Krzysztof Pawlik

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język ukraiński100 - 180 / 45 min

Krzysztof Pawlik

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z języka ukraińskiego na poziomach A0-C1.

Ukończyłem studia nad słowiańszczyzną wschodnią, specjalność ukrainistyka z rosyjskim i angielskim na Uniwersytecie Warszawskim.

Na zajęciach skupimy się na mówieniu. Podejście do przedmiotu uzależnię możliwie od Twoich preferencji. Jestem gorliwym badaczem języków, aktualnie studiuję hobbistycznie indoeuropeistykę, rozwijam swoje kompetencje w zakresie szeroko rozumianego językoznawstwa. Zapraszam zarówno osoby zobligowane do nauki języka programem nauczania jak i samozapaleńców. Z przyjemnością w granicach swojej wiedzy opowiem o procesach, które zachodziły w języku, jestem też otwarty na dyskusje na temat mentalności językowych i różnic między nimi. Z ukraińskim mam do czynienia praktycznie na co dzień. Postaram się o przyjemną atmosferę. Z każdym uczniem jestem na Ty.

Jestem również w stanie zaproponować zajęcia diachroniczno-kontrastywne z języków ukraińskiego, rosyjskiego i polskiego, tzn. mogę nauczać porównawczo kilku naraz z wykorzystaniem wiedzy z zakresu językoznawstwa historycznego.

Cena zależy od profilu prowadzenia zajęć oraz od ilości uczestników zajęć. Zajęcia prowadzę indywidualnie bądź w grupach 2-3 osobowych, także jeśli masz znajomych, którzy również chcą pogłębić swoje umiejętności lub zacząć swoją przygodę z tym/tymi językiem/językami, pomyśl czy nie warto byłoby się do nich odezwać. :)

Większym grupom osób nie odmawiam z góry, podczas konsultacji przyjrzymy się potrzebom oraz oferowanym przeze mnie narzędziom i zobaczymy czy uda nam się znaleźć tok nauczania odpowiedni dla obu stron, czy może doradzę jakąś inną metodę nauki. 

Zapraszam również na zajęcia z rosyjskiego i polskiego.

Do zobaczenia,
Krzysiek. :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 12:00
Sobota12:00 - 18:30
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Krzysztof Pawlik
Krasickiego 51
02-608 Warszawa
NIP: 5213996641

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
Studia nad słowiańszczyzną wschodnią, specjalność: ukrainistyka z językiem rosyjskim i angielskim, stacjonarne, pierwszego i drugiego stopnia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.