Radek Tymanowski

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Gdynia

O mnie

Nauczam niemieckiego od 2001 roku na każdym poziomie,wszystkich bez względu na wiek,korzystam z własnych materiałów jak również z materiałów uczniów,prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe przez cały tydzień na skype i facebook,nauczam gramatyki, ortografii, poprawnej wymowy, pisania i czytania nawet gotykiem, ćwiczenia układam samodzielnie, stosuję różne zabawy językowe, tłumaczę pisma urzędowe i prywatne, przygotowuję do wszelkich egzaminów, matur i rozmów kwalifikacyjnych o pracę. Można mnie także wynająć w charakterze tłumacza na wyjazd zagraniczny na 1 lub kilka dni. Konwersuję po niemiecku z osobami przebywającymi w Polsce, którzy nie chcą zapomnieć języka.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.