Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia150 / 60 min

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Nauczyciel chemii
Jestem nauczycielką chemii w renomowanym liceum warszawskim. Od ponad dziesięciu lat przygotowuję uczniów do egzaminu maturalnego, moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki (czołowe miejsca w rankingach wyników maturalnych z chemii wśród szkół warszawskich). Z przyjemnością udzielę korepetycji z chemii (matura, pomoc w opanowaniu bieżącego materiału, poprawka) oraz przygotuję do egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych Zapraszam.

Cena zajęć: 1h/150zł (cena obejmuje materiały zawierające zadania powtórzeniowe)
Istnieje również możliwość prowadzenia przeze mnie zajęć przygotowujących do matury w grupach 2-3 osobowych (wówczas cena bedzie niższa).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 08.2008
Uniwersytet Warszawski
Magister
Chemia
09.2008 - aktualnie
Praca w liceum ogólnokształcącym
Nauczyciel mianowany
10.2008 - 03.2009
UKSW
matematyka
Kursy i szkolenia
.
Liczne kursy związane z dydaktyką chemii, przygotowaniem do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego oraz praca z uczniem zdolnym
Doświadczenie
09.2008 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Warszawaie
Od dziesięciu lat pracuję w liceum ogólnokształcącym, przygotowując uczniów do egzaminu maturalnego. Moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki (czołowe miejsca w rankingach wyników maturalnych chemii wśród szkół warszawskich).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2016

Pani Aleksandra posiada bardzo dużą wiedzę, którą w sposób łatwy dla ucznia przekazuje. Jest zawsze przygotowana do zajęć, dokładna, cierpliwa. Jej miłe podejście do ucznia sprawia, że nauka przebiega w bardzo miłej atmosferze. Wykazuje troskę o wyniki ucznia przekazując na bieżąco uwagi co należałoby poprawić. Jest wymagająca i oczekuje od ucznia zaangażowania, a także samodzielnej pracy w domu. Dopinguje ucznia do nauki. Dzięki Pani Aleksandrze polubiłam ten przedmiot i ze spokojem przygotowuję się do matury rozszerzonej z chemii.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Fantastyczna nauczycielka ! Uwielbialam przychodzic na korepetycja z Pania Aleksandra. Wiedza byla usystematyzowana, zrozumiale tlumaczona, wszystko mialam uporzadkowane. Swietne obeznanie w temacie maturalnym, a do tego przemila atmosfera ! Zdalam rozszerzona mature z chemii na wysokim poziomie ! Dostalam sie na wymarzone studia:) Jestem wdzieczna Pani Aleksandrze i polecam wszystkim z calego serca :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2014

Bardzo, bardzo polecam. Dzięki Pani Aleksandrze zdałam maturę z chemii rozszerzonej na ponad 90%. Zawsze świetnie wytłumaczy, bardzo zrozumiale, dokładnie i jasno. Dodatkowo przygotowuje dla uczniow mnostwo materialow, roznorodnych zadan, i wszystko dokladnie sprawdza. Wie swietnie, jakie zadania pojawiaja sie na maturze i jakie sprawiaja najwieksze trudnosci. Zawsze znajdzie czas, aby wytlumaczyc trudne zadanie, nawet telefonicznie. Zajecia wspominam bardzo dobrze, z przyjemnoscia na nie uczeszczalam. Najlepsza nauczycielka na swiecie. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2014

Cały czas uczęszczam na zajęcia do Pani Aleksandry. Jest to osoba mająca dużą wiedzę z zakresu chemii, kompetentna i bardzo sympatyczna. Wzbudziła moje zaufanie już na pierwszym spotkaniu ;) Z chęcią chodzę na zajęcia, sprawiają mi one przyjemność. Pani Aleksandra tłumaczy materiał bardzo dobrze, dzięki czemu nie mam najmniejszych problemów z chemią ( przygotowuję się do rozszerzonej matury z tego przedmiotu). Dzięki tym korepetycjom chemia nie stanowi już dla mnie trudności. Zdecydowanie polecam, bo naprawdę warto :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Zajęcia z Panią Aleksandrą wspominam bardzo dobrze. Jest to osoba nie tylko bardzo dobrze znająca wszystkie zagadnienia z chemii na poziomie maturalnym ale również umiejąca wytłumaczyć każde zadanie z chemii w taki sposób, żeby sposób rozwiązania został na dlugo w glowie. Ponadto, zajęcia są prowadzone w sposób rzetelny, z dużą iloscią zadań zarówno na zajęciach, jak i w formie pracy domowej. Pani Aleksandra przygotowała mnie w 8 miesięcy tak dobrze, że poprawiłem chemię na poziomie rozszerzonym z 45% na 92% dzieki czemu dostałem się na wymarzone studia na WUM (kier. lekarski).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.