Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Ząbki
Łomianki
Marki
Otwock
Pruszków
Józefów
Izabelin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
łacina70 / 60 min

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem filologiem klasycznym, uniwersyteckim lektorem łaciny i greki, tłumaczem tekstów łacińskich i greckich. Oferuję korepetycje i tłumaczenia z łaciny oraz starożytnej greki, których uczę już od ponad 20 lat. Pomagam uczniom (także maturzystom i olimpijczykom) oraz studentom różnych kierunków i osobom uczącym się dla siebie. Wszystkie poziomy, przystępne wyjaśnienie gramatyki, ćwiczenia, tłumaczenie i interpretacja tekstów. Oprócz łaciny klasycznej mogę pomóc przy łacinie średniowiecznej, nowożytnej, kościelnej, prawniczej, medycznej i farmakologicznej. Oferuję też pomoc w przygotowaniu do olimpiady i konkursu z łaciny oraz z wiedzy o antyku. Możliwy dojazd do ucznia (Warszawa i niektóre miejscowości podwarszawskie), albo zajęcia u mnie w domu (mieszkam na Bielanach), oraz online. Podana cena obejmuje 60 min., natomiast czas trwania zajęć oraz termin jest do ustalenia. Możliwe także spotkania w weekendy. Darmowa lekcja próbna (na życzenie ucznia). 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 09.1998
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1998 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Jako osoba dorosła uczę się łaciny u pana Roberta od zupełnych podstaw od września 2021 r. (online).

Od dawna chciałam zacząć uczyć się tego języka jednak brak czasu nie pozwalał na realizację upragnionego celu. Kiedy szczęśliwie znalazłam go trochę więcej nie byłam pewna czy uda mi się trafić na odpowiedniego nauczyciela.

Pan Robert był moim pierwszym wyborem i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że zajęcia z nim to REWELACJA! Profesjonalny, sympatyczny, cierpliwy nauczyciel, który w przejrzysty sposób tłumaczy największe zawiłości gramatyczne, pasjonat o wielu talentach i zainteresowaniach, człowiek wielkiej kultury. Takich ludzi już nie ma. Jeśli ktoś chce zgłębiać tajniki łaciny pod mistrzowskim okiem a do tego mieć okazję poobcować z tak wybitną i inspirującą postacią - z serca polecam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2022

Dzięki p. Robertowi matura rozszerzona z łaciny oraz kultury antycznej zdana na 95%.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Serdecznie polecam Pana Roberta, pomógł mi przygotować się do matury rozszerzonej z j.łacińskiego i kultury antycznej i to w pół roku. Jest człowiekiem niezwykle inteligentnym i oczytanym, czuć w nim pasję do nauczanej materii i widać, że wie o czym mówi, przystępnie wyjaśnia zawiłości łacińskiej gramatyki oraz przybliża realia kultury antycznej. Dzięki niemu udało mi się dostać na stacjonarne prawo na Uniwersytet Warszawski.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2019

Naprawdę świetny nauczyciel. Człowiek bardzo odczytany, nawet najtrudniejszy temat potrafi klarownie i przystępnie wytłumaczyć. Po paru lekcjach z Panem Robertem trudno nie dostać 5

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Pięć gwiazdek to stanowczo za mało! Zdecydowanie polecam Pana Roberta - pomógł mi przygotować się do matury rozszerzonej z języka łacińskiego i kultury antycznej, efektem czego jest wynik 80% (aczkolwiek równocześnie z przygotowaniem studiowałam, więc nie mogłam poświęcić maksimum czasu - w innym przypadku myślę, że z Panem Robertem także 100% jest spokojnie do osiągnięcia). Poza ogromną kulturą i wielkim szacunkiem dla drugiego człowieka od Pana Roberta bije ogromna wiedza, którą umie klarownie przekazać. Dodatkowym atutem są liczne materiały przesyłane przez prowadzącego na maila, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy zdobytej na zajęciach. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam. Nie wyobrażam sobie lepszego korepetytora od łaciny.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Z całą odpowiedzialnością i z czystym sumieniem mogę szczerze polecić Pana Roberta jako profesjonalnego i kompetentnego lektora, który umie indywidualnie podejść do potrzeb i poziomu ucznia (zajęcia prowadzone od dwóch lat online, Wielka Brytania).
Pan Robert podjął się trudu do przygotowania córki do egzaminów w języku angielskim GSCE + GCSE rozszerzony z łaciny: gramatyka + literatura.
Skuteczne metody nauczania Pana Roberta pomogły córce otrzymać najwyższą możliwą ocenę.

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2014

Serdecznie dziękuję Panu Robertowi za przygotowanie mnie do egzaminu z łaciny (poziom studiów). Gorąco polecam z Nim zajęcia. Przekazuje wiedzę skutecznie, rzetelnie i bezstresowo; uczeń idzie pewnie na egzamin!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2013

Jestem studentką filozofii i teologii. W mojej przeszłości szkolnej i akademickiej nigdy nie miałam kontaktu z greką ani łaciną. Robert pomógł mi przełamać barierę do nauki tych pięknych ale wymagających języów. Uczyłam się tylko z nim i zdałam oba egzaminy.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2013

Bardzo dobry i rzetelny nauczyciel , bardzo dobry kontakt , rzeczowy . Dzieki Panu Robertowi łacina nie jest mi straszna . Polecam gorąco.

avatar
Tamara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2013

Łączę pracę ze szkołą (kierunek filologia klasyczna), a dzięki m.in. Panu Robertowi mam średnią 4,5 :) jest dostępny czasowo, świetnie wyjaśnia gramatykę i ma dużo cierpliwości :) prawdziwy pedagog !

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2013

Z powodu zmiany szkoły musiałem nadrobić spory materiał z łaciny, praktycznie cały semestr w kilka tygodni, i pan Robert mi w tym ogromnie pomógł, zwłaszcza klarownym wyjaśnieniem gramatyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.