014

Polecam. Bardzo miły i otwarty człowiek. Potrafi w bardzo prosty i przyswajalny sposób wytłumaczyć zawiłości związane z gramatyką. Najlepsze jest to, że zajęcia prowadzi w ciekawej i przyjaznej atmosferze:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2014

Nauczyciel ktory potrafi dotrzeć, wytłumaczyć i pokazać błędy. Punktualny i wymagający. Miły, uśmiechnięty i komunikatywny. Nauczyłam sie bardzo dużo, dzieki Panu Mateuszowi zdałam maturę z angielskiego :) !

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Polecam lektora, bardzo dobrze mi się z nim pracowało. Sympatyczny, miły, punktualny, lekcje były fajnie zaplanowane. Dużo się nauczyłem. Załapałem na lekcjach gramatykę której wcześniej nie rozumiałem. No i dobrze tłumaczy. :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.