Chemia na 100 % Sylwia Ciepiela - Gawron

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Czeladź
Siemianowice Śląskie
Mysłowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czy wiesz o tym, że cała Twoja przyszłość związana z dostaniem się na wymarzone studia zależy od tego jak sprawnie poradzisz sobie z egzaminem dojrzałości w przeciągu 180 minut? 
To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę, że przy 34 zadaniach, jak to miało miejsce na oficjalnej maturze w maju  2023, na każde z nich masz około 5 minut. 
W takim pośpiechu każdy normalny człowiek ma prawo do błędu, jednak egzaminator nie może tutaj przymknąć oka na te potknięcia.
Niewielu korepetytorów zwraca uwagę na wszelkiego rodzaju gry słowne i kruczki znajdujące się na maturze w celu wprowadzenia ucznia w błąd lub sprawdzenia jego czujności.
 
Ja zwracam – i zapoznam Cię z nimi wszystkimi, tak, aby Twoje (być może kolejne) podejście do matury było w pełni świadome.

Co takiego wyróżnia mnie spośród innych korepetytorów?

Korepetycje nie są moim zajęciem dorywczym.

Poprowadznie przyszłego Maturzysty przez krętą chemiczną drogę jest moim głównym zajęciem zawodowym, moją pasją, moim życiem :)

Nie udzielam korepetycji w skrawku swojego mieszkania, a mam niezależne biuro przygotowane pod korepetycje, by zapewnić spokój, ciszę, miłą atmosfere i umożliwić uczniowi pełne skupienie. 

Ukończyłam chemię na Uniwersytecie Śląskim. Jestem korepetytorką z 16-letnim doświadczeniem. Dzięki nieprzerwanej pracy i poświęceniu się wyłącznie jednemu przedmiotowi, znam doskonale schematy rozwiązywania zadań oraz standardy jakimi komisja kierują się przy ocenie pracy.
Korepetycje nie stanowią dla mnie zajęcia dodatkowego, jest to moja podstawowa działalność zawodowa.
Duże zainteresowanie uczniów oraz rodziców, połączone z następnie osiąganymi wynikami przez moich podopiecznych utwierdziły mnie w przekonaniu o słusznie obranej drodze.

Znając od podszewki słabości nauczania szkolnego wypracowałam swój autorski program nauczania tak, by w rzetelny, jasny i skuteczny sposób przedstawić metodę udzielania odpowiedzi do zadań maturalnych ( pod klucz ). Efektem są matury pisane przez moich uczniów nawet na 100% oraz studenci medycyny lub stomatologii na najlepszych uczelniach w Polsce i zagranicą.

Zajęcia odbywają się w biurze całkowicie przystosowanym pod prowadzone korepetycje. Uczeń może liczyć na ciszę i bezstresową atmosferę do nauki.

Posiadam niezliczoną ilość materiałów dydaktycznych m.in. testy, sprawdziany, arkusze egzaminacyjne, karty pracy, zbiory zadań, podręczniki szkolne, książki akademickie.
Posiadam autorskie arkusze z zadaniami na różnych poziomach zaawansowania.

Rzetelność i skuteczność nauczania są dla mnie pierwszoplanowe.

Prowadząc zajęcia jestem otwarta na indywidualne potrzeby ucznia, sugestie i uwagi co do nauczanego materiału.

Korepetycje odbywają się także w wakacje oraz ferie, terminy zawsze ustalam indywidualnie. 

Gdy uczeń nie może dotrzeć na zajęcia (zła podoga, nienajlepsze samopoczucie lub nie chce tracić czasu na dojazd) to lekcje mogą się odbyć się online. 

Ze względu na obszerność materiału korepetycje - jeśli naszym celem jest zarówno zrozumienie przedmiotu oraz najwyższy możliwy wynik matury- najlepiej rozpocząć najpóźniej 2 lata przed maturą.

Korepetycje mają charakter indywidualny. Pracuję w relacji nauczyciel – uczeń.
Możliwe są przy tym korepetycje dla dwóch osób (po niższej cenie), co stanowi jednocześnie maksymalny rozmiar grupy na prowadzonych przeze mnie zajęciach. Efektywność nauczania i jego jakość nie pozwala na prowadzenie zajęć indywidualnych w większych grupach.

Lekcje odbywają się w Katowicach przy ulicy Tysiąclecia 86a/146 . Prowadzę również zajęcia online w postaci wideokonferencji z zastosowaniem profesjonalnego sprzetu. 

Kontakt:
KOM: 503860083
Messenger: Sylwia Ciepiela-Gawron

Cennik:
W przypadku zajęć indywidualnych: 200 zł za 1h (55-60 min).

W przypadku zajęć w grupie 2 osób: 150 zł/os za 1h (55-60 min).
W przypadku zajęć w grupie 3 osób: 120 zł/os za 1h (55-60 min).

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Chemia na 100 % Sylwia Ciepiela - Gawron
Ul.Tysiąclecia 86a/146
40-871 Katowice
NIP: 6852205055

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2005
Uniwersytet Śląski
Magister
Chemia ogólna
10.2000 - 06.2005
Uniwersytet Śląski
Magister
Chemia, specjalizacja: chemia analityczna
10.2002 - 06.2004
Uniwersytet Śląski
Magister
Chemia ogólna, specjalizacja: przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 154
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Do Pani Sylwi, trafiłam na początku trzeciej klasy szkoły średniej (profil- biol-chem). Moja wiedza i umiejętności z chemii, były zerowe. Od pierwszych zajęć, razem z Panią, zaczęłam intensywną pracę. Powtarzałam teorię, robiłam zadania i po kilku zajęciach, rozwiązywałam zadania, które dawniej spędzały mi sen z powiek. Niemożliwe do obliczenia, stawało się klarowne i oczywiste. Dzięki pomocy Pani Sylwi, uzyskałam 88% z matury z chemii, co wydawało mi się nieosiągalne, a za miesiąc będę studiować medycynę! Jeszcze raz, dziękuje Pani Sylwi za pomoc w spełnieniu moich marzeń. Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki za przyszłych i obecnych kursantów!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Z Panią Sylwią pracowałam przez kilka lat. Zawsze mogłam liczyć na pomoc z każdym zagadnieniem, czy to na zajęciach, czy poprzez Messengera. Pani Sylwia oferuje bardzo dużą ilość materiałów (zadania,notatki itd.) i naprawdę przyjemną atmosferę. Zajęcia te bardzo przyczyniły się do uzyskania przeze mnie wysokiego wyniku z matury z chemii, a także ostatecznie do dostania się na kierunek lekarski :) Serdecznie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2023

Z Panią Sylwią przygotowywałam się dwa lata do tegorocznej matury. Pani Sylwia jest osobą otwartą, zaangażowaną, a kontakt również poza zajęciami przebiega bardzo sprawnie (Messenger). Zapewnia bardzo dużą ilość materiałów, co w połączeniu z pracą na zajęciach i pracą własną, pozwala osiągnąć efekty - w moim przypadku 93%. Bardzo polecam.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Z Panią Sylwią miałam zajęcia przez dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mogłam liczyć na dobrze wytłumaczone zadania, przejrzyste notatki z każdego tematu i miłą atmosferę. Zajęcia są intensywne i wymagają również dużo własnej pracy, ale bardzo pomagają w nauce do matury. Ostatecznie udało mi się uzyskać 87% na maturze z chemii!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Dzięki ciekawym i wyczerpującym lekcjom z Panią udało mi się zdać maturę z chemii rozszerzonej na 98%! Gdyby nie pomoc jaką otrzymałam, nigdy nie byłabym w stanie otrzymać tak wysokiego wyniku, który z pewnością zapewni mi miejsce na wymarzonej uczelni.
Serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Z Panią Sylwią współpracuje już od 3 lat . Zawsze wszystkie zadania są dobrze wytłumaczone, a materiały jakie otrzymuje podczas zajęć są różnorodne i wyszukane,co pomaga dogłębnie opanować dane zagadnienie. Podczas zajęć online materiały edukacyjne są również dobrze opracowane,co nie przeszkadza w rozwiązywaniu zadań przez internet. Polecam

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
4 stycznia 2023

Z Panią Sylwią pracowałam dwa lata, od drugiej klasy liceum, bardzo skrupulatnie przygotowała mnie do matury z chemii dając z większosci tematów własne opracowane notatki w których faktycznie znajdowało się to co trzeba było umieć oraz zawsze miała przygotowane pliki z zadaniami do danych tamatów, pod względem nauczania nie mam zupełnie nic do zarzucenia na prawdę potrafiła super wytłumaczyć zadania obliczeniowe albo inne trudne zagadnienia do skutku. Jedyny minus na jaki zwróciłabym uwagę to wysoka cena zajęć przy dosyć częstym wychodzeniu Pani z zajęć do dzieci, nawet dłuzszy czas, bądz w zwiazku z dzwoniącymi telefonami co niestety może być frustrujące. Poza tym zajęcia na prawdę pomogły mi ostatecznie napisać mature na 92%! Oczywiście pomimo dużej pomocy ze strony Pani Sylwii trzeba samemu włożyc dużo pracy i regularnie sie uczyć i przygotowywać na zajecia, ale posegregowane zadania z wszelkich zbiorów, matur i podręczników które przesyłała Pani poza zajęciami bardzo usprawniały pracę.
bardzo dziękuję za wspłópracę i niewątpliwie wynik matury jest dużą
zasługa korepetycji

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2022

Zadania z chemii, to nie do końca moja „mocna strona”, a po roku pracy z Panią Sylwią udało mi się dostać na wymarzone studia :). Materiał do matury fajnie rozpisany i podzielony- dzięki temu mogłam zorientować się ile pracy za mną, a ile jeszcze zostało. Zajęcia motywują do pracy i mimo że w szkole na lekcje chemii nie było co liczyć, z Panią Sylwią przerobiłyśmy cały materiał i zdążyłam przygotować się do matury.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Bez Pani Sylwii moje przygotowania do matury z chemii byłyby pełne stresu i dezorganizacji - ale było wręcz przeciwnie. Na spokojnie przerabiałyśmy program z chemii, a potem rozwiązywałyśmy masę arkuszy maturalnych, co pomogło mi podejść do matury ze spokojem. Zaczynałam będąc bardzo niepewna moich umiejętności z chemii, a skończyłam z wynikiem 72% z matury i na kierunku lekarskim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Serdecznie polecam Panią Sylwię - poza profesjonalnym przygotowaniem, zajęcia są spędzane w bardzo przyjaznej atmosferze :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Bardzo dziękujemy za 1,5 roczną pracę z córką Alicją. Pani Profesor zawsze pomocna, punktualna, przemiła. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na takiego korepetytora. Wynik 87% na maturze rozszerzonej z chemii- mówi sam za siebie. Dziękujemy całą rodziną!!!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Zajęcia z Panią Sylwia pozwoliły mi bardzo dobrze opanować materiał do matury i uzyskać satysfakcjonujący wynik:) , notatki i zadania zawierały wszystko co potrzebne i zawsze mogłam liczyć na wytłumaczenie wątpliwych zagadnień. Polecam!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Zajęcia z Panią Sylwią należały do naprawdę przyjemnych. Po roku nauki jestem bardzo zadowolona i mogę każdemu, kto chce zdawać rozszerzoną maturę z tego przedmiotu je polecić. Sposób prowadzenia zajęć przypadł mi do gustu. Cieszę się, ze mogłam dostać takie wsparcie w czasie przygotowań do egzaminu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Dzięki Pani Sylwi do matury przystąpiłem bez strachu i niepewności. Zajęcia prowadzone systematycznie, terminowo. Dzięki dużemu doświadczeniu Pani Sylwia prowadzi zajęcia tak że po przerobieniu całego materiału jest czas na ćwiczenia i techniczne przygotowanie do egzaminu! Gorąco polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Jak korepetycje z chemii to tylko u Pani Sylwii. Pani Sylwia bardzo dobrze tłumaczy teorie, a następnie skupia się na zadaniach maturalnych. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Bardzo dużo wynosiłam z lekcji. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Pani Sylwia konkretnie tłumaczy co niewątpliwie jest dużym plusem i z zaangażowaniem prowadzi lekcje. Pomogła mi zrozumieć tematy, których poprzedni korepetytor nie potrafił. Jestem zadowolona i polecam Panią Sylwię.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Dzięki profesjonalnie prowadzonym korepetycjom, świetnemu podejściu i znajomości programu oraz klucza matur przez Panią Sylwię dostałam się na wszystkie uczelnie na które składałam dokumenty. Każdemu kto chce bardzo dobrze zdać maturę z chemii polecam korepetycje u Pani Sylwii. Pełen profesjonalizm zawsze przygotowane materiały i zadania. Nigdy nie odwołuje zajęć, umie tak wytłumaczyć materiał że nawet trudne zagadnienia stają się łatwe. SERDECZNIE POLECAM !!!!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Dziękuję za całą pomoc w drodze do tych 93%.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Prawie rok temu przyszłam do Pani Sylwii z wynikiem 48% z matury z chemii, a wyszłam z wynikiem 92%. Pani Sylwia to na prawdę genialny pedagog z miłym podejściem do ucznia i ogromną wiedzą, którą co najważniejsze potrafi przekazać. Co warto podkreślić na te zajęcia po prostu czekało się cały tydzień i z zadowoleniem przychodziło chłonąc kolejną porcję wiedzy. Wiem, że bez ogromu pracy jaki włożyłam ja i Pani Sylwia nie byłoby takiego efektu i bardzo dziękuje za możliwości jakie Pani mi otworzyła !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Sylwia świetnie tłumaczy materiał dostosowując jego tempo do każdego indywidualnego ucznia. Przyszłam do niej z marnym wynikiem 40% z matury z chemii, a dziś odebrałam wynik znacznie wyższy - 82%. Pomimo mojego początkowego niskiego stanu wiedzy, motywacją i ciężką pracą dokonałyśmy niemożliwego. Lekcje były zawsze starannie prowadzone i każda godzina zegarowa korepetycji była w pełni wykorzystana. Ponadto Pani Sylwia jest osobą miłą i komunikatywną, na każde zajęcia przychodziłam uśmiechnięta i gotowa do dalszej współpracy. Podsumowując, bardzo polecam każdej osobie, szczególnie tym którzy nie wierzą, że da się zdziałać cuda:)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Pani Sylwia znakomicie zna maturalne schematy. Ma bazę własnych notatek i zestawów zadań. Dokładnie i jasno tłumaczy. Jest zaangażowana - widać, że zależy jej na sukcesie ucznia.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Dzięki zajęciom z Panią Sylwią czułam się spokojnie w dniu matury. Udało nam się wszystko sprawnie powtórzyć do maja, a zadania, które rozwiązywałam na zajęciach były tak dobrane, abym z każdym potrafiła sobie poradzić na maturze. Korepetycje są przeprowadzane w przemiłej atmosferze, co bardzo podnosiło mnie na duchu, gdy Pani Sylwia wręczała mi kolejny arkusz zadań do zrobienia ;) Zajęcia te mogę polecić każdemu, komu zależy na wysokim wyniku z chemii i kto szuka korepetytora, któremu równie mocno zależy na odpowiednim przygotowaniu was do matury

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Polecam :)

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Świetne i rzetelne przygotowania do matury

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Zajęcia z Panią Sylwią prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób. Każde zagadnienie tłumaczone jest w jasny i przystępny sposób. Dzięki temu tematy, które kiedyś stanowiły dla mnie problem stały się zrozumiałe. Pani Sylwia udostępnia także bardzo dużą ilość materiałów - zarówno teorię jak i zróżnicowane zadania. Naprawdę BARDZO polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Na zajęciach z Panią Sylwią uczyłam się wszystkiego od podstaw. Wszystkie zagadnienia były tłumaczone w prosty i jasny sposób tak, że łatwo było mi przyswoić nawet najtrudniejsze tematy. Pani Sylwia posiada również szereg notatek i zestawów z zadaniami, które znacznie ułatwiają nauczanie. Wszystkim jeszcze niezdecydowanym gorąco polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Krótko i na temat, zacząłem chodzić w drugiej klasie i dzięki pani Sylwii udało dostać się na medycynę więc efekt jest a to najważniejsze,poza tym pani Sylwia jest jednym z najbardziej pogodnych i miłych ludzi jakich miałem okazję kiedykolwiek poznać,korepetycje były dla mnie czystą przyjemnością a nawet potrafiły poprawić humor po beznadziejnym dniu ,jeśli potrzebujecie korepetytora z najwyższej możliwej półki to lepiej kliknąć nie mogliście.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Zajęcia u Pani Sylwii przeprowadzane są na bardzo wysokim poziomie, cały materiał został wytłumaczony bardzo dokładnie, co pomogło uzyskać mi bardzo dobry wynik na maturze z chemii. Bardzo polecam!

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Zajęcia z Panią Sylwią są prowadzone na wysokim poziomie w przemiłej atmosferze. Pani Sylwia zawsze chętnie wyjaśni zadanie, nawet po kilka razy. Świetnie tłumaczy i przygotowuje do matury. Dzięki niej przerabiany materiał staje się o wiele prostszy. Bardzo polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Zgłosiłam się do Sylwii w sierpniu z chęcią poprawienia matury. Na pierwszych zajęciach okazało się, że mój poziom wiedzy w zakresie chemii jest żenująco niski. Zaczęłyśmy przerabiać materiał od zera. Obawiałam się, czy zdążymy, ale otrzymałam zapewnienie: "musimy zdążyć" i tak też się stało.

"Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach" - w przypadku przygotowania do matury z chemii są to strome i długie schody (tysiące zadań, dziesiątki arkuszy maturalnych, setki godzin spędzonych nad materiałem), ale najważniejsze to nie być w tym wszystkim samemu. Współpraca z Sylwią pozwoliła mi na:
- usystematyzowanie wiedzy (teoria na zajęciach jest przekazywana w bardzo przystępny sposób, na życiowych przykładach; zagadnienia, które w podręcznikach występują w trzech różnych działach, a których nigdy z sobą nie potrafiłam skojarzyć, u Sylwii były przedstawione na jednych zajęciach, co sprawiało, że wszystko zaczynało nabierać sensu)
- zaprzyjaźnienie się z chemią (w czym bardzo pomogła przyjazna atmosfera na zajęciach)
- rozwiązanie wątpliwości (Sylwia odpowiada na każde pytanie, jest bardzo dobrze zorientowana w temacie materiału wymaganego na egzaminie maturalnym)
- walkę ze zniechęceniem (w chwilach kryzysu Sylwia potrafiła zagrzać do walki, nie okazywała irytacji na widok błędów w zadaniach, ale cierpliwie wyjaśniała zagadnienie, tyle razy, dopóki zrozumiałam)
- zmianę nastawienia (nauczyciel chemii w liceum nie dość, że nie potrafił przygotować do matury to jeszcze sprawił, że wydawała się ona trudna, niezrozumiała. Sylwia zmienia mój sposób na ten przedmiot - teraz widzę, że w chemii zagadnienia łączą się ze sobą w niebywale logiczny sposób).

Dziś jestem dzień po maturze. Jestem dobrej myśli, bo byłam dobrze przygotowana - jest to efekt naszej wspólnej, ciężkiej pracy!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pani Sylwia prowadzi bardzo dobrze zorganizowane zajęcia, w przyjaznej atmosferze, przekazuje wiedzę w przystępny sposób. Zawsze wytłumaczy każde zadanie - nawet kilka razy z ogromną cierpliwością. Dzięki zajęciom opanowałam materiał do matury (2,3 klasa LO). Polecam serdecznie.

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia, przemiła atmosfera, motywacja do działania, choć na zajęcia zaczęłam chodzić zaledwie rok przed maturą bardzo mi pomogły i do egzaminu przystępuje na pewno pewniejsza siebie.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Bardzo dobre przygotowanie zarówno do bierzących lekcji i do egzaminu maturalnego. Stosowanie dużej ilości materiałów i pomocy naukowych. Spokojna i bezstresowa atmosfera sprzyjająca skupieniu i przyswajaniu wiedzy.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Zajęcia bardzo mi pomogły w przygotowaniu do matury. Pani Sylwia potrafi świetnie wytłumaczyć każde zadanie, jest przy tym bardzo miła i cierpliwa, ale też wymagająca kiedy trzeba. Serdecznie polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, dużo materiałów i zadań, wszystko na bieżąco tłumaczone. Korepetycje pomogły w osiągnięciu satysfakcjonującego wyniku. Zdecydowanie polecam każdemu!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Na zajęcia zaczęłam chodzić w 3 klasie liceum i uważam, że bardzo dużo mi dały w przygotowaniu do matury. Zajęcia prowadzone były w przyjemnej atmosferze, a Pani Sylwia zawsze cierpliwie tłumaczyła mi wszelkie zagadnienia lub rozwiewała wątpliwości. Każdemu szczerze polecam :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Dzięki zajęciom u Pani Sylwii chemia stała się dla mnie znacznie prostsza.Pani Sylwia świetnie tłumaczy każde zagadnienie. Bardzo polecam :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Na lekcje do Pani Sylwii zaczęłam chodzić by poprawić wynik z matury. Chemia nigdy nie była moją mocną stroną , Więc byłam w szoku gdy na zajęciach tematy które wcześniej były dla mnie czarną magią nagle stawały się proste i logiczne. Dzięki Pani Sywii na maturę poszłam nie tylko dobrze przygotowana ale także dużo spokojniejsza.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Na zajęcia do Pani Sylwii zacząłem uczęszczać od połowy października zeszłego roku, kiedy uświadomiłem sobię, że matura za kilka miesięcy a moja chemia delikatnie mówiąc leży. Pani Sylwia od razu zabrała się za mnie porządnie i bardzo pomogła. Na zajęciach wszystko bardzo dobrze tłumaczy, drukuje potrzebne materiały i pomaga jak się ma problemy z zrozumieniem zadań. Dzisiaj napisałem maturę i zwróciłem uwagę na, to że zadania, z którymi dawniej nie dałbym sobie rady zrobiłem bez większego problemu. Polecam serdecznie z całego serca.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Chodziłam na zajęcia do Pani Sylwii przez dwie ostatnie klasy liceum, właśnie wyszłam z matury, która okazała się być prostsza niż się spodziewałam! :) Pani Sylwia tłumaczy wszystkie zadania bardzo dokładnie i "do skutku", pokazuje różne drogi obliczeń, przygotowuje materiały (tj. zadania domowe, próbne arkusze maturalne). Na lekcjach panowała zawsze miła atmosfera, a co najważniejsze - bardzo mnie wspierała i nie podcinała skrzydeł! :) Moja ulubiona nauczycielka, zdecydowanie polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Na korepetycje uczęszczałam kiedy zdecydowałam się poprawić maturę. Przez cały rok sumiennie przerobiłyśmy na zajęciach cały materiał i bardzo dokładnie omawiałyśmy szczególnie trudne dla mnie zagadnienia. Po każdej lekcji dużo zadań, arkuszy i tych trudnych, i łatwiejszych, aby wszystko porządnie przećwiczyć. Po roku z Panią Sylwią rozumiem więcej zagadnień i umiem je logicznie łączyć co bardzo ułatwia rozwiązywanie zadań. Na lekcjach nie ma pytań, na które nie byłoby natychmiastowej i szerokiej odpowiedzi. Liczę ze po tym roku matura będzie o wiele łatwiejsza. Z całego serca polecam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Gorąco polecam! Materiał przygotowany, omówiony i wytłumaczony bardzo dokładnie ze szczegółami. Korepetycje na wysokim poziomie :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Korepetycje u Pani Sylwii sa najlepsze! Na zajęcia zacząłem uczęszczać na początku drugiej klasy liceum. Każdy dział był przerabiany solidnie, a nawet najmniejsze szczegóły omawiane dokładnie. Pani Sylwia zna odpowiedź na każde pytanie dotyczące chemii oraz orientuje się jakie zagadnienia są niezbędne do matury. Trzy miesiące przed egzaminem skończyłem cały materiał, więc zostało mnóstwo czasu na powtórki. Pani Sylwia jest przesympatyczną osobą, a co najważniejsze -ma niezwykłą cierpliwość do ucznia. Dzięki Pani uzyskałem 88% z matury z chemii i dostałem się z pierwszej listy na swoją wymarzoną uczelnię.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Sylwii! Zaczęłam na nie uczęszczać na początku drugiej klasy liceum. W ciągu dwóch lat materiał do matury został przerobiony bardzo dokładnie, włącznie z powtórkami. Każdy temat był tłumaczony bardzo zrozumiale, dzięki czemu nawet najtrudniejsze zagadnienia nie sprawiały mi problemu. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Dzięki pomocy Pani Sylwii udało mi się uzyskać 92% z matury z chemii i dostać się na wymarzone studia :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Cudowna osoba, ciepła, sympatyczna, zaangażowana, ale przy tym profesjonalna i rzetelna. Elastyczna w terminach (ja ze względu na studia nie mogłam sie regularnie spotykac a mimo to zawsze się udawało nam zgrać). Wszystkie materiały otrzymywałam na miejscu i nie było to Pazdro czy Witowski ale wyszukane konkretnie pod moje niedociągnięcia w materiale zadania. Bardzo cierpliwa, potrafi siedzieć i tlumaczyc jedno zagadnienie na parę sposobów tak że człowiek nawet nie wie kiedy ale pojmuje i zadania potem nagle okazują się proste. Przeszłam wielu korepetytorów i to w rożnych miastach dlatego teraz z pełna odpowiedzialnością mogę polecić Panią Sylwię.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Serdecznie polecam zajęcia z panią Sylwią. Zajęcia są prowadzone z miłej atmosferze, a gdy miałam problem z trudnymi zadaniami mogłam zawsze liczyc na pomoc i sprytne rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i będę polecac zajęcia znajomym :)

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Serdecznie polecam Panią Sylwię. Przygotowywała mnie do matury z chemii przez rok. Pani Sylwia potrafi bardzo dobrze wyjaśnić trudne zagadnienia, atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna. Dzięki korepetycjom matura nie sprawiła mi problemu;)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Współpracę z panią Sylwią zaczęłam w wakacje poprzedzające drugą klasę liceum. Przez ten czas prawie dwóch lat moja wiedza z chemii bardzo się poprawiła, gdyż wcześniej problem sprawiały mi najprostsze zadania. Materiał tłumaczony był mi jasno i starannie z dużą cierpliwością :) Dodatkowo po każdej lekcji dostawałam zestaw materiałów do ćwiczeń w domu, żeby utrwalić materiał. Polecam każdemu korepetycje z panią Sylwią.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Korepetycje są przeprowadzane bardzo rzetelnie. Lekcje były dla mnie bardzo przystępne, materiał był tłumaczony dokładnie, a do domu dostawałem masę ćwiczeń, przez co w krótkim czasie dobrze nauczyłem się chemii. Polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Bardzo polecam, dzięki korepetycją udało mi się napisać bez problemy mature z chemii, dowiedziałem się dużo więcej niż na lekcjach w szkole oraz lepiej przygotowałem się do matury z chemii a zajęcia prowadzone były w miłej atmosferze

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Do Pani Sylwii trafiłam po pierwszej maturze z chemii, której wynik był niesamowicie niski ze względu na słabe przygotowanie i wytłumaczenie materiału przez poprzednią korepetytorkę i szkolną nauczycielkę. Mimo tego, iż na początku nie wierzyłam w swoje siły, Pani Sylwia ani razu we mnie nie zwątpiła i cierpliwie przez cały rok przygotowywała do matury. Dzięki niej na egzaminie dojrzałości czułam się pewnie i większość zadań nie stanowiła dla mnie problemu. Zajęcia prowadzone były w miłej, bezstresowej atmosferze. Po wpojeniu danego tematu pod czujnym okiem Pani korepetytor rozwiązywałam na lekcji i w domu wszystkie możliwe zadania z najróżniejszych sprawdzonych zbiorów. Każda wątpliwość była mi dostatecznie wytłumaczona. Cieszę się bardzo, że trafiłam pod skrzydła Pani Sylwii i polecam każdemu, kto aspiruje na wysoki wynik z egzaminu maturalnego. A Pani, Pani Sylwio, jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Korepetycje prowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Sylwia jest miła, zawsze potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Bezstresowo przygotowała mnie do egzaminu maturalnego.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 marca 2018

Niestety ja nie polecam korepetycji u Pani Sylwii. Byłem raz, żeby Pani Sylwia wytłumaczyła mi jeden temat i szoku dostałem kiedy umawialiśmy się na godzinę czasu a zajęcia trwały 40 minut. Zanim zaczęliśmy zajęcia musiałem czekać aż ktoś wyjdzie i minęło około 15 minut zanim rozpoczęliśmy lekcje a do tego 5 minut przed czasem skończyliśmy. Uważam że jak się płaci za godzinę to powinny zajęcia odbyć się godzinę a nie 40 minut. Co skutkowało tym że niestety za dużo nie zrobiliśmy. Do tego miałem wrażenie, że Pani Sylwii zależy tylko na pieniądzach, a nie jak najlepszym wytłumaczeniu danego materiału. W czasie zajęć miałem wrażenie, że Pani Sylwia ma olewackie podejście do mnie siedząc cały czas praktycznie na telefonie. Mam wrażenie, że większość opinii tutaj na temat Panii Sylwii jest "trochę" podkoloryzowana albo na życzenie Panii Sylwii umieszczane. Gorąco NIE POLECAM. 100 zł za godzinę czasu u Pani Sylwii to najgorzej wydane moje pieniądze w życiu.

Chemia na 100 % Sylwia Ciepiela - Gawron

Nie mogę pozostawić tej opinii bez komentarza. Piotrze, pisząc tę opinię powinieneś wspomnieć jeszcze o kilku istotnych szczegółach.
Na umówioną lekcję przybyłeś znacznie przed czasem, dlatego poprosiłam Cię o zaczekanie do umówionej pory. Lekcję zaczęliśmy punktualnie, tak jak byliśmy umówieni. Wybierając się do mnie dzwoniłeś kilkukrotnie z pytaniami typu: jak dojechać, gdzie wysiąść, a w końcu „wysiadłem z tramwaju i gdzie ja mam teraz iść”. Mimo, że mówiłam Ci, że aktualnie prowadzę lekcje i nie mogę rozmawiać , to dzwoniłeś dalej. Podałam Ci znacznie wcześniej adres, pod którym miała się odbywać lekcja, więc zaplanowanie dojazdu powinno leżeć w Twojej kwestii.
W trakcie lekcji z Piotrem został przerobiony cały zakres materiału „aminokwasy i białka” na poziomie rozszerzonym, łącznie z przykładowymi zadaniami, które pojawiły się we wcześniejszych latach na maturze. Czy ten materiał jest do zrobienia w 40 minut??? Piotr chciał byśmy jeszcze w ciągu tej jednogodzinnej lekcji omówilii izomerię optyczną, zapewne stąd zarzut z Jego strony o ilość przerobionego materiału.
Chcę tutaj zaznaczyć, że uczeń posiadał zerową wiedzę z zakresu chemii organicznej, wcześniej nawet nie miał styczności z chemią organiczna na poziomie rozszerzonym. Sugerowałam najpierw nadrobienie zaległości z chemii organicznej, a dopiero później przejście do końcowych tematów, ale na życzenie Piotra został przerobiony właśnie ten materiał.
Uczeń przyszedł do mnie na zajęcia po innym korepetytorze. Już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej narzekał na poprzedniego korepetytora, jaki to był zły nauczyciel i nic nie potrafił nauczyć. Przejrzałam o notatki z poprzednich korepetycji prowadzone przez korepetytora w zeszycie Piotra - notatki staranne, mnóstwo schematów, wszystko przejrzyste. Piotr ma żal do całego świata, ale nie do siebie, a każdy korepetytor na jego drodze jest zły.
W trakcie lekcji Piotr zadawał również mnóstwo pytań co do spraw technicznych odnośnie matury, kart dołączonych do arkusza, sposobu oceniania. Padło mnóstwo pytań typu: gdybym tak napisał to czy by zaliczyli? W pewnym momencie przeszliśmy już całkowicie na temat schematów oceniania arkuszy maturalnych i dyskusję pociągnęliśmy jeszcze dłuższa chwile, kończąc w rezultacie nasze spotkanie po jakiejś 1,5h (Piotr był umówiony na 1h i za tyle zapłacił). Z tego co widzę, Piotr bardzo skrupulatnie policzył czas w którym realizowaliśmy materiał, ale nic nie wspomniał, że sporo jeszcze spędziliśmy czasu na też bardzo istotnych rzeczach, których w internecie nie przeczyta i od kolegów zapewne też się nie dowie, ale dzięki informacją uzyskanym ode mnie będzie w stanie napisać maturę na wyższy wynik.
Co do kolejnego zarzutu, jakim są opinie. Proszę zauważyć kiedy wystawiane są opinie: maj, czerwiec, lipiec. Czyli po maturze, po ogłoszeniu wyników. Piszą je uczniowie, z którymi już zakończyłam współpracę, więc nie mają żadnego interesu, by podkoloryzować opinie, co zarzuca Piotr.
Na każdą z tych opinii pracowałam mnóstwo czasu.. rok, dwa albo z niektórymi osobami nawet dłużej. AUTENTYCZNOŚĆ TYCH OPINI MOŻNA SPRAWDZIĆ!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2017

Dzięki zajęciom u pani Sylwii poprawiłam maturę o ponad 30%! Przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście, wszytko jasno tłumaczone. Polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Matura zdana na 95%. Bardzo kompetentna i konkretna nauczycielka, otwarta na uczniów; przyjazna atmosfera zajęć, dostęp do szerokiej bazy podręczników i materiałów ćwiczebnych. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Zajęcia z Panią Sylwią mijają w bardzo miłej atmosferze, ale przede wszystkim wiele się z nich wynosi. Dzięki profesjonalnemu i konkretnemu podejściu, jasno wytłumaczonym zagadnieniom oraz dużej ilości przerobionych zadań, w tym roku udało mi się uzyskać wynik 98% z matury rozszerzonej z chemii i mogę dostać się na wymarzone studia. Serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Pani Sylwia bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu maturalneg,nawet najtrudniejsze zagadnienia z jej pomocą stają się oczywiste i przyjemne. Atmosfera zajęć również bardzo przyjemna

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pani Sylwia świetnie potrafi przygotowac do matury, jasno i dobrze tłumaczy trudne zagadnienia, atmosfera jest przyjazna, polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Polecam korepetycję z Panią Sylwią. W niecały rok nauczyłem się więcej chemii pod kątem materiału maturalnego niż przez 3lata nauki w liceum. Pani Sylwia zapewnia przyjemną atmosferę oraz dużą cierpliwosc względem ucznia.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Mój czwarty korepetytor z chemii i jak dotąd najlepszy. Bardzo polecam lekcje z panią Sylwią. Bezstresowa atmosfera, dobre przygotowanie pod nową maturę i rozwiane wszelkie wątpliwości podczas zajęć.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Polecam każdej osobie, której zależy na dobrym wyniku z chemii. Pani Sylwia zapewnia dobre przygotowanie do egzaminu, a lekcje odbywają się w miłej atmosferze.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Polecam Panią Sylwie, ponieważ nauka jest bardzo skuteczna i zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Zdecydowanie polecam Panią Sylwię, zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze sama nauka jest bardzo skuteczna :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Korepetycje z Panią Sylwią to gwarancja sukcesu. Dzięki różnorodności zadań jakie rozwiązuje się na zajęciach oraz indywidualne podejście Pani Sylwii do każdego ucznia sprawia, że chemia nawet dla najbardziej opornych staje się czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Polecam gorąco Pani Sylwie, dzieki korepetycjom dostałam sie na wymarzony kierunek- medycynę :))
Dzięki Pani chemia stała sie dużo prostsza niż myślałam ! :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Dzięki Pani Sylwii udało mi się poprawić maturę z chemii o 24%. Dzięki korepetycjom rozwiązywanie zadań stało się dla mnie łatwe i przyjemne. Sympatyczna atmosfera podczas zajęć oraz cierpliwość Pani Sylwii pozwoliła mi spokojnie i bez stresu przygotować się do tego ważnego egzaminu i uzyskać zadowalającą liczbę punktów. Bardzo polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Pani Sylwia to bardzo miła osoba, która posiada ogromną wiedzę chemiczną i świetne podejście do ucznia. Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć nawet ciężkie zagadnienia chemiczne, niekiedy niezbyt lubiane przez ucznia. Po każdej lekcji wracałam do domu z ogromną ilością zadań do zrobienia, których rozwiązywanie było bardzo dobrym sposobem na utrwalenie zdobytej wiedzy na zajęciach.
Polecam z całego serca! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Po roku korepetycji z Panią Sylwią czuję bardzo duży postęp w mojej wiedzy. Miła atmosfera, profesjonalne podejście, nigdy nie wracałam do domu z pustymi rękami, zawsze dostawałam zadania do poćwiczenia w domu, a zagadnienia, z którymi miałam problem zostały mi wytłumaczone klarownie, bezboleśnie i na długo! Widać efekty. Jeżeli zastanawiasz się nad rzetelnym, pracowitym i DOBRYM korepetytorem to trafiłeś pod dobry adres ;) Panią Sylwię mogę polecić z czystym sumieniem

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Pani Sylwia to przemiła i cierpliwa osoba, która potrafi wytłumaczyć każde problematyczne zadanie z chemii. Na zajęciach zawsze panuje bardzo miła atmosfera. Bardzo polecam korepetycje u Pani Sylwii :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Lekcje pod okiem Pani Sylwii to profesjonalizm w czystej postaci. Dzięki rzetelnej pracy, Pani Sylwia w niespełna rok przygotowała mnie do matury z chemii, choć miałem z tego przedmiotu ogromne zaległości, co w połączeniu z miłą atmosferą podczas lekcji sprawiło, że naprawdę polubiłem ten przedmiot.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Pani Sylwia pełna nie tylko dogłębnej wiedzy chemicznej, pełna empatii, wyrozumiała; z ogromną radością uczyniła chemię moim ulubionym przedmiotem. Gorąco polecam. Rozwiązuje wszelkie wątpliwości chemiczne o każdej porze dnia. Dziękuję :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Dzięki pani Sylwii w ciągu jednego roku nadrobiłam 3 lata nauki, i to jeszcze z jakim efektem! Pani Sylwia jest osobą serdeczną i ciepłą, posiadającą ogromne pokłady cierpliwości i zrozumienia :) Doskonale tłumaczy każde zagadnienie, dzięki czemu chemia staje się jasna i klarowna. Polecam w 100%!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Pani Sylwia to najlepsza korepetytorka na jaką mogłam trafić. Kompetentna, cierpliwa, zorganizowana, sympatyczna, zapewnia wiele materiałów i ma doskonały kontakt z uczniem. Po roku pracy widzę ogromny postęp i gdybym miała wybrać drugi raz, z pewnością wybrałabym tę samą korepetytorkę. Serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na wysokim wyniku matury :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Jeśli szukasz najlepszego korepetytora z chemii to trafiłeś w dziesiątkę! Pani Sylwia to miła, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, rzetelna, zwarta i gotowa do pracy z Tobą i chemia! Jako tegoroczna maturzysta bardzo serdecznie wszystkim polecam Panią Sylwie :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Przed rozpoczęciem korepetycji u Pani Sylwii miałam problemy z podstawami, a wcześniej miałam 6 korepetytorów. To właśnie przy niej polubiłam chemię i zdecydowałam się zdawać ją na maturze. Jest osobą kompetentną, spokojną, potrafi wszystko bardzo dokładnie wyjaśnić, nikt nie nauczył mnie tyleile, Pani Sylwia i jestem za to bardzo wdzięczna. Serdecznie polecam :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Bardzo polecam korepetycje u Pani Sylwii. Pani Sylwia podchodzi indywidualnie do każdego i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć każde zadanie. Bardzo miła atmofsera na zajęciach.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

3 lata nauki nadrobione w jeden rok szkolny, i to nie cały ;) Nie ma takiego zagadnienia, którego pani Sylwia nie potrafiłaby wytłumaczyć ;) dużo rozmaitych zadań, miła atmosfera. Polecam ;)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Witam! Jestem zeszłoroczną maturzystką, która zdecydowała się w tym roku poprawić swój wynik z chemii. Do Pani Sylwii chodziłam rzetelnie przez cały rok i mogę spokojnie polecić ją każdemu, komu zależy na dobrym wyniku z chemii na maturze. Sama za dobra z niej nie byłam, a dzięki Pani Sylwii rozumiem zadania, które tłumaczy w sposób prosty i zrozumiały. Wcześniej niektóre działy z chemii były dla mnie czarną magią. Pani Sylwia jest przebojowa, bardzo miła i pomocna, dlatego na każde zajęcia przychodziłam z przyjemnością. Wspaniała dla uczniów opornych, a również i dla tych zdolniejszych.
Dodam jedynie, że mam za sobą przygody z rożnymi korepetytorami z chemii i żaden nie nauczył mnie tyle, co właśnie Pani Sylwia. Jak na korki z chemii, to tylko do niej!

avatar
Pewnie Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Stawiam bardzo dobry, bo system nie uwzględnia oceny celujący lub wyższej. Potwierdzam wszelkie dobre opinie i polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2015

Polecam wszystkim Panią Sylwię! Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, korepetytorka dysponuje bardzo dużą liczbą zadań dodatkowych, które rzetelnie i cierpliwie tłumaczy. Dzięki niej zrozumiałam wiele skomplikowanych zagadnień chemicznych. Profesjonalim Pani Sylwii gwarantuje sukces na maturze!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Serdecznie polecam korepetycje u pani Sylwii, jest bardzo ciepłą i miłą osobą i zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze jest w stanie wytłumaczyć w sposób jasny i zrozumiały dla kazdego, każde zagadnienie z chemii. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Sylwią i wiem, ze gdyby nie korepetycje u niej nie osiągnęłabym na maturze z chemii 93%, tak więc gorąco polecam ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Jestem tegoroczną maturzystką. Do Pani Sylwii trafiłam niestety trochę późno, bo dopiero pod koniec drugiej klasy liceum. Byłam na profilu biol-chem i jak z biologią nie miałam nigdy żadnych kłopotów, tak chemia była dla mnie mordęgą... Przyszłam do Pani Sylwii z ogromnymi zaległościami. Na szczęście na lekcjach spotkałam się z całkowitym zrozumieniem. Dzięki Pani Sylwii wszystkie zaległości zostały nadrobione, co więcej dzięki ogromnej liczbie zadań i klarownym tłumaczeniom (póki coś wreszcie nie wryło się do głowy) udało mi się w tym roku napisać maturę z chemii na 93%. Sukces ten zawdzięczam w całej rozciągłości Pani Sylwii, bez której w żaden sposób, nie poradziłabym sobie. W tym roku idę na ŚUM. Jeśli chcecie dostać się na medycynę bez problemu to Pani Sylwia przygotuje Was do tego perfekcyjnie!!!

Pani Sylwiu, jeśli Pani to czyta to chciałabym z całego serca podziękować za wszystko!!!

Pozdrawiam serdecznie
Ola M.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Na korepetycje do pani Sylwii chodziłam przez 3 lata, co daje mi prawo do tego by powiedzieć, że jest to osoba miła, przyjazna, otwarta, interesuje się uczniem i chętnie pomaga. Lekcje przeprowadza tak jak wybierze to uczeń, w moim przypadku były to setki zadań i rozwiązywanie matur. Zbiory zadań i matur u pani Sylwii są niewyobrażalne i krążą legendy, że kiedyś udało się komuś zrobić je wszystkie. Nie martwcie się jednak, do rozwiązania dostaniecie tylko ich część (pewnie będzie to około kilku tysięcy :P), jednak będą to te najciekawsze, na których nauczycie się zrobić każde zadanie z chemii. W moim przypadku metoda poskutkowała – 97% na maturze z chemii w tym roku, a od października zacznę studia medyczne w Katowicach.
Serdecznie polecam korepetycje z chemii, pani Sylwia ma dużą wiedzę, jest cierpliwa i zwraca uwagę nawet na najdrobniejsze błędy (co w przypadku matury jest bardzo ważne), podejście na korepetycjach do ucznia jest indywidualne czego nie może zapewnić nam szkoła.
Pozdrowienia dla pani Sylwii, życzę sukcesów.
Aleksandra P.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Serdecznie polecam korepetycję z panią Sylwia!! Należy ona do grona tych nauczycieli, którzy ogromnie mi pomogli i z którymi strasznie miło mi się pracowało. Każda moja wątpliwość była rozwiana. Nikt nie ma tyle cierpliwości i spokoju do uczniów jak pani Sylwia, tak wiec atmosfera zajęć była lużna i przyjacielska. Napisałam maturę na 97% i nie dokonałabym tego bez pomocy pani Sylwii.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Chciałam polecić lekcje z Panią Sylwią. To bardzo dobra korepetytorka, która wszystko świetnie tłumaczy i potrafi zainteresować chemią. Na lekcjach jest bardzo dobra atmosfera, przy tym Pani Sylwia jest wymagająca, drukuje dużo testów i zadaje zadania do domu. Polecam w 100% :)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Polecam wszystkim Panią Sylwię, ponieważ jest osobą miłą, pogodną a przede wszystkim w sposób jasny i rzeczowy potrafi przekazać wiedzę, dzięki której matura z chemii była dla mnie przyjemnością. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy, którą uzyskałam od Pani Sylwii mam bardzo duże szanse dostania się na wymarzone studia. Jeszcze raz gorąco polecam !

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Pani Sylwia jest świetną nauczycielką, bardzo dobrze tłumaczy i posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w przystępny sposób. Jest również badzo miłą, sympatyczną i cierpliwą osobą, która potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb ucznia. Praca z nią jest systematyczna, a notatki przejrzyste i zrozumiałe. Pani Sylwia podchodzi do swojej pracy z dużym zaangażowaniem, dlatego polecam zajęcia, które prowadzi.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Pani Sylwia jest w stanie stanąć na głowie, zeby pomoc i wytłumaczyć określone zagadnienia uczniowi. Posiada bardzo szeroka wiedzę, co pozwala na przekazanie jej uczniowi w taki sposób ze jest ona łatwa do zrozumienia. Polecam z całego serca i dziekuje za świetne przygotowanie do matury rozszerzonej z chemi!!!

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Serdecznie polecam wszystkim takiego nauczyciela jakim jest Pani Sylwia. Przemiła, co najważniejsze bardzo cierpliwa osoba. Dzięki lekcjom u Pani Sylwi mature napisałam bez najmniejszego problemu. Duża ilości zadań przerobiona i sprawdzona przez Panią Sylwie sprawiła że nie bałam się matury z chemi :) Jeszcze raz polecam!

avatar
Ania D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Polecam Panią Sylwię !!!!!!Miła atmosfera , ogromna wiedza nauczyciela sprawia , że każdy problem z przedmiotu chemia był rozwiązany od razu. Ogromne zaangażowanie Pani Sylwi , aby uczeń jak najlepiej mógł poznać chemię i bez jakiegokolwiek stresu podszedł do egazminu. Nauczyciel na SZÓSTKE!!!!!Polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
16 maja 2015

Nikt inny nie potrafił mi tak dobrze wytłumaczyć zawiłości hybrydyzacji jak Pani Sylwia. Ogromna ilość przerobionych na lekcji zadań sprawiła, ze ich rozwiązywanie stało się przyjemńością. Miła atmosfera na lekcji i rzetelne przygotowanie korepetytora gwarantują świetne przygotowanie do wszelakich egzaminów: kartkówek,sprawdzianów, a przede wszystkim matury. Polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
16 maja 2015

Bardzo polecam korepetycje u pani Sylwi. To kompetentna i cierpliwa osoba. Dzieki pani Sylwi ZROZUMIALAM wiele zagadnien chemicznych, ktore w szkole byly dla mnie niezrozumiale. W prosty, przystepny i logiczny sposob pokazuje drogi rozwiazywania zadan. Korepetycje z pania Sylwia to gwarancja dobrego przygotowania do matury. Dzieki lekcjom u pani Sylwi w drugiej klasie liceum na maturze probnej uzysklalam 85%. Polecam kazdemu.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Pani Sylwia bardzo angażuje się w rzetelne przygotowanie swoich uczniów do matury i do każdego podchodzi indywidualnie. Jest bardzo uczciwą osobą, poświęca całą uwagę uczniowi, wykonuje swój zawód z powołania. Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze, każdy temat jest szczegółowo omówiony, a wszystkie niejasności cierpliwie tłumaczone tyle razy ile wymaga tego uczeń. Dzięki setkom zadań wykonanych na zajęciach i dziesiątkom arkuszy maturalnych, w ciągu roku solidnie przygotowałam się do matury i pewnie czułam się pisząc najważniejszy egzamin w życiu.

avatar
Ksawery
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Zajęcia chemii z Panią Sylwią są esencją rzetelności i profesjonalizmu, z kolei doskonałe zorientowanie korepetytorki w szkolnych wymaganiach pozwala na kompleksowe przygotowanie się do egzaminu maturalnego i - co więcej - zdania go na bardzo wysoki procent. Ponadto, jakiekolwiek wątpliwości wyjaśniane są w sposób bardzo jasny i przyjazny dla ucznia. Niezliczona ilość materiałów pozwala na przerobienie poszczególnych zagadnień od każdej możliwej strony, co gwarantuje odpowiednie zorientowanie w maturalnych zadaniach. Podsumowując, jeżeli ktoś jest nastawiony na ciężką pracę, ale jednocześnie oczekuje stuprocentowej fachowości, powinien wybrać Panią Sylwię.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Bardzo polecam! ! Po 9 miesiącach lekcji z Panią Sylwią nareszcie czuję, że potrafię chemię i jestem przygotowana do matury na poziomie rozszerzonym :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Dobra lokalizacja, miła atmosfera i rzetelna praca. Polecam wszystkim, którzy chcą się przygotować do matury :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Pani Sylwia jest wspaniałą korepetytorką. Potrafi sprawić, że skomplikowane zagadnienia stają się jasne i przejrzyste dla ucznia. Ma dużo cierpliwości i jest wyrozumiała. Prowadzi zajęcia w taki sposób, że wymaga on systematyczności, dzięki czemu wiedza zostaje w głowie i jest cały czas utrwalana i ćwiczona. Ponadto Pani Sylwia jest bardzo profesjonalna, poświęca 100% swojej uwagi i zaangażowania uczniowi. Polecam gorąco! Jestem bardzo, bardzo zadowolona!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Bardzo mocno polecam. Lekcję z Panią Sylwia sa prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Wszystko jest wytłumaczone tak, żebyśmy mogli to łatwo zrozumieć. Na początku miałem duże problemy z rozumowaniem zadań, a teraz bardzo łatwo przychodzi mi rozwiązanie ich. Zasób materiałów Pani Sylwi jest bardzo bogaty i bardzo przyjemnie się go rorozwiązuje. Polecam każdemu kto ma problemy z chemia lub chce się dobrze przygotować do matury ;)

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Jak najbardziej polecam zajęcia z Panią Sylwią. Świetnie tłumaczy, posiada również szeroki zasób materiałów dydaktycznych. A atmosfera na lekcji jest bardzo przyjemna. Po raz pierwszy przyszłam do niej w gimnazjum, gdy miałam problem z chemią, której nie znosiłam! A teraz zdaję chemię na maturze na poziomie rozszerzonym ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Polecam zajęcia z Panią Sylwią. Świetny nauczyciel, bardzo dobrze tłumaczy i jest cierpliwa.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Bardzo mocno polecam. Pani Sylwia super tłumaczy i na prawdę dobrze przygotowuje. Nie ma co sie wahać kogo wybrac to na prawdę bedzie najlepszy wybor :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Korepetycje godne polecenia. Pani Sylwia potrafi bardzo dobrze przygotować do egzaminu maturalnego, a przy tym wprawić człowieka w świetny nastroj podczas lekcji :) Rzetelne podejście do ucznia oraz ogromna wiedza robią wrażenie.

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Polecam Pania Sylwie!!! Jest niesamowitym nauczycielem. Bardzo cierpliwym, a do tego bardzo dobrze tłumaczy. Nawet najciezsze zagadnienia potrafi przedstawic tak ze wszystko staje sie zrozumiale. Pani Sylwia posiada rowniez bogaty zasób materiałow własnych ktore drukuje na zajecia lub wysyla na zadanie domowe. 1000% :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Pani Sywia ma świetne podejście do ucznia. Tłumaczy wszystko w sposób bardzo przystępny, dlatego wcześniej niezrozumiałe tematy stały się dla mnie jasne. Serdecznie polecam!

avatar
Tomiła
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Serdecznie polecam. Miła atmosfera, dobre przygotowanie, zadowalające wyniki.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Bardzo polecam. Korepetytorka świetnie tłumaczy, z cierpliwością odpowiada na każde pytanie, po zajęciach wszystko się rozumie. Do tego bardzo miła atmosfera.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Pełen profesjonalizm i świetne podejście. Wysoki poziom zajęć oraz przyjemna atmosfera. Zajęcia z panią Sylwią gwarantują 100% zrozumienie tematu oraz w pełni przygotowują do egzaminów, potrafi wytłumaczyć każde zadanie w przystępny sposób. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi pomocy i jak najbardziej polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Świetne zajęcia i świetne podejście do ucznia! Dzięki Pani Sylwii chemia staje się prosta i logiczna, a do matury można podejść spokojnie :) Jak najbardziej polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Pełny profesjonalizm i bardzo dobre podejście do ucznia! Polecam w 100%

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2015

Pani Sylwia przygotowuje moją córkę do matury rozszerzonej z chemii. Spotykamy się od dwóch lat i córka jest bardzo zadowolona z poziomu lekcji. Tylko dzięki pani Sylwii będzie zdawać chemię na maturze. Pani Sylwia jest osobą rzetelną i bardzo komunikatywną. Serdecznie polecam

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Gorąco polecam! Dzięki Pani Sylwii zaliczyłam sesję z chemii na 5, dobre podejście, duża znajomość teorii i na prawdę świetny sposób tłumaczenia, bez zbędnego owijania w bawełnę - krótko rzeczowo zrozumiale i na temat :) no i skutecznie :) Raz jeszcze polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Pani Sylwia jest na prawdę świetna, potrafi wytłumaczyć każde zadanie. Ma bardzo dużą wiedzę i dysponuje dużą ilością zadań, polecam w 100%. Dziękuję

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2014

Bardzo polecam! Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Przy pomocy Pani Sylwii zdałam egzamin poprawkowy. Bardzo dużo notatek, wiele zadań do zrobienia, ale na prawdę warto!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Prowadzone w jasny sposób, uczą logicznego myślenia i pomagają w zrozumieniu praw chemii, co jest niezbędne w rozwiązywaniu zadań maturalnych. Polecam każdemu :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Polecam. Lekcje prowadzone w przyjemnej atmosferze. Cały materiał jasno i zrozumiale wytłumaczony, notatki przedstawiane w bardzo przejrzysty sposób i łatwy do zrozumienia. Jestem bardzo zadowolona z udzielanych mi korepetycyji i szczerze mogę każdemu polecić! ;)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2014

Lekcje prowadzone rzetelnie, dostępnie , w dobrej cenie. Bardzo miła atmosfera, w każdej kwestii można się "dogadać" w każdek westii, jeżeli obie strony będ się starać. Dużo notatek, jednak logicznie wyłożonych i jest to sentencja materiału z wielu książek dostosowana do norm każdego egzaminu. Ja jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi pomocy :) polecam każdemu kto szuka uczciwej, miłej, mądrej i poukładanej korepetytorki.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2014

Serdecznie polecam , uczęszczałam juz na wiele korepetycji z chemii z różnymi nauczycielami az do mometu gdy zapisałam sie do Pani Sylwi ,której podejście jest bardzo profesjonalne i juz od pierwszych zajęć wiedziałam ,że duzo mnie nauczy i że duzo zadań będę musiała przerobić :) Panj Sylwia szybko wyłapuje z czym ma się problem i odrazu nad nim pracuje aż do momentu pełnego zrozumienia tematu. Ja czułam sie pewnie na maturze dlatego polecam !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Polecam, bardzo profesjonalne podejscie, zajęcia są ciekawe, tak samo dużo teorii jak i zadań. Sylwia jest świetna nauczycielka i dobrze przygotowuje do matury.Mimo moich wielkich trudnosci z chemią te korepetycje bardzo mi pomogły:) Jeszcze raz polecam:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z korepetycji, których udziela Pani Sylwii. Wspaniale przygotowała mnie do matury rozszerzonej
z chemii. Posiada bardzo szeroki zakres wiedzy, oraz dysponuje licznymi materiałami dodatkowymi, które pozwalają na jeszcze lepsze przygotowanie i poszerzenie wiadomości z zakresu chemii. Niewątpliwym atutem korepetycji prowadzanych przez Panią Sylwię jest skuteczny sposób przekazywania wiedzy, dlatego też gorąco polecam te zajęcia :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Bardzo dobra korepetytorka. Potrafi nauczyc chemii nawet ludzi bardzo opornych na wiedze. Lekcje przebiegaja w bardzo milej atmosferze. Pani Sylwia dysponuje bardzo dobrymi materialami pomocniczymi co wiecej potrafi wytlumaczyc problematyczne dzialy w bardzo prosty sposob. Serdecznie polecam !!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

Pani Sylwia jest przesympatyczną osobą, rewelacyjnie tłumaczy i widać, że ma pasję do uczenia chemii. Atmosfera na lekcji jak bardzo miła i aż chce się na nie przychodzić. Nie wyobrażam sobie moich przygotowań do matury i uzupełniania braków bez pani Sylwii. Żałuje, że moje lekcje chemii dobiegły końca.. Serdecznie POLECAM! ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

Świetna korepetytorka. Bardzo inteligentna i sympatyczna. Potrafi nauczyć zarówno teorii jak i logicznego myślenia. Posiada ogromną wiedzę z zakresu chemii i umie ją skutecznie przekazać. Gorąco polecam, nie tylko dlatego, że dzięki Pani Sylwi udało mi się wyjść z bardzo słabego poziomu i napisać maturę tak jak chciałam, ale też dlatego, że atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna. Nie wyobrażam sobie innych korepetycji. Dzięki tym zajęciom okazało się, że chemii nie tyle można się nauczyć co naprawdę ją polubić i zrozumieć. Polecam w 100 % ;)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

Pani Sylwia jest wprost rewelacyjna! Korepetytorka z powołaniem, ogromny zakres wiedzy,dużo materiałów dodatkowych, pełen profesjonalizm, a przy tym na prawdę sympatyczna i bezstresowa atmosfera. Pani Sylwia przygotowywała mnie do matury rozszerzonej z chemii i jestem absolutnie zadowolona z rezultatów. Bardzo gorąco polecam!!

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

Pani Sylwia przygotowywała mnie do matury rozszerzonej z chemi. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Na zajęciach nie było tylko czystej teorii, ale również wiele zadań i przykładów. Pani Sylwia ma wiele cierpliwości i dobre podejście do ucznia. Gorąco polecam !!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Pani Sylwia przygotowywała mnie do matury 6 miesięcy. W tym czasie zdążyła nauczyć mnie całego materiału za co jestem jej bardzo wdzięczna. Lekcje zawsze były bardzo sympatyczne. Pani Sylwia świetnie tłumaczy każdy temat i była najlepsza nauczycielką z chemii jaką kiedykolwiek miałam. Bardzo polecam wszystkim korepetycje :))

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

PAni Sylwi przygotowywała mnie do matury, zajęcia były prowadzone w sympatycznej atmosferze, dokładnie i dobrze tłumaczyła każdy materiał, doskonale przygotowana do zajęć, chętnię odpowiadała na dodatkowe pytania, udzielała cenny wskazówek. Otrzymałam mnóstwo dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy. Nie było problemu z dostosowaniem godzin, po mimo równoczesnych moich zajęć na studiach. Na maturę udałam się z pewnością mojej wiedzy, przerobiła w ciągu niecałego roku ze mną wszystkie zagadnienia do matury. Polecam serdecznie! ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Pani Sylwia jest świetną nauczycielką. Doskonale tłumaczy i daje dużo dodatkowych materiałów i ćwiczeń. Jest bardzo cierpliwa. W ciągu jednego roku szkolnego przerobiła ze mną cały materiał. Lekcje przebiegały w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Myślę, że lekcje u pani Sylwii były najlepszą rzeczą jaką mogły mnie spotkać w przygotowaniu do matury. Zaczęłam lekcje dosyć późno, ale w miarę naszych możliwość szybko nadrobiłyśmy moje braki :)
Atmosfera na lekcjach jest tak wspaniała, że nie da się tego opisać. Dużo uśmiechu ! Ale nigdy pani Sylwia nie zapomniała na czym te lekcje mają polegać ... Na uczeniu się :)
POLECAM !

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Pani Sylwia dokładnie przerobiła ze mną materiał z chemii od podstaw. Byłam bardzo zadowolona z formy i atmosfery prowadzenia zajęć. Gorąco polecam korepetycje :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

W 100% polecam, bezstresowa atmosfera, rzetelne podejście do ucznia,zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z panią Sylwią : )

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2014

Pani Sylwia ma talent do nauczania chemii. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zadanie. Ma bardzo dużą wiedzę i dysponuje dużą ilością zadań i materiałów.Jest cierpliwa i bardzo sympatyczna. Rezultaty pracy z Panią Sylwią są rewelacyjne ! Miałam szczęście,że udało mi się znaleźć tak dobrą korepetytorkę. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2013

Z korepetycji byłam bardzo zadowlona. Przebiegały one w miłej, bezstresowej atmosferze co przy szkolnych zajęciach było super odskocznią. Pani Sylwia bardzo dobrze przerobiła ze mną materiał z chemii. Wiedziała nad jakimi błędami muszę jeszcze popracować i co poćwiczyć. Na koniec liceum miałam 5 z chemii, a maturę rozszerzoną zdałam na 92% i aktualnie studiuję medycynę. Gorąco polecam :D

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2013

Byłam bardzo zadowolona z korepetycji, na zajęciach wszystko zostało dokładnie omówione. Jeśli miałam jakieś problemy z rozwiązywaniem zadań lub ze zrozumieniem zagadnień Pani Sylwia wszystko dobrze mi wytłumaczyła. Korepetycje te pozwoliły mi uzyskać bardzo wysoki wynik na maturze z chemii! Korepetytorka jest bardzo sympatyczna osobą, a jej zajęcia prowadzone są bezstresowo :) Gorąco polecam !

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2013

Serdecznie polecam! Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie i gwarantują osiągnięcie wysokiego wyniku z matury. Pani Sylwia jest bardzo cierpliwa i potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2013

Na zajęciach zostają omówione, w sposób logiczny i zrozumiały, nawet najtrudniejsze zagadnienia. Każda niejasność, zostaje rozwiana i przećwiczona, aż do momentu wykazania przez ucznia 100% zrozumienia materiału. Ponad to Pani Sylwia organizuje regularne powtórki i zadaje dodatkowe zadanie, co pozwala zwiększyć efektywność nauki. Lekcje gwarantują bezstresową naukę na najwyższym poziomie, w przystępnej cenie. Jedynym „minusem” jest napięty grafik, Pani Sylwi, ale jest on najlepszym dowodem, potwierdzającym jej doskonałe kompetencję.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Pani Sylwia jest bardzo sympatyczna, otwarta oraz kompetentna . Potrafi wytłumaczyć każdy temat w bardzo prosty sposób, który każdemu przypadnie do gustu :-) Pani Sylwia zdecydowanie jest osobą godną polecenia.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2013

Moje optymistyczne przeczucia, jakie opisałam niżej, całkowicie się sprawdziły:) :) . Spotykam się z p.Sylwią od lipca i chemia W KOŃCU przestała być czarną magią a rozwiązywanie dużej ilości zadań stało się przyjemnością! ( dawno już przestałam wierzyć, że to w ogóle możliwe) Przerobiłyśmy już całkiem sporo i idzie mi naprawdę dobrze :) Jestem przekonana, że dalej też tak będzie:) Ponadto atmosfera jest przemiła i w 100% bezstresowa - co dla mnie- człowieka bardzo zestresowanego i neurotycznego jest OGROMNIE ważne. Absolutnie polecam wszystkim panią Sylwię - tym załamanym i zniechęconym szczególnie :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2013

Czytam te wszystkie opinie i wstąpiła we mnie nadzieja :) :) Jestem jeszcze przed pierwszym spotkaniem z panią Sylwią ale już po samym telefonie do niej jestem pod wrażeniem jej uprzejmości i mam przeczucie, że za rok napiszę to samo co Aleksandra :)

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Nie można złego słowa powiedzieć, pozostaje jedynie przyznać, że pani Sylwia ma dar nauczania. Gdyby nauczyciele w szkole uczyli tak dobrze, na pewno wynosilibyśmy z nich więcej. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, tak przynajmniej miałem okazję naprawdę solidnie przygotować się do rozszerzonej matury z chemii w świetnej atmosferze i bez pomocy pani Sylwii nie miałbym po co do niej siadać. Polecam gorąco, profesjonalne korepetycje warte każdej ceny!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Sylwia jest naprawdę bardzo miłą i sympatyczną osobą a przede wszystkim kompetentną korepetytorką. Przygotowała mnie do matury rozszerzonej z chemii na bardzo wysokim poziomie, tłumacząc bardzo przystępnie, spokojnie i z dozą dużej cierpliwości :) W tej chwili, dzięki pomocy Sylwii, jestem studentką medycynę weterynarii, za co bardzo dziękuję i pozdrawiam ;)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2013

Pani Sylwia jest na prawdę świetna. Wyciągnęła mnie z ocen dopuszczających na same piątki. Myśle, że jak w przyszłym roku będę pisać mature z rozszerzonej chemii to na 100% dostane się na medycyne. GORĄCO POLECAM KAŻDEMU. Po raz pierwszy spotkałam tak sympatyczną korepetytorkę !

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2013

Bardzo fajna korepetytorka! Potrafi wytłumaczyć wszystko logicznie, najprostszymi sposobami. Jest sympatyczna, cierpliwa, stwarza fajna atmosferę do nauki. Bardzo mi pomogła, dzięki niej teraz już sama potrafie sobie z wieloma rzeczami poradzić. Na pewno w razie potrzeby skorzystam jeszcze z pomocy u Sylwi ;) Polecam wszystkim i pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2013

Pani Sylwia jest wspaniałą korepetytorką, polecam każdemu!! Uczy perfekcyjnie, jest wyrozumiała, cierpliwa i pełna pasji :)
pracowałyśmy razem przez prawie dwa lata - moje oceny wskoczyły na najwyższy poziom mimo iż wcześniej było z tym ciężko. Na dzień dzisiejszy Pani Sylwia jest świetnie wyposażona w świetną i obszerną wiedzę, materiały dydaktyczne i pomocnicze, nie można jej niczego zarzucić :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2013

Serdecznie polecam wszystkim! korepetytorka świetnie tłumaczy szczegółowo i z cierpliwością odpowie na każde Twoje pytanie. Poza tym jest sympatyczna i wyrozumiała, a lekcje przebiegają w przemiłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam, bo niesamowicie dużo się dzięki niej nauczyłam: )

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2013

Bardzo polecam. Korepetytorka super tłumaczy, z cierpliwością odpowiada na każde pytania:) Do tego bardzo miła atmosfera.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2013

korepetytorka swietna, cierpliwa, wszytko szczegolowo tlumaczy, co przeklada sie na wyniki , polecam serdecznie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2013

naprawdę warta polecenia korepetytorka. pomogła mi odnaleźć się w zawiłościach chemii, sprawiła, że stała się ona wreszcie zrozumiała. lekcje prowadzone były w miłej atmosferze, a wyniki były więcej niż zadowalające. zdecydowanie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2013

Pracowalysmy razem przez 2 lata. Naprawde bardzo dobrze tlumaczy, az do skutku! przy luznej atmoswerze
Serdecznie polecam :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2012

Korepetytorka charakteryzująca się spokojnym i rzeczowym podejściem do tematu. Już po kilku zajęciach zaliczyłem kartkówki na piątki. Z zagrożenia oceną niedostateczną zostałem wyprowadzony na ocenę znacznie wyższą.
Miła Pani godna polecenia!!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2012

Korepetytorka miła i potrafi wszystko fajnie wytłumaczyć.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2012

Polecam korepetytorkę ! Świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwa ! Jestem bardzo zadowolona z tej Pani. ;)

avatar
Nati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2012

Polecam w 100 % ! bardzo dobra korepetytorka umie wszystko wytłumaczyć prosto i zrozumiale a to ważne jeśli chodzi o taki przedmiot. Jest rzetelna i sumienna i bardzo sympatyczna.

avatar
Moniś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2012

Bardzo dobra korepetytorka ! potrafi wyjaśnić wszystko bardzo dokładnie i starannie ! Polecam w 100% i gwarantuję zadowolenie z tej Pani :) do tego jest bardzo miła i sympatyczna.

avatar
Cinek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2012

Dziękuje Pani za przygotowanie do rozszerzonej matury z chemii , jestem pewien,że zdałem ją bardzo dobrze i to właśnie dzięki Pani, chociaż wczesniej orłem z tego przedmiotu nie byłem..

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2012

Polecam w 100 % !!! sumienna , rzetelna , potrafiąca wyjaśnić wszystko prosto i zrozumiale ! ! !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.