Sylwia Prokopczyk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Białystok
Sokółka

Sylwia Prokopczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Sylwia Prokopczyk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Sylwię mogę polecić całym serduszkiem, miła oraz profesjonalna osoba. Zajęcia są prowadzane w sposób ciekawy, materiały są dobierane do poziomu i potrzeb ucznia

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Bardzo polecam Sylwię! Jest osobą sympatyczną, z którą bardzo łatwo się dogadać. Prowadzi zajęcia w ciekawy sposób oraz dopasowuje materiały, ich poziom i formę do potrzeb ucznia. Dzięki niej, nauka francuskiego jest dużo przyjemniejsza :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Serdecznie polecam Panią Sylwię, daje świetne przygotowania do testów jak i poszerzania wiedzy. Czas z nią mija bardzo szybko jak i również miło :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

Sylwia jest bardzo dobrą korepetytorką- bez problemu radzi sobie z nauką osoby dorosłej. Uczyłam się francuskiego w szkole i znam trochę ten język ze słyszenia, bo mam rodzinę w Belgii. Na każdych zajęciach jest przygotowana, materiały ma dobrane do mojego poziomu i potrzeb. Dobrze tłumaczy, jest kontaktowa i wesoła, dzięki temu, aż chce się uczyć frankfurckiego ;) Dzięki temu, że Sylwia używa języka francuskiego na co dzień, na każdych zajęciach opowiada o jakiejś ciekawostce z "komunikacji" z francuzami. Polecam serdecznie. ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.