Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Katarzyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 07.2012
Uniwersytet Jagielloński
Italianistyka
09.2011 - 07.2012
Uniwersytet la sapienza w Rzymie
Magister
Scienze linguistiche, letterarie e della traduzione
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2016

Zajęcia z Kasią to czysta przyjemność. Zajęcia urozmaicone są elementami wiedzy o kulturze, obyczajach czy muzyce. Dzięki konieczności mówienia przez całe zajęcia bardzo szybko widać postępy. Kasia jest osobą bardzo rzetelną, zawsze przygotowana do zajęć dzięki temu zajęcia upływają we wspaniałej atmosferze. Punktualność jest kolejną bardzo ważną cechą Kasi. Nie odwołuje i nie przekłada zajęć z byle powodu co dla mnie jest wielkim plusem. Poza tym Kasia to sympatyczna i ciepła osoba oraz wspaniała nauczycielka, która zaraża swoją pasją. Z czystym sumieniem polecam!!!!!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Zdecydowanie najlepsza nauczycielka języka jaką miałam. Ma ogromną wiedzę.Przygotowała mnie do egzaminu na studiach na bardzo wysokim poziomie.Bardzo polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Perfekcyjnie przygotowane lekcje, prowadzone w sposób ciekawy i urozmaicony. Tematyka lekcji dostosowana do potrzeb i oczekiwań ucznia - w moim przypadku pod kątem wyjazdu do Włoch. Doskonała znajomość zwyczajów i realiów panujących we Włoszech przekłada się na niezwykle trafny dobór dialogów, zwrotów i słownictwa stosowanego w praktyce przez rodowitych Włochów, co miałem okazję zweryfikować podczas pobytu we Włoszech. Reasumując: pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2014

Dzięki Pani Kasi zdałam egzamim CELI4!!!!!!!!!!!!!! Świetna i profesjonalna nauczycielka, która przygotowuje do nawet tak trudnych prób ! Warto z nią współpracować.

avatar
kaska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2014

Kasia jest bardzo profesjonalną i cierpliwą korepetytorką,
w ciągu osmiu miesięcy przygotowała mnie do matury gdzie moje podstawy były równe zeru.. Gorąco polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2014

Kasia jest najlepszą nauczycielką włoskiego jaką miałam. Jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji i już po miesiącu widzę postępy mimo, że nie miałam kontaktu z językiem 4 lata. Lekcje są ciekawe i bazują na autentycznych materiałach z gazet i telewizji. Dla mnie ma to ogromne znaczenie gdyż przygotowuję cię do egzaminu CILS4. Pełen profesjonalizm. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2014

Kasia jest świetną nauczycielką! Przygotowała mnie do matury z włoskiego którą zdałam na ponad 90 procent a później do wyjazdu na Erasmusa do Włoch, gdzie nie miałam problemu z porozumiewaniem się z Włochami! Pomagała mmi również w trakcie wyjazdu! Polecam! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2014

Przyznaje że do Pani Kasi trafiłem odrobine z przypadku zachęcony wcześniejszymi komentarzami. W związku ze zbliżającym się egzaminem postanowiłem powtórzyć materiał. Już po kilkunastu minutach wiele rzeczy które do tej pory uczyłem się na pamięć okazały się łatwe do zrozumienia. Musze przyznać że efekt był zdumiewający. Dzięki współpracy z Panią Kasią nie tylko nauczyłem się wielu nowych i przydatnych zwrotów, ale także zrozumiałem gramatyke. Bardzo doceniam dostarczone materiały oraz bardzo pozytywne nastawienie. Wiedza na temat języka włoskiego robi ogromne wrażenie. Zdecydowanie polecam jako skutecznego korepetytora :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2014

Kasia jest szalenie miłą, ciepłą i bardzo cierpliwą osobą. Do zajęć jest zawsze świetnie przygotowana. Jasno, ciekawie i bez pośpiechu tłumaczy różne zagadnienia związane z językiem. Jej pasja i zaangażowanie w nauczaniu włoskiego są zaraźliwe i niezwykle motywujące . Serdecznie polecam ją jako korepetytorkę!

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Pani Kasia prowadzi zajęcia w bardzo sympatycznej atmosferze, zawsze jest do nich perfekcyjnie przygotowana. Potrafi jasno i precyzyjnie wyjaśnić różnorodne problemy językowe, a jej metody pracy działają bardzo motywująco. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2012

Kasia to bardzo kompetentna, cierpliwa, wymagająca, a ponadto sympatyczna osoba oferująca ciekawe zajęcia z wykorzystaniem przeróżnych materiałów. Serdecznie polecam tę korepetytorkę biorąc pod uwagę jej profesjonalizm, wiedzę i sumienność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.