Ostatnia aktywność:
18 dni temu
Online
Warszawa (Bielany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia55 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Oferuje pomoc w nauce historii i WOS-u dla uczniów szkół podstawowych i liceów. Pomogę w odrabianiu lekcji, nadrobieniu zaległości, przy pisaniu wypracowań, przygotowaniu do sprawdzianów czy egzaminów (egzamin ósmoklasisty, matura). Staram się, aby zawsze było miło i niestresująco, w przyjaznej i wyluzowanej atmosferze. Potrafię zainteresować przedmiotem podczas zajęć regularnych, ale także doraźnych. Posiadam wiedzę, doświadczenie oraz dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej, a także w think tankach, a w wolnych chwilach jestem przewodnikiem miejskim po Warszawie, więc opowiadanie o historii, polityce i WoSie mam we krwi. W związku z pandemią nauka odbywa się online na dowolnej platformie komunikacyjnej. W razie pytań zachęcam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.