Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Kraków (Bronowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia100 / 60 min

Tomek

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem raperem i filozfem. Odsyłam do linku. Czy też uważasz, że Inni to piekło? Może warto się z tym skonfrontować, a może Inny to lustro w którym możesz się przejrzeć? Filozofia to nie tylko starożytni mędrcy. Jeśli chcesz odnaleźć wszytskie nawiązania, które są w video, spotkajmy się i porozmawiajmy w jakimś miejscu, które sprzyja rozmowie.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.