Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Wrocław
Namysłów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje i pomoc w nauczaniu wszystkich przedmiotów z zakresu szkoły podstawowej i gimnazjalnej , w szczególności:

  • historii
  • języka polskiego
  • języka angielskiego
  • matematyki
  • przedmiotów przyrodniczych.

O MNIE

Nazywam się Sylwia Kocot i jestem uczennicą Liceum Ogólnokształcącego nr XII we Wrocławiu. Ukończyłam szkołę podstawową oraz gimnazjalną z najwyższymi wynikami, wielokrotnie byłam laureatką wielu konkursów naukowych oraz artystycznych. Dodatkowo, jestem absolwentką szkoły muzycznej I stopnia.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi - udzielałam korepetycji i byłam wolontariuszką w przedszkolach oraz szkołach podstawowych, gdzie wielokrotnie pomagałam dzieciom w nauce. Uczniowie zawsze byli zadowoleni ze współpracy. Udzielałam korepetycji również rówieśnikom - zachwalali oni mój sposób prowadzenia zajęć. Jestem osobą cierpliwą i ambitną, która w całości poświęca się wykonywanej pracy oraz naucza z pasji.

Dostępność

Poniedziałek13:30 - 17:00
Wtorek14:40 - 17:00
Środa13:30 - 17:00
Czwartek
Piątek08:00 - 09:20
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.