Barbara Kusiak

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Szczecin
Faktura VAT

Barbara Kusiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Barbara Kusiak

O mnie

Studia skończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyłam w różnych szkołach językowych, a także prywatnie. 10 lat praktyki pozwoliło mi na wypracowanie różnych metod nauczania. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie dobierając materiały dydaktyczne oraz metody nauczania w zależności od jego potrzeb i możliwości. Analizuję cele i oczekiwania ucznia, jestem elastyczna i otwarta na propozycje w kwestiach programu nauki.

Jestem również tłumaczem języka francuskiego. Wykonuję tłumaczenia pisemne i ustne. Ukończyłam Podyplomowe Studia Kształcenia Tłumaczy Języków Romańskich.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2017

Jestem zachwycona zajęcia z Panią Barbarą, które mamy przez Skype. Każde zajęcia są bardzo ciekawie przygotowane tematyczni i dopasowane do zainteresowań odbiorcy. Przy okazji potrafi w inspirujący sposób przekazać gramatykę i wszyskie nuanse językowe. Zdecydowanie Polecam!!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Bardzo dobry lektor. Pani Barbara jest bardzo cierpliwa, skrupulatna i wyrozumiała, ale i wymagająca. Potrafi stworzyć naprawdę dobrą atmosferę na zajęciach i zarażać pasją do tego języka. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.