Krzysztof Szewczyk

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biznescena do ustalenia

Krzysztof Szewczyk

Opis ogłoszenia

Świadczę usługi korepetytorskie o szerokim zakresie. Pomagam i wspieram w osiąganiu celów niemal niemożliwych. Każde zadanie studenckie bez względu na zakres i formę zostanie rozwiązane. Można się do mnie zgłaszać w każdej sprawie, moje wieloletnie doświadczenie przekłada się na sukcesy w współpracy ze studentami różnych typów studiów. Również teraz kiedy pracujemy zdalnie pomagam w wypełnianiu zadań studenckich (obsługuję większość platform on-line). Nie biorę przedpłat i odpowiadam na każdy email.
Krzysztof

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.