Adrian Szlaga

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Pruszków
Podkowa Leśna
Piastów
Brwinów
Grodzisk Mazowiecki
Komorów
Milanówek
Warszawa (Ursus +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Mam na imię Adrian, mam 28 lat.
Angielskiego uczyłem się od 5 roku życia a także mieszkałem w Londynie przez 10 lat gdzie pracowałem w środowisku biznesowym a także ukończyłem kursy językowe (Cambridge Certificate) i edukacje.

Oferuje korepetycje i naukę języka angielskiego na każdym poziomie , przygotowania do klasówek i matury, pomoc w odrabianiu lekcji, tłumaczenia, rozmówki, pomoc w przygotowaniu angielskiego CV a także przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim.

Wszelkie materiały użyte w czasie lekcji, są przygotowywane przeze mnie osobiście i wliczone są w koszta. Do każdego ucznia podchodzę w inny sposób w zależności od potrzeb personalnych.

Pierwsza lekcja jest gratis, dla rozpoznania poziomu na jakim znajduje się dana osoba.

Lekcje są prowadzone w języku angielskim dla przełamania bariery językowej, z okazyjnym tłumaczeniem niektórych rzeczy po polsku.

Oferuje dojazd do ucznia w Pruszkowie i okolicach z Warszawą włącznie, ale zajęcia także mogą się odbywać u mnie w zależności od dogadania się.

W razie gdybym nie odbierał telefonu proszę o wysłanie smsa.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.