Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Sylwia

O mnie

Jestem nauczycielem języka włoskiego. Moją pasją jest język, kultura, sztuka i tradycje Italii. Udzielę korepetycji dzieciom, młodzieży, dorosłym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2013

Super, naprawdę polecam. Powtórzyłam gruntownie gramatykę i przełamałam barierę językową.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2013

Pani Sylwia sprawiła, że w końcu zacząłem mówić po włosku - poprawiłem też swoje oceny w szkole:) Anielska cierpliwość plus olbrzymia wiedza - polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.