Sylwia Goszczyńska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Targówek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z chemii uczniom szkół podstawowych. Jestem korepetytorką z 8-letnim doświadczeniem, jestem osobą cierpliwą, spokojną i obowiązkową. Pomogę doraźnie przygotować się do lekcji i klasówki, a także długoterminowo, pracując z uczniem cały rok i regularnie nadrabiając zaległości.

Częstotliwość zajęć ustalam z uczniem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 07.2021
Uniwersytet Warszawski
Podyplomowe Studia Pedagogiki dla Nauczycieli bez Przygotowania Pedagogicznego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
MarcinZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Zdecydowanie polecam zajęcia u P. Sylwii. Po ciągłych poszukiwaniach znaleźliśmy z moją córką nauczyciela matematyki, który posiada ogromne kompetencje do pracy z dziećmi (córa ma 15 lat). Pani Sylwia posiada dar tłumaczenia, jest przy tym osobą bardzo cierpliwą i wymagającą. Każdy temat matematyki, który przerabiamy, jest zrozumiały a córka po zajęciach jest bardzo zadowolona. Dziękujemy Pani Sylwio :-)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Bardzo polecam korepetycje u Pani Sylwii. Jest ona osobą kompetentną i cierpliwą, która potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę. Na jej zajęciach panuje sympatyczna i zarazem motywująca do nauki atmosfera.

avatar
Monika K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Pani Sylwia wkłada całe serce w naukę swoich podopiecznych, cierpliwie tłumaczy wszystkie zadania i pomaga osiągać jak najlepsze wyniki. Wszystko przebiega w miłej atmosferze.Dzięki Pani Sylwii, córka napisała bardzo dobrze egzamin końcowy w gimnazjum. Polecam serdecznie

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Po wielu próbach wreszcie znalazłam osobę, która pomogła mojemu synowi uzupenić duże braki w wiedzy matematycznej. Będę kontynuować współpracę. Gorąco polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Polecam serdeczne panią Sylwię.Jest cerpliwą, spokojną, ale zarazem wymagającą nauczycielką.Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć wszystkie zagadnienia a także zachęcić do pracy.Gdy syn miał trudnie chwile i nie chciał się uczyć pani Sylwia na spokojnie przekonała by małymi krokami pokonywac trudności.Oprócz matematyki pani Sylwia bardzo dobrze potrafi przekazać także wiedzę z chemi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.