Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Białystok

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Sylwia

O mnie

Jeśli czytasz to ogłoszenie, to prawdopodobnie jakiś czas temu powiedziałeś/aś sobie - mam dość. Dość bezmyślnego wpatrywania się w tablicę, dość kolejnych problemów z matematyki. ZROZUMIENIE, niczym cudowne lekarstwo, wydaje się być proste. Wejść na stronę, znaleźć korepetytora, umówić się na zajęcia - i po problemie. Bardzo często okazuje się, że problemów jest nawet więcej niż było, a oprócz frustracji dochodzi do tego jeszcze mnóstwo straconego czasu.Tego typu historie słyszałam już nie raz. Dzieje się tak zawsze, gdy próbujemy uporać się ze skutkami, a nie przyczyną danego problemu. W matematyce jest nią zazwyczaj złe podejście do samego nauczania, polegającego na bezsensownym powielaniem schematów, zamiast kompleksowej eliminacji przyczyn braku zrozumienia tematu.W korepetycjach największy nacisk od zawsze kładłam na zrozumienie danego zagadnienia, gdyż tylko taka nauka - w przeciwieństwie do nauki na pamięć - jest najbardziej efektywna i umożliwia uczniowi pełne WYKORZYSTANIE SWOJEGO POTENCJAŁU. Na zajęciach ze mną udowodnię Ci, że matematyka, jakkolwiek straszna i skomplikowana nie wydawałaby się na pierwszy rzut oka, może być wyłożona w łatwy i przystępny sposób. Serdecznie zapraszam :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2022

Korepetytorka cierpliwa i wyrozumiała, bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia. Syn poprawił oceny i polubił matematykę. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.