Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 70 / 60 min

Jacek

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień dobry wszystkim! Prowadzę lekcje gry na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej. Gram na gitarze od 26 lat, a nauczaniem zajmuję się od lat 14. Uczę zarówno młodzież jak i dorosłych, a moi kursanci to sympatyczni ludzie o ogromnej rozpiętości wiekowej: od 12 do 68 lat :) Najprawdopodobniej jestem jedynym w Bydgoszczy gitarzystą uczącym (skutecznie) techniki fingerstyle.

Nie jestem zwolennikiem wkuwania tabulatur i diagramów akordów. Uczę tzw. świadomego grania poruszając zagadnienia teoretyczne w najbardziej przystępny sposób. Teoria muzyki jest bardzo prosta (naprawdę!) i najlepiej się ją przyswaja gdy zwizualizujemy sobie wszelkie zagadnienia na naszym "polu roboczym" czyli gryfie gitary. Sprawi to, że teoria muzyki nie będzie jakąś wiedzą tajemną, tylko wiedzą, która sprawi, że Twoja gra stanie się świadoma i będziesz po prostu grać lepiej.

W trakcie nauki będziemy sobie w bardzo przystępny sposób omawiać budowę akordów. Zrozumienie podstawowych zasad jest łatwiejsze i przydatniejsze, niż wkuwanie dziesiątek diagramów "chwytów". Podobnie jak w nauce języka zamiast wkuwać na pamięć zdania, których nie rozumiemy lepiej jest przynajmniej odrobinę zapoznać się z zasadami gramatyki i słownictwem. Dzięki takiemu podejściu bez problemu będziesz w stanie upiększyć swą grę akordami typu add, sus, dim, oraz wszelkimi 13, #4, itp.

Specjalizuję się w technikach gry na gitarze akustycznej: fingerstyle, fingerpicking, flatpicking, flażolety harfowe (harp harmonics), otwarte stroje, oraz slide.Chętnie pomogę również w zakresie nauki grania solówek i improwizowania. Znajomość wspomnianych podstaw budowy akordów bardzo się przyda w graniu ładnych i melodyjnych improwizacji.

Chętnie również w przystępny sposób wyjaśnię o co chodzi z pentatonikami i skalami modalnymi (jońska, dorycka, frygijska, itd.) i jak je stosować w grze.

Jeszcze trochę YouTube:
/watch?v=cK4pIQzrC1c
/watch?v=m9AGSWTyjPY

Oraz krótki film reklamowy z moją muzyką:

/watch?v=vldFto5vMhM

Zapraszam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowanych "szybkograczy" grających na elektryku, którzy chcieliby poszerzyć swoje muzyczne horyzonty.

Działam w Fordonie oraz w centrum Bydgoszczy. Możliwy dojazd do ucznia za dopłatą i po ustaleniu szczegółów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.