Szabolcs Szilva

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Szabolcs Szilva

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Szabolcs Szilva

O mnie

Nazywam się Szabolcs Szilva. Jestem Węgrem i mieszkam w Warszawie. Studiowałem turystykę i hotelarstwo (2009-2012) na Uniwersytecie János Kodolányi w Székesfehérvár (Węgry), ale w ostatnim roku przyjechałem do Polski w ramach programu Erasmus, studiując na Akademii Wychowania Fizycznego. Kiedykolwiek mogę, uczę jezyków. W roku akademickim 2010/2011 uczestniczłem w kursie nauczycielskim na Uniersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jestem studentem interlingwystyki na tej samej uczelni. Skończyłem filologię ugro-fińską na Uniwersytecie Warszawskim na studiach magisterskich. Teraz jestem doktorantem tego samego kierunku. Przez dwa lata uczyłem jezyków na Węgrzech, trzy lata w Polsce i we Włoszech. Mówię po węgiersku, esperanto, angielsku, polsku, fińsku i trochę po niemiecku. Serdecznie zapraszam! Więcej informacji na mojej stronie: www.lingve.eu <br />

<br />

I am Szabolcs Szilva. I am Hungarian. I live in Warsaw. I studied Tourism and Catering at the University of Applied Sciences János Kodolányi in Székesfehérvár, Hungary between 2009-2012. The last year I was on Erasmus program in Akademia Wychowania Fizycznego in Warsaw. Whenever I can I teach. In 2010/2011 I participated a course for language teachers in the University Adam Mickiewicz in Poznań, Poland. Now I am a student of Interlingustics at the same university from 2011. I finnished ugrofinnic filology in the University of Warsaw. Now I am a doctoral student of ugrofinnic filology in the University of Warsaw. I have taught languages two years in Hungary, three years in Poland and Italy. I speak Hungarian, Esperanto, English, Polish, Finnish and a bit German too.<br />

You are truly welcome! More information on my website: www.lingve.eu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 02.2013
Kodolányi János Főiskola
Licencjat
Ekonomia
09.2010 - 06.2014
Uniwersytet Adama Miczkiewicza
Magister
Interlingwistyka
09.2013 - 05.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
Ugrofińistyka
09.2015 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Neofilologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Uczę się u Szabiego węgierskiego. To trudny język, ale podejście Szabiego, jego wiedza i entuzjazm, sprawia że łatwiej zrozumieć zasady gramatyczne a nauka jest przyjemnością.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2016

Bardzo kompetentny nauczyciel. Uczy języka prawdziwego, używanego na co dzień. Jasno tłumaczy gramatykę. Ma rozległą wiedzę lingwistyczną, dzięki czemu potrafi naświetlić wiele kwestii. Atmosfera na lekcjach jest bardzo sympatyczna.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Skuteczny i godny polecenia nauczyciel. Dzięki rozległej wiedzy lingwistycznej pomaga zrozumieć logikę języka, co ułatwia jego naukę. Zajęcia są nie tylko efektywne, ale także odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2015

Witam serdecznie.
Bardzo miły sposób nauczania, skuteczna nauka. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Panu. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.