Sylwia Gałązka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin

Sylwia Gałązka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Sylwia Gałązka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2021

Polecam lekcje u pani Sylwii! Jest osobą bardzo cierpliwą, tłumaczy dokładnie jak rozwiązać dany typ zadania, a następnie pomaga w jego rozwiązaniu. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, można śmiało pytać, jeśli się czegoś nie rozumie. Według mnie bardzo dobrze przygotowuje do sprawdzianów, ale również do egzaminów. Ja się nie zawiodłam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2021

Bardzo polecam!!! Zajęcia u pani Sylwii to strzał w 10! Pomogła mojej córce w erze zdalnego nauczania, dzięki niej wszystko poszło bez problemu. Indywidualne podejście do ucznia i ogrom cierpliwości.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Pani Sylwia wykazuje się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Przygotowuje dodatkowe materiały, które są bardzo przydatne w ćwiczeniach. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.