Konrad Nawrocki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Pruszków
Poznań
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy do naszego Centrum Korepetycji na profesjonalne, indywidualne lekcje matematyki do matury (i nie tylko). Gwarantujemy dobry wynik (w innym przypadku zwracamy wszystkie koszty) oraz miłą i przyjazną nauce atmosferę (chociaż nie zawsze w 100% bezstresową:). W cenie:
- dojazd do ucznia (na terenie Trójmiasta, Aglomeracji Warszawskiej,
Konurbacji Śląskiej, Krakowa, Poznania, Wrocławia)
- przydatne materiały.
Matematyki uczy sprawdzona kadra składająca się głównie z
absolwentów lub studentów ostatnich lat matematyki lub kierunków technicznych Politechnik. Wszyscy nasi pracownicy sami zdawali swego czasu nową maturę więc wiedzą dokładnie na czym to polega. Udzielali też wcześniej co najmniej 4 lata korepetycji maturzystom. Z doświadczenia wiemy już też,
że to właśnie w tym wieku nauczyciele pracują najlepiej oraz mają najlepszy kontakt z uczniami,
- prowadzimy także lekcje dla uczniów szkół podstawowych (m.in. egzamin ósmoklasisty (wszystkie przedmioty)) oraz dla studentów,
- nasze metody nauczania zawsze są dostosowywane indywidualnie do każdego ucznia dlatego też ciężko je tu opisać. Są one jednak skuteczne głównie dzięki konsekwencji, dokładności oraz nastawieniu na myślenie (bardziej niż na "wkuwanie"). W nowej maturze sprawdza się głównie umiejętności radzenia sobie w przeróżnych sytuacjach - to da się wyćwiczyć, ale nie "wkuć".

Uczymy każdego maturalnego przedmiotu.

Kontakt: 573 236 051

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Żeby każda firma działała tak profesjonalnie to świat byłby piękny. Słowni, punktualni, uczciwi i co chyba najważniejsze skutecznie uczą. Polecam.

avatar
Roman Wasilak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Korepetytorzy w tej szkole są wymagający, konsekwentni i wiedzą co robią dzięki czemu moja córka dostała się na upragnioną medycynę. Szczerze polecam, Roman Wasilak

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

W marcu przeszliśmy z konieczności na nauczanie online. Bez żadnych przeszkód. Mam nadzieję jednak, że od września znów będzie normalnie, osobiście, bo maturalna klasa przede mną (?) Bardzo polecam tę szkołę. Efekty więcej niż zadowalające :))

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Uczęszczałem na biologię i matematykę przed maturą. Bardzo kompetentną kadrą, na bieżąco że zmianami i wymogami egzaminacyjnym. Od początku był plan działania, którego się trzymaliśmy cały rok. Z wyników jestem bardzo zadowolony.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Serdecznie polecam. Najpierw współpracowaliśmy w Gdańsku (podstawówka) a potem, po przeprowadzce, w Warszawie. Oba oddziały pełen profesjonalizm.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Odebrałam już wyniki matur i jestem bardzo zadowolona, a jednocześnie wdzięczna Super Szkole :) Dzięki Wam idę na wymarzone studia!:)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Jestem w 2klasie liceum. Chodziłam na lekcje matmy i ang. od września. Z obu przedmiotów zamiast ledwo wyciągniętej dwói jak to było kiedyś mam 4:))

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Matematyka matura roz. : 90%
Polski matura podst.: 82%
Angielski matura roz.: 86%
Pozdrawiam szkołę i moich wspaniałych korepetytorów :-))

avatar
Stanisław Tobarczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2013

Moja cała rodzina współpracowała z tą szkołą dwa lata i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Syn zdał świetnie maturę, a córka egzamin gimnazjalny. Doświadczeni, komunikatywni, cierpliwi, wymagający i znający się na rzeczy korepetytorzy to bezsprzeczny powód, aby wybrać tę szkołę.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2012

Jestem bardzo zadowolona. Najbardziej spodobał mi się profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do mnie. Uczęszczałam do tej szkoły na korepetycje z kilku przedmiotów i na tegorocznej maturze każdy z nich poszedł mi bardzo dobrze. Szczerze polecam wszystkim tę szkołę:)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2012

Wielkie dzięki za pomoc w klasie maturalnej takiemu leniowi jak ja! Wszystko porządnie pozaliczane to ja mam pierwszy raz w życiu.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2012

Szczerze polecam tę szkołę - korepetytorzy są punktualni, doświadczeni i świetnie znają się na egzaminach maturalnych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.