Szkoła matematyki 2plus2

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Puławy
Warszawa (Ursynów +3)
Chełm
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jesteśmy jedną z największych ogólnopolskich sieci placówek edukacyjnych. Naszą misją jest podnoszenie poziomu wiedzy z matematyki wśród uczniów i młodzieży. Do ponad sześćdziesięciu oddziałów zlokalizowanych na terenie całej Polski uczęszcza ponad 4 tysiące uczniów.Do naszych szkół uczęszczają zarówno uczniowie, którzy mają problemy z matematyką i jej zrozumiem, jak i zdolniejsi, którzy chcieliby poszerzyć zakres swojej wiedzy, przygotować się do konkursu lub olimpiady.Zajęcia prowadzone są w kameralnych, 3-4 osobowych grupach pod okiem doświadczonych lektorów.Nasze szkoły znajdują się także poza granicami Polski. Przyjdź do nas na zajęcia i przestań bać się matematyki.W Lublinie zajęcia odbywają się w sześciu lokalizacjach:Bazylianówka , ul. Kosynierów 2LSM , ul. Krasińskiego 7 (Szkoła podstawowa nr 57 im. J. Kochanowskiego)Kośminek , ul. Elektryczna 51 (Szkoła podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II)Węglinek , ul. Berylowa 7Wrotków , ul. Nałkowskich 110Wieniawa , ul. Długosza 8W Warszawie zajęcia odbywają się w trzech lokalizacjach:Bielany , ul. Przybyszewskiego 45 (Szkoła Podstawowa nr 369 im. Antoniego Bolesława DobrowolskiegoStegny , ul. Świętego Bonifacego 10 (Szkoła podstawowa nr 339 im Raoulla Wallenberga)Bemowo , ul. Górczewska 201 (Szkoła podstawowa nr 82 im Jana Pawła II )W Puławach zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Technicznych im. Marii Curie-Skłodowskiej przy ul. Wojska Polskiego 7.W Chełmie zajęcia odbywają się w Liceum nr 1 im Stefana Czarnieckiego przy ul. Czarnieckiego 8

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Szkoła matematyki 2plus2
Kosynierów 2
20-152 Lublin
NIP: 7122711467

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.