Sylwia Graczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolutnie najlepsza  :) nauczycielka j.francuskiego z wieloletnim stażem zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na efektywne i ciekawe lekcje. Pomogę przygotować się do każdego egzaminu - matura, DELF, DALF, egzaminy śródroczne, etc . Zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach 2-4 osób ( w grupie atrakcyjna cena 30/40 zł od osoby za 90 min.) Wytłumaczę zawiłości gramatyczne, a dzięki technikom szybkiego uczenia ułatwię zapamiętywanie słówek. Proponuję dojazd do domu ucznia(za niewielką dopłatą!) lub lekcje u mnie-osiedle Bałuty Teofilów.Prowadzę również zajęcia on - line ! Serdecznie zapraszam! Efekty gwarantowane!.
Ceny do negocjacji. ( Wystawiam faktury ) W przypadku jakichkolwiek pytań czy ustalenia szczegółów bardzo proszę o kontakt telefoniczny - 501-837-899.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Sylwia Graczyk
Bernarda Wojciecha Mencla 9, 9
91-161 Łódź
NIP: Polska

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Fantastyczne zajęcia. Polecam jeśli ktoś chce dobrze nauczyć się języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.