Sylwia Goszczyńska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Warszawa (Targówek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z chemii uczniom szkół podstawowych i gimnazjum. Jestem korepetytorką z 6-letnim doświadczeniem, jestem osobą cierpliwą, spokojną i obowiązkową. Pomogę doraźnie przygotować się do lekcji i klasówki, a także długoterminowo, pracując z uczniem cały rok i regularnie nadrabiając zaległości.

Częstotliwość zajęć ustalam z uczniem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Polecam serdeczne panią Sylwię.Jest cerpliwą, spokojną, ale zarazem wymagającą nauczycielką.Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć wszystkie zagadnienia a także zachęcić do pracy.Gdy syn miał trudnie chwile i nie chciał się uczyć pani Sylwia na spokojnie przekonała by małymi krokami pokonywac trudności.Oprócz matematyki pani Sylwia bardzo dobrze potrafi przekazać także wiedzę z chemi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.