Agata Wicenciak-Szulc

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Online
Poznań (Szczepankowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem wykładowcą, lektorem, tłumaczem języka szwedzkiego oraz autorką publikacji naukowych z zakresu językoznawstwa szwedzkiego. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych oraz indywidulanych na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzę lekcje indywidualne oraz kursy języka szwedzkiego w małych grupach. Oferuję kursy języka szwedzkiego przez Internet, za pomocą Skype, Whatsapp, Facetime lub ewentualnie przez telefon. W trakcie regularnych spotkań on-line uczymy się języka szwedzkiego, tak jak na kursach stacjonarnych, z tą różnicą, że nie spotykamy się w szkole językowej, a w wirtualnej przestrzeni. Pragnę zarażać pasją nauki pięknego języka szwedzkiego wszystkie zainteresowane Szwecją osoby. Zachęcam do zdobycia międzynarodowego certyfikatu Swedex, potwierdzającego znajmość języka szwedzkiego na danym poziomie. Proponuję zajęcia w miłej atmosferze, z cierpliwym lektorem, który wie, z czym Polacy mają najwięcej trudności przy przyswajaniu tego języka. Zapraszam na pierwszą lekcję!

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Doktor
etnolingwistyka
01.2003 - 06.2003
Södra Vätterbygdens Folkhögskola, Jönköping, Szwecja
08.2010 - 08.2011
Stockholms universitet, Szwecja
Svenska som främmande språk för lärare i svenska utanför Sverige
Kursy i szkolenia
05.2003
Egzamin Tisus, Linköping, Szwecja
04.2005
Egzaminator Swedex A2, B1, Sztokholm, Szwecja
06.2005
Internationell lärarkurs, Axvall, Szwecja
01.2011
Egzaminator Swedex B2, Sztokholm, Szwecja
Doświadczenie
10.2003 - 06.2007
Verbum, Poznań
Lektor języka szwedzkiego. Prowadzenie grupowych kursów języka szwedzkiego.
10.2003 - 06.2010
Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu
Wykładowca języka szwedzkiego. Prowadzenie zajęć z praktycznej nauki języka szwedzkiego: komunikacja, gramatyka praktyczna, język pisany. Prowadzenie wykładów: Historia literatury szwedzkiej, Wiedza o Szwecji.
06.2010 - aktualnie
Swedis, Poznań
Nauczyciel i tłumacz języka szwedzkiego
10.2018 - 11.2019
Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu
Adiunkt. Prowadzenie zajęć z praktycznej nauki języka szwedzkiego na kierunku filologia szwedzka: komunikacja. Prowadzenie wykładów: Gramatyka języka szwedzkiego - teoria i praktyka.
11.2019 - aktualnie
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie
Wykładowca języka szwedzkiego. Prowadzenie zajęć z praktycznej nauki języka szwedzkiego: czytanie i pisanie. Prowadzenie konwersatorium: Historia literatury szwedzkiej, Historia kultury Szwecji.
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Uczę się szwedzkiego z Panią Agatą od roku. Lekcje zawsze są profesjonalnie przygotowane i na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a przy tym bardzo ciekawe. Pani Agata świetnie potrafi wytłumaczyć gramatykę i zawiłości szwedzkiej wymowy. Jest skarbnicą wiedzy o Szwecji, jej kulturze, zwyczajach i historii i chętnie się tą wiedzą dzieli na lekcjach. Zajęcia zawsze odbywają się w miłej i niestresującej atmosferze.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Naukę języka szwedzkiego z Panią Agatą rozpoczęłam niecały rok temu. I już widzę ogromny postęp! W tym czasie nauczyłam się płynnie mówić w tym języku a także rozumieć znacznie więcej. Na każdej lekcji poświęcony jest czas na konwersacje, czytanie a także ćwiczenia gramatyczne. Pani Agata jest przesympatyczną osobą, a każda lekcja przebiega w bardzo miłej atmosferze. Nauka z Panią Agatą to sama przyjemność !
Po każdym rozdziale ma miejsce krótki test sprawdzający to czego się nauczyłam - jest to świetny sposób na zapamiętanie materiału.
Z pełnym przekonaniem polecam Panią Agatę!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

Lekcje z p. Agatą to sama przyjemność :) Mieszkam w Bielsku-Białej, a dzięki zajęciom przez Skype'a miałam możliwość uczyć się szwedzkiego z bardzo profesjonalnym lektorem. Przez osiem miesięcy p. Agata przygotowywała mnie do egzaminu Swedex B 1, który zdałam z wynikiem bardzo dobrym. Jednak nasze zajęcia nie polegały jedynie na przygotowaniu do egzaminu, można było porozmawiać na wiele ciekawych tematów dotyczących Szwecji i nie tylko, a przy okazji poćwiczyć swobodną komunikację. Mam zamiar kontynuować naukę z p. Agatą, bo z radością czeka się na kolejne zajęcia, a efekty są widoczne.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2011

Uczęszczałam na kurs przygotowujący do egzaminu Swedex, prowadzony przez panią Agatę. Zajęcia były intensywne, urozmaicone, prowadzone w tempie, które pozytywnie mobilizowało do pracy, a bardzo miła atmosfera robiła z języka szwedzkiego coś jeszcze przyjemniejszego :) Idealny profesjonalizm!!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2011

Na lekcje szwedzkiego u pani Agaty chodzę od pół roku i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Prowadząca jest cierpliwa i bardzo życzliwa - dostosowuje tempo pracy do indywidualnych potrzeb ucznia. Dużą uwagę przywiązuje do wymowy, którą trudno byłoby opanować samodzielnie. Zajęcia prowadzone są dynamicznie i różnorodnie - prace pisemne, słuchanie, prace w grupach. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2011

Z panią Agatą zajecia zaczęłam od poziomu podstawowego, nieznając żadnych słów ani wyrażeń w języku szwedzkim. Na zajęcia uczęszczam od pól roku, a już powoli zaczynam komunikować się w nowym języku. Lekcje prowadzone są dynamicznie z dużą ilością ciekawego materiału, a pani Agata wszytsko dokładnie tłumaczy, dlatego nawet zagadnbienia gramatyczne nie stwarzają duzych problemów. Mam zamiar dalej kontynuować naukę na tym kursie.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2010

Miałam już 10 lekcji u Pani Agaty (przez Skype) i zamierzam uczyć się z nią jeszcze parę miesięcy. Okazała się kompetentną, życzliwą, cierpliwą i pomocną nauczycielką. Z czystym sumieniem mogę polecić jej lekcje zarówno początkującym jak i zaawansowanych, gdyż moje lekcje to w zasadzie konwersacje na poziomie dość zaawansowanym, ale uzupełniamy też niektóre moje braki (np. w wymowie) na poziomie elementarnym. Dodam, że dzieli nas ok. 800 km, ale to żadna przeszkoda podczas lekcji przez Skypa (z kamerą i słuchawkami). Dodam, że lekcje są ciekawe, a nauczycielka dość wymagająca (przepytuje mnie z materiału, który już przerabialiśmy) - czyli tak, jak być powinno!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.