Wojciech Schmach

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Wojciech Schmach

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Kochasz muzykę, Twoja pasją jest śpiew? Czujesz, że scena to Twoje miejsce na ziemi i marzysz o karierze muzyka? Chcesz wziąć udział w programie telewizyjnym Talent Show takim jak: Mam Talent, Must Be the Music, The Voice of Poland? Zauważyliście w swoim dziecku potencjał i talent muzyczny? Serdecznie zapraszam na lekcje śpiewu!

MOJA OFERTA:

  • nauka w teorii i praktyce zasad poprawnego wydobywania dźwięku
  • pomoc w uzykaniu własnego, unikatowego brzmienia
  • przygotowanie do udziału w programie TV typu Talent Show
  • interpretacja piosenki polskiej i zagranicznej
  • czytanie nut, podstawy akompaniamentu i gry na fortepianie
  • poprawna dykcja
  • nauka poprawnego śpiewania w języku angielskim (wymowa, akcent brytyjski lub amerykański)
  • metody walki ze stresem
  • pomoc w przygotowaniach do szkół muzycznych, festiwali, przeglądów, castingów, egzaminów wokalnych i koncertów

KILKA SŁÓW O MNIE:
W Szczecinie ukończyłem Szkołę Muzyczną i Studium Wokalno-Aktorskie Top-Art w Szczecinie. Studium przygotowywało mnie przez dwa lata do zawodu animatora kultury i nauczyciela śpiewu. Jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku (wokalistyka estradowa) oraz Akademii Muzycznej im. Danuty i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi (musical i choreografia - wokalistyka estradowa).  Pasjonuję się i posiadam wiedzę o wielu nowoczesnych, jak również standardowych metodach śpiewu (bel canto, SLS, IVA, Primal Sounds). Z musicalem byłem związany przez dłuższy czas grając na deskach wielu Teatrów Muzycznych w Polsce wraz z Teatrem Musicalowo-Rewiowym.Brałem udział w kilku telewizyjnych Talent Show takich jak: Mam Talent 2013, The Voice of Poland 2014 (zapraszam do obejrzenia filmików z programów na YouTube).Przez 2 lata pracowałem jak trener wokalny w Szkole Muzyki Rozrywkowej FERMENT w Łodzi.Dzięki temu, korzystając z moich doświadczeń, jestem w stanie przekazać wiele cennych uwag uczniom, którzy chcą spróbować swych sił w takim programie. Przekażę Wam z wielką chęcią wachlarz niezbędnych wskazówek np. jak się zachowywać przed kamerą, jak wygląda praca w studio i poza nim, co mówić i co robić by wypaść jak najlepiej, jaki dobierać repertuar, jak walczyć ze stresem, który niewątpliwie jest tam obecny i wiele, wiele innych. System pracy ustalam indywidualnie dla każdego z uczniów.

Serdecznie zapraszam na zajęcia :)
Wojciech Schmach

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 13:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 16:00
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Wokalistyka jazzowa i estradowa
10.2017 - 06.2019
Akademia Muzyczna im. Danuty i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
Magister
wokalistyka estradowa
Kursy i szkolenia
02.2018
Nowoczesne techniki budowania głosu
05.2019
Miedzynarodowa Konferencja Wokalistyki Estradowej "Od Bluesa do Piosenki"
Doświadczenie
10.2017 - 06.2019
Szkoła Muzyki Rozrywkowej Ferment w Łodzi
Nauczyciel śpiewu dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych.
10.2019 - aktualnie
Szkoła Muzyczna "Virtuo"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Osoba o znakomitym podejściu do swoich podopiecznych, która w sposób bardzo przyjemny i efektywny jest w stanie wdrożyć w śpiewanie osobę nie mającą z tym nigdy wcześniej nic wspólnego. Po roku zajęć u Wojtka mogę śmiało powiedzieć, że jest nie tylko świetnym specjalistą w tym co robi, lecz także przy okazji bardzo dobrym psychologiem, wie jak indywidualnie zmotywować do dalszego rozwoju :D

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Wspaniały Człowiek i bardzo kompetentny nauczyciel! Bardzo dużo dzięki niemu osiągnęłam i dostałam się na wymarzone studia muzyczne! Polecam z czystym sercem!

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Kiedy przyszłam na zajęcia do Wojtka byłam zaciśnięta, nieśmiała i myślałam, że moja skalą glosu to 4 dźwięki. Dzięki niemu i jego zaangażowaniu uwierzyłam w siebie i nawet coś tam spiewam, bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.