Paulina Szubert-Gawron

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Sosnowiec
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem języka angielskiego posiadającym wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole (podstawowa,gimnazjum,liceum), lektorem w firmach (oferuję również kurs języka biznesu), korepetytorem oraz właścicielem szkoły językowej Easy English. Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Gwarantuję najwyższy poziom korepetycji oraz indywidualne podejście do ucznia. Oferuję profesjonalnie przygotowane lekcje oraz miłą atmosferę.Zapraszam:696067822

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Paulina Szubert-Gawron
Kołłątaja 24
41-300 DĄBROWA GÓRNICZA
NIP: 6292429605

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.