Szymon Wąsowicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Cieszyn
Skoczów
Bielsko-Biała

O mnie

Jestem doktorem habilitowanym nauk matematycznych. Matematyką zajmuję się od roku 1987. Moje korepetycje wychodzą poza schematy od lat utrwalane w szkole. Uczę myślenia i krytycznego podejścia do rozpatrywanych zagadnień. Jestem pasjonatem matematyki, prowadzę blog "Być matematykiem" http://byc-matematykiem.pl/ oraz jego facebookową fanpage https://www.facebook.com/bycmatematykiem

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - 06.1992
Uniwersytet Śląski
Magister
matematyka
10.1993 - 07.1997
Uniwersytet Śląski
Doktor
matematyka
01.2010 - 05.2011
Uniwersytet Śląski
Doktor habilitowany
matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1991 - 09.1992
Politechnika Łódzka, Filia w Bielsku-Białej
10.1992 - 09.1997
Politechnika Łódzka, Filia w Bielsku-Białej
10.1997 - 12.2000
Politechnika Łódzka, Filia w Bielsku-Białej
01.2001 - 03.2012
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
04.2012 - aktualnie
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2019

Polecam z całego serca! Pan Szymon jest pełen pasji i cierpliwości. Jest wzorowym przykładem nauczyciela.

avatar
Andrej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2019

Potrzebowałem przygotować się do kolokwium z równań różniczkowych, Znalezienie Pana Szymona było dobrym wyborem. W trakcie 5 spotkań wyjaśnił mi, czym są te równania, jak je rozwiązywać, przypomniał mi obliczanie pochodnych i całek, co okazało się niezbędne, aby dobrze opanować ten materiał. Kolokwium napisałem na 4, ale sam jestem sobie winien - zrobiłem duży błąd rachunkowy. Co najważniejsze – pan Szymon uczy nieszablonowego myślenia, podchodzenia do zadań w sposób intuicyjny a nie opierając się jedynie na wzorach. Przy tym, bardzo sympatyczny człowiek, chce się do niego wracać. Serdecznie dziękuję za pomoc, z pewnością jeszcze z niej skorzystam. 

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2018

Wzorowy kontakt, bardzo ciekawie wytłumaczony materiał oraz elastyczność. Oby więcej takich nauczycieli. Polecam Pana Szymona!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.