Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Twoje dziecko ma problemy z nauką ? Ma trudności w zapamiętywaniu, czytaniu czy matematyce? Znalazłeś rozwiązanie. Odrobię z nimi lekcje, wytłumaczę i wszystko wyjaśnię. Pomogę w przełamaniu wszelkich jego trudności. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Cechuje mnie cierpliwość, kreatywność i pogoda ducha. W razie dodatkowych informacji proszę o kontakt.
Preferuje korepetycje u siebie w mieszkaniu (Zaodrze, Opole).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2023

Polecam serdecznie Panią Marzene!!
Próbowaliśmy wielu nauczycieli, ale dopiero Pani Marzena podołała zadaniu w naszym naprawdę trudnym matematycznie przypadku!
Super, ślicznie dziękujemy!

avatar
Anna Karyś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Serdecznie polecam Pania Marzene jako nauczyciela.
Mój syn Marcin (5 klasa) trafił do niej na początku roku z bardzo dużymi zaległościami z poprzednich lat. Liczyliśmy tylko na to, żeby Marcin zdał ten przedmiot. Ta Pani sprawiła, że nie dosyć, że obecnie ma proponowaną ocenę 4 to jeszcze polubił ten przedmiot. Pani Marzenka jest bardzo cierpliwą i dobrą osobą. Z całego serca ją polecam każdemu.

avatar
Aldona (od Grzesia)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Pani Marzena przygotowywała naszego syna do poprawki z matematyki (6 klasa) w te wakacje. Syn opuszczał dużo lekcji, stąd zaległości no i niechęć do samej matematyki. Pani Marzena nie dosyć, że nauczyła go na ocenę 4, to jeszcze sprawiła, że polubił on ten przedmiot (przynajmniej na lekcjach z Panią Marzenką).
Myślałam, że to zadanie nie do wykonania, a jednak - ta Pani czyni cuda.
Polecam 200% i myślę, że każdy kto wysłał do niej dziecko podpisze się pod moim komentarzem.
Dziękujemy za wszystko i mamy nadzieję na długą współpracę.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2019

Tak jak opinię poniżej ja również polecam Panią Marzenę. Moje dziecko chodzi do tej Pani na korepetycję z chemii, matematyki oraz ostatnio zaczęła uczęszczać również na szachy. Oprócz profesjonalnego podejścia do lekcji Pani Marzena prowadzi je bezstresowo i spokojnie, co przy moim dziecku jest niezwykle istotne (jest bardzo wycofana i wstydliwa). Ta Pani złapała z nią bardzo dobry kontakt, dzięki czemu przekazywanie wiedzy bardzo dobrze jej idzie. Polecam bardzo i dziękuję za korepetycje.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Polecam bardzo tę Panią korepetytor. Na prawdę przykłada się do lekcji, daje zadania domowe, które potem skrupulatnie sprawdza i ćwiczy to co idzie źle. Super podejście do ucznia, chodzi do niej mój starszy syn - 8 klasa podstawówki i młodsza córka - 5 klasa podstawówki. Efekty widziałam już po paru zajęciach. Super, polecam, oby tak dalej!

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Nauczycielka z powołania. Moja córka chodzi do Pani Marzenny już drugi rok na zajęcia z matematyki oraz chemii. Stał się cud i moja córa w trakcie tego roku z matematyki podniosła się z oceny 2 na ocenę 4, z chemii tak samo. Nie dosyć, że córka ma lepsze oceny, to również Pani Marzenna w jakiś sposób sprawiła, że polubiła ona te przedmioty i zyskała chęć do uczenia się.
Z całego serca polecam tą Panią.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Gorąco polecam Panią Marzenę! Cierpliwość to jej drugie imię. Moje dziecko (5 klasa szkoły podstawowej) chodzi do tej Pani na matematykę i język polski. Są to bardzo ważne przedmioty i dzięki Pani Marzenie moje dziecko bardzo dobrze sobie w nich radzi. Korepetytor z powołania.
Dziękuję!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !
Najbardziej cierpliwa korepetytorka na jaką natrafiło moje dziecko. Mój syn nie jest matematycznym orłem i od zawsze próbowałam mu z tym pomóc wysyłając go na dodatkowe lekcje do szkół prywatnych czy korepetytorów, lecz to Pani Marzenna okazała się naszym strzałem w dziesiątkę!
Pani ta ma niesamowity dar przekazywania wiedzy, jeszcze większą cierpliwość i ponadto bardzo przyjazne usposobienie, co w przypadku mojego dziecka okazało się cudem.
Jeszcze raz polecam tę Panią.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Dobre korepetycje, widać, że nauczycielka z powołania a nie z przymusu. Pani Marzena ma bardzo dużo cierpliwości, szczególne dla młodszych uczniów (moj syn chodzi do 5 klasy). Polecam.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Bardzo dobra nauczycielka, spokojnie i zrozumiale tłumaczy materiał z widocznymi efektami na sprawdzianie syna. Pani Marzena to dobry wybór.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Cierpliwa i dobra korepetytorka. Chemia jest dla mojej corki czarna magia, a ta Pani sprawila, ze idzie jej coraz lepiej i w koncu nie przynosi jedynek ! Pani Marzena jest godna polecenia.
Pozdrawiam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Bardzo polecam tą Panią. Córka chodziła do niej na korepetycje cały rok i efekty były na prawdę widoczne. Dobry korepetytor.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.