Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Szczecin
Kołobrzeg
Świnoujście
Zielona Góra
Gorzów Wielkopolski

Opis ogłoszenia

.
.
mechanika techniczna
wytrzymałość materiałów
podstawy konstrukcji mechanicznych PKM
mechanika budowli
mechanika płynów
- przygotowanie do kolokwiów i egzaminów,
- korepetycje dotyczące projektów,
- korepetycje dotyczące sprawozdań z ćwiczeń laboratoryjnych.
studenci oraz uczniowie - 60 zł/h
.
.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 stycznia 2023

Zostałem przez Karola oszukany na 150 zł, umówiliśmy się na konkretny dzień, wcześniej bardzo naciskał, że przelew ma być wykonany przed zajęciami. Przelałem mu 150zł na poczet lekcji. W dniu umówionego spotkania przestał odpowiadać na mejle. Brak odpowiedzi na prośbę zwrotu pieniędzy.
Na początku lutego, jak będę miał więcej wolnego czasu, będę zgłaszał oszustwo na policje. Zapraszam innych oszukanych do kontaktu ze mną w celu wspólnego zgłoszenia. mój adres: nyqeest gmail com

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 maja 2022

Uwaga oszust jakich mało. Kto mu pozwala na miejsce na stronie internetowej mieć swoje ogłoszenie tyle ludzi oszukał i jeszcze tak perfidnie kłamie. A strona nic z tym nie robi.Niezly masz plan na życie oszuście. Omijać z daleka

Karol

Wpis dodany tylko dlatego, ze ten portal pozwala na dodawanie dowolnej liczby komentarzy, nie ma nawet znaczenia czy ktoś korzystał z usług czy nie korzystał. W odpowiedziach do komentarzy jest proste wyjaśnienie. Tyle. Gdzie negatywnego komentarze między połową grudnia 2021 a połową maja 2022? Dlaczego nikt nie wystawiał w tym czasie ani jednego komentarza negatywnego? Szkoda, że nie można załączać tu zdjęć, np. z potwierdzającą zwrot 2 tys. zł na konto po moim zapytaniu czy doszły. Miałem Covid-19, 3 tygodnie leżałem w szpitalu. Po otrzymaniu zwrotu pieniędzy oczywiście komentarz negatywny, kłamliwy, nie został usunięty. Podobnie drugi. A teraz kolejny dodany "od czapy", bo żadnej Joannie konsultacji nie udzielałem (zresztą w ostatnich kilku tygodniach konsultacje miałem z mężczyznami, nie z kobietami). KAŻDY może tu napisać COKOLWIEK - taki portal.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 grudnia 2021

Zostałem oszukany na dużą kwotę pieniędzy przez tego gościa nie warto mu ufać niech się każdy trzyma z daleka od tego człowieka!!!

Karol

Jan? Duża kwota? Jak mam zidentyfikować zlecenie? Od 4 grudnia zmagam się z Covid-19, ledwo oddycham, nic prawie nie jem. Co mam zrobić? Zarżnąć się na czyjeś życzenie?

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 grudnia 2021

Uwaga! Zostałem oszukany przez Pana Karola (o ile rzeczywiście tak się nazywa) na kwotę równą 200 zł. Przelałem pieniądze z nadzieją, że otrzymam obiecane korepetycje na konkretny termin wieczorną porą, niestety Pan Karol - jak twierdzi, miał wyczerpujący dzień i mnie o tym poinformował, że nie da rady przeprowadzić korepetycji. Ok, każdemu zdarzają się ciężkie dni, dlatego zażyczyłem zwrotu pieniędzy ponieważ po tym czasie już więcej nie potrzebowałem korepetycji. Do tej pory brak odzewu od Pana Karola i czuje, że już nigdy nie odzyskam moich pieniędzy. Proszę się zastanowić dwa razy przed wysyłaniem jakiejkolwiek kwoty bez wcześniejszego ustalenia co do sposobu płatności.

Karol

Zapis konsultacji wysłałem, po pewnym czasie dostałem sygnał, że jednak nie doszło. Wysłałem jeszcze raz i już kontaktu ze mną nie nawiązywano, więc przyjąłem, że wszystko tym razem doszło jak należy. Potem przez 3 tygodnie zmagałem się i zmagam z Covid-19, więc byłem wyłączony z życia. Spróbuję odszukać zapis konsultacji i przesłać jeszcze raz z innego konta mailowego. Do mnie np. wszystkie wiadomości z tego portalu lądują w Spamie, co jest średnio wygodne. I nic na to nie poradzę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.