Anna Sztwiertnia

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Kraków

Anna Sztwiertnia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Anna Sztwiertnia

O mnie

Absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Krakowie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Polecam w 1000%. Osoba bardzo kompetentna, miła, świetny kontakt z młodzieżą. Polecam i w razie potrzeby na pewno zwrócimy się ponownie o pomoc do Pani Ani. ps. Świetna i fachowa pomoc również zdalnie :-)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2015

Polecam wszytkim. Bardzo poważne i kompetentne podejście do współpracy. Na zajęciach panuje bardzo ciepła i kreatywna atmosfera. Ze spotkań zawsze wychodziłam z wieloma ciekawymi informacjami o sztuce i chęcią do dalszej pracy.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Polecam z calego serca!
Swietna atmosfera, spokojnie mozna sie wyluzowac i skupic na nauce pod czujnym okiem ktore dostrzeze w pracy kazdy problem i bezzwlocznie pomoze go rozwiklac. Indywidualne podejscie i uwaga ktorej nie sposob znalezc na grupowych kursach. Nie zdazylo mi sie jeszcze opuscic zajec bez przekonania, ze moja wiedza i umiejetnosci zostaly porzadnie doszlifowane :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.