Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sosnowiec
Tarnów
Śmigno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański40 - 50 / 60 min

Sylwia

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim ( studia I oraz II stopnia). Przebywałam również pół roku w ramach programu "Erasmus" na Gran Canarii studiując i poznając język oraz kulturę hiszpańską. Jeżeli chcesz nauczyć się komunikować w tym pięknym języku, czy to skupiając się na gramatyce, konwersacjach czy rozumieniu ze słuchu, serdecznie zapraszam, razem znajdziemy najlepszą dla Ciebie formę zajęć! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.