Le Rêve Szkoła Języka Francuskiego

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Centrum)
Kraków
Faktura VAT

Le Rêve Szkoła Języka Francuskiego

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Le Rêve Szkoła Języka Francuskiego

O mnie

Le Rêve to jedyna szkoła języka francuskiego w Polsce, w której wszystkie grupy są maksymalnie 4-osobowe :)Szkoła działa już w 4 miastach: w Katowicach (katowice.lereve.pl), w Krakowie (krakow.lereve.pl, we Wrocławiu (wroclaw.lereve.pl) i w Warszawie (warszawa.lereve.pl). Prowadzimy również zajęcia przez Skype.Naszym głównym celem jest nastawienie na komunikację.

Podczas zajęć na każdym poziomie zaawansowania najwięcej czasu zawsze poświęcamy na mówienie.

Oczywiście, ćwiczymy również gramatykę, pisanie czy czytanie tekstów, ale 70% zajęć to przede wszystkim praktyka.Dzięki tak małym grupom, uczniowie robią bardzo szybkie postępy. Kadra nauczycielska jest złożona z osób młodych, ale już doświadczonych w nauczaniu. W Le Rêve uczą głównie native speakerzy, dzięki którym nauka jest dużo bardziej efektywna. Pracujemy na programie autorskim, dostosowanym do tak małej ilości osób w grupach.Oprócz nauki, proponujemy uczniom również wiele zajęć pozalekcyjnych, takich jak zajęcia teatralne czy pokazy filmowe. Organizujemy również wiele imprez tematycznych, na przykład Fiestę francusko-hiszpańską a także wyjazdy do Francji.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

To jest naprawdę niesamowita szkoła, nie wiedziałam, że takie szkoły w ogóle istnieją. Co mam na myśli konkretnie? Właściciele nie są nastawieni na zyski, widać, że oni żyją wręcz prowadzeniem tej szkoły i pewnie dlatego robią to tak dobrze. Miałam okazję poznać od środka już wiele szkół, ale ta jest po prostu bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o indywidualne podejście do ucznia, ale też o autorski program!!! Nie da się nudzić na zajęciach, grupy są małe (nigdy więcej niż 4 osoby, kilkoro moich znajomych potwierdziło), a nauczyciele są mega energiczni. Program jest przede wszystkim ciekawy i nastawiony na mówienie. Ale gramatyki też się można nauczyć!! Ja jestem naprawdę pod dużym wrażeniem, inaczej nie pisałabym opinii z własnej woli, bo prawie nigdy nie piszę.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Chodze do Le Reve juz 2 semestr i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony. Grupy sa male i prowadzone przez bardzo sympatycznych lektorow. Swietna atmosfera powoduje, ze mam ochote przyjsc na zajecia nawet po calym dniu pracy. Szkola caly czas wprowadza bardzo mile dodatki: a to gry francuskie, a to slodycze w trakcie lekcji. Moge z czystym sumieniem polecic szkole osobom, ktore spodziewaja sie duzo konwersacji i ciekawych zajec. Na pewno bede kontynowal tu nauke w przyszlosci, nie widze na rynku innej szkoly, ktora mialaby podobna oferte.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Najlepsza szkoła językowa na świecie! Małe grupy max. 3-4 osobowe sprawiają, że nie ma lekcji, na której nie musiałbyś być aktywny! :) Nauka w takiej grupie idzie szybko, a lekcje odbywają się w przemiłej, luźnej atmosferze. Na zajęcia biegnę zawsze z uśmiechem na twarzy, bo wiem, że spotkam świetnych ludzi, będzie oryginalnie, zabawnie, kreatywnie i praktycznie. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie dobry kontakt z ludźmi, najwyższą jakość, kompetencję, elastyczność i to, że zawsze można się we wszystkich kwestiach dogadać - po pewnym czasie już po francusku! :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2016

Można byłoby pisać wiele o świetnej atmosferze, nastawieniu lektorów i ciekawych, nieszablonowych, wciągających zajęciach. Ale z tego co widzę wszystko już koleżanki i koledzy poniżej opisali. Więc dodam tylko, że ostatnio rozmawiałem z rodowitym francuzem, po francusku. Może nie jakoś bardzo płynnie, ale byliśmy w stanie porozmawiać (i zrozumieć się nawzajem!!) o kinie, co robimy w życiu, gdzie mieszkamy i jak najlepiej dojechać z Powiśla na Wolę. Jak na 7 miesięcy nauki po 2 razy w tygodniu, nie najgorzej. Już się nie mogę doczekać jak będę mówił po francusku w wakacje :)

Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2016

najlepsza szkoła językowa! małe grupy, brak podręcznika, nastawienie na konwersacje, ciekawe zajecia i doswiadczeni lektorzy. a wszystko to w niskiej cenie. Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2016

Le Reve to naprawdę świetna szkoła - małe grupy, sympatyczni i kompetentni lektorzy oraz elastyczne godziny zajęć. Uczeń traktowany jest jak człowiek, a nie tylko jako źródło zysku :) Lepszego miejsca do nauki francuskiego nie znajdziesz, gorąco polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2016

Co prawda to moja pierwsza szkoła francuskiego, ale nie zamieniłabym jej na żadną inną. Lektorzy są bardzo pomocni, cierpliwi i trzeba przyznać, że nie brakuje im pomysłów, tematy zajęć bardzo różnorodne. Małe grupy, domowa atmosfera. Nikt mnie nie stresuje, nie pogania, a z zajęć wychodzę z poczuciem, że czegoś się nauczyłam. Polecam śledzić również na fb, organizują ciekawe eventy i konkursy. Klimat wkręca :) Bardzo polecam.

avatar
Tim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2016

Zajęcia w Le Rêve są marzeniem każdego studenta francuskiego. Małe grupy, super nauczyciele i komunikatywny management całej szkoły powoduje, że nauka francuskiego w Le Rêve jest naprawdę super

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2016

Z wielu szkół językowych, do których chodziłam Le Reve jest pod każdym względem najlepsza! Po pierwsze małe grupy, max 4 osoby. Każdy uczestniczy w zajęciach w równym stopniu. Grupy dobierane są nie tylko ze względu na poziom zaawansowania ucznia, ale pod kątem podobnych zainteresowań i charakterów uczniów. Atmosfera za zajęciach zawsze jest bardzo motywujaca do nauki. Na każdych zajęciach są różne formy aktywizacji uczniów: gry, zabawy, dyskusje, ćwiczenia. Dla każdego coś miłego. Lektorzy są bardzo otwarci i cierpliwi i pięknie mówią po francusku :) to co najbardziej podoba mi się w szkole, to to, że oprócz zajęć w grupach są jeszcze organizowane dodatkowe spotkania i imprezy (oczywiście wszystko w klimacie francuskim). No i nie można zapomnieć o cenie, która jest bardzo konkurencyjna! Jednym słowem: serdecznie polecam każdemu, kto chciałby w Polsce poczuć francuski klimat:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2016

Najlepsza szkoła francuskiego, do jakiej chodziłam. Po kilku latach przerwy we francuskim miałam wrażenie, że już wszystko zapomniałam, ale po kilku zajęciach w Le Reve, dzięki talent że tak dużo mówiliśmy, zaczęłam znowu mówi swobodnie. Grupy są bardzo małe, naprawdę 4 osoby maksymalnie. I lektorzy są super.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Jest to chyba jedyna szkoła języka we Wrocławiu, która uczy praktycznego użycia języka i komunikacji! Uczęszczam do niej od samych początków (ponad trzy lata) i wciąż z taką samą pewnością polecam ją moim znajomym. Oprócz profesjonalnej nauki języka, le rêve oferuje jedyna w swoim rodzaju przyjazna atmosferę, która udziela sie podczas zajęć, pomaga w przełamaniu blokady i tym samym pozwala we swobodnym porozumiewaniu się. Gorąco polecam!!!!! :)

avatar
Isia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Bardzo miła szkoła! Przez to, że jest mało osób w grupach zajęcia są intensywne i nauczyciel poświęca mnóstwo uwagi każdemu uczniowi. Na zajęciach dużo się mówi i przez to szybko można się nauczyć mówić po francusku. Nauczyciele są sympatyczni, w szkole panuje miła atmosfera. A cena jak na te lokalizację i warunki jest niezwykle przystępna. Polecam z czystym sumieniem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.