Strefa Rysunku

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Bydgoszcz
Nowy Sącz
Tarnobrzeg
Tarnów
Rzeszów
Toruń
Włocławek
Bielsko-Biała
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Jeżeli szukasz kursu rysunku odręcznego przygotowującego do egzaminów na studia to dobrze trafiłeś. Nasza firma od ponad 13 lat uczy rysunku w bardzo małych, maksymalnie 5-osobowych grupach.
Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie uwzględniając cel nauki oraz początkowy poziom.

Nasz kurs można rozpocząć i zakończyć w dowolnym momencie, a dni i godziny spotkań staramy się dopasowywać do uczniów.
Szykujemy między innymi na: architektura wnętrz, architektura i urbanistyka, grafika, malarstwo, wzornictwo, konserwacja zabytków i wiele innych kierunków.

Na zajęcia zapraszamy także hobbystów, którzy szukają ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego czasu.

Aby otrzymać szczegóły oferty możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.
Numer kontaktowy do nas 661 289 309 .

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Strefa Rysunku
-
- -
NIP: 9730793874

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Moim marzeniem było dostać się na Architekturę do Poznania lub Wrocławia. Na kurs zapisałam się rok przed egzaminem. Świetne zajęcia, wymagający prowadzący i na koniec sukces. Polecam zajęcia w StrefaRysunku.pl.

avatar
Kaludia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Jestem już po pierwszym roku studiów na wymarzonym kierunku na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu i chciałam bardzo podziękować Pani, której zawdzięczam powodzenie na egzaminach wstępnych. Mimo mojego trudnego charakteru i odrębnego podejścia, Pani Monika okazała wyrozumiałość i wyczerpująco udzieliła wskazówek, jakie przydały mi się na egzaminach z rysunku i malarstwa, które zaliczyłam na 9 i 10 punktów na 10 możliwych. Pani Monika pożyczała mi prywatne książki związane ze sztuką, polecała mi sposoby rysowania/malowania oraz puszczała dobrą muzykę. Zatem jeszcze raz: bardzo dziękuję i polecam pracownię w Strefa Rysunku. Naprawdę warto.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Na kurs rysunku chodzę od roku. Zajęcia bardzo mi sie podobają. Panuje na nich przyjemna i rodzinna atmosfera. Tempo pracy dopasowane jest do moich potrzeb. Teraz na pewno dostanę się na ASP.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2014

W tym roku zdaję egzamin na Architekturę Wnętrz. Bardzo mi się podoba na zajęciach, choć wcześniej w ogóle nie rysowałam. Uczę się tu od podstaw i sprawia mi wiele radości, gdy widzę, jak duże robię postępy. Lekcje rysunku prowadzone są w ciekawy sposób.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.