Sylwia Kobuszewska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz szkoły dwujęzycznej z językiem nauczania francuskim z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu osób w różnym wieku. Zapewniam miłą atmosferę na zajęciach oraz dopasowanie programu nauczania do potrzeb ucznia. Zapraszam uczniów w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.