Akademia Pływania Swim Star

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Akademia Swim Star Team Białystok.Najlepsza Kadra trenerska w Białymstoku.

Wioleta Rybołowicz - trener triathlonu koordynator kadr wojewódzkich ,trener pływania, nauczyciel, Ratownik WOPR .Ceniona za skuteczność i szybki progres w nauczaniu pływania - ponad 10letnie doświadczenie instruktorskie .

Lech Grodzk i - Najbardziej znany ceniony przez rodziców i uwielbiany przez dzieci instruktor pływania w Białymstoku . Wychował i zaraził miłością do pływania całe pokolenia ratowników, zawodników i licznych pasjonatów pływania. Ponad 30 letnie doświadczenie .

Marek Dziejma - Jeden z najlepszych i najbardziej utytułowany trenerów w historii  Sekcji pływackiej Białostockiego klubu Juvenia,Wspaniały pedagog i strateg ceniony przez wiele pokoleń zawodników i trenerów. Jego wychowankowie są medalistami mistrzostw polski i licznych imprez pływackich - sportowych na arenie Polski i międzynarodowej . Ponad 30 letnie doświadczenie .

Łukasz Rybołowicz - Trener pływania ,Instruktor Ratownictwa , Ratownik WOPR, Medalista mistrzostw Europy w Ratownictwie, Medalista licznych imprez pływackich . Uwielbiany przez dzieci za wyrozumiałość i łagodne podejście . Ponad 7 letnie doświadczenie instruktorskie .

Realizujemy autorski nowoczesny program szkolenia obejmujący wszystkie stopnie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupkach z podziałem na wiek i poziom wyszkolenia pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej . Jesteśmy pasjonatami pływania, instruktorami -trenerami,ratownikami WOPR z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi jak i osobami dorosłymi .Nasi wychowankowie są medalistami mistrzostw polski i innych znaczących imprez pływacki i triathlonowych . Zapraszamy na zajęcia tych którzy nie potrafią pływać jaki i tych którzy chcą doskonalić techniki pływackie . Nikt nie jest skuteczniejszy od nas. Znajdź nas na FB Akademia Pływania Swim Star

Oferujemy ; - Zajęcia indywidualne - zajęcia w małych grupkach do 3 osób-zajęcia grupowe do 7 osób- piszemy plany treningowe pomagamy w przygotowaniu do startów w zawodach na każdym poziomie wyszkolenia sportowego. zajęcia dla triathlonistów- pływanie na wodach otwartych- przygotowanie do egzaminów na uczelnie wyższe

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Akademia Pływania Swim Star
ul.Generała Kleeberga 53
16-070 Białystok
NIP: 9660939047

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2001 - 07.2006
Akademia Wychowania Fizycznego Warszawa
Nauczyciel mianowany
wychowanie fizyczne
Kursy i szkolenia
.
Trener triathlonu ,pływania , Ratownik WOPR
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.