Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Toruń
Radziejów

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Monika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
Wydział Chemii, specjalizacja dydaktyka chemii
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Świetna korepetytorka! Pani Monika oprócz pomocy z zadaniami i wytłumaczeniem teorii, bardzo dobrze rozplanowuje przypomnienie materiału w klasie maturalnej. Instagram z quizami i notatkami, który prowadzi tez dużo ułatwia :). Oprócz tego miła atmosfera i dużo motywacji ze strony Pani Moniki.
Dzięki naszej wspólnej pracy, uzyskałam na maturze 93%

Monika

Dziękuję. Ogromna radość i duma! Praca z takimi uczniami dodaje skrzydeł i motywuje do dalszej pracy.
Raz jeszcze gratuluję!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z panią Moniką. Dzięki jej zaangażowaniu, cierpliwości, umiejętności mobilizowania uczniów i przede wszystkim ogromnej wiedzy udało mi się osiągnąć wymarzony wynik na maturze, mimo że 10 miesięcy wcześniej miałam wiedzę zerową. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, zawsze otrzymywałam rzetelną odpowiedź na każde pytanie. Jeżeli ktoś szuka dobrego korepetytora z chemii to z czystym sumieniem mogę polecić panią Monikę.

Monika

Dziękuję... 82%(94 centyl)! Wymarzony wynik każdego korepetytora :)
Przyszłoroczni maturzyści, poprzeczka zawisła wysoko... kto po nią sięgnie???
Gratulacje Wiktoria! Czekam na wieści, gdzie rozpoczniesz swoją kolejną przygodę...

avatar
Manuela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Bardzo polecam korepetycje z panią Moniką. Po skończeniu liceum moja wiedza chemiczna praktycznie nie istniała a w 7 miesięcy pracy doszłyśmy do wyniku matury, który pozwolił dostać mi się na lekarski. Zajęcia były bardzo dobrze przeprowadzane, również te online w czasach pandemii. Przez cały okres nauki czułam się zaopiekowana i nie martwiłam sie, czy zdążymy z materiałem. Wiedza była systematycznie sprawdzana i powtarzana. Jeśli komuś zależy na wysokim wyniku z chemii, z odpowiednim zaangażowaniem i pomocą pani Moniki na pewno się uda. Serdecznie polecam :))

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pani Moniki.
Czułam się bardzo dobrze przygotowana, a systematyczne powtórki, cenne wskazówki i masa przerobionych zadań sprawdziły się idealne.
Zajęcia przebiegały zawsze w miłej i swobodnej atmosferze.
Dzięki Pani Monice udało mi się podwyższyć wynik z chemii i dostać się na wymarzone studia.
Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i polecam każdemu kto marzy o studiach medycznych.

avatar
Gracjana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Przez cały okresu przygotowań co matury u Pani Moniki czułam się w stu procentach zaopiekowana i zaopatrzona w niezbędne do nauki materiały. Cały materiał został przerobiony dokładnie oraz z lekcji na lekcję sprawdzony. Dzięki Pani Monice utwierdziłam się w przekonaniu, że przedmiot ten uwielbiam,. Maturę napisałam z zadowalającym wynikiem, dostałam się na wymarzone studia, a korepetytorkę godną polecenia znam tylko jedną. Jeśli jeszcze raz miałabym wybierać, na pewno padłoby na Panią. Niesamowite podejście do ucznia, zaangażowanie oraz odpowiednie przygotowanie do każdych zajęć. Zero zastrzeżeń, polecam bezgranicznie.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Osobiście poleciłabym zajęcia z Panią Moniką każdemu, kto marzy o dobrym wyniku z chemii, a szczególnie celuje w medycynę, bądź kierunki medyczne!
Pani Monika ma precyzyjny plan, co do zajęć, wie, na co zwracać szczególną uwagę, ma podejście do ucznia! Jest cierpliwa i wymagająca, co bardzo mobilizuje do pracy! Za mega plus uważam również szybkie przerobienie całego materiału, co skutkowało dodatkowym czasem na ćwiczenia strikte maturalne. Pani Monika organizuje również próbne matury dla swoich uczniów, co jest mega fajną sprawą w sprawdzeniu się i pracą nad sobą, a także pomaga w opanowaniu stresu przed prawdziwym egzaminem!
Dzięki Pani Monice udało mi się napisać maturę z chemii na 87% i dostałam się na upragnioną medycynę!
Polecam wszystkim!!

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Szczerze polecam zajęcia z Panią Moniką. Dzięki idealnie rozplanowanemu programowi nauczania skończyliśmy materiał z zakresu liceum z dużym wyprzedzeniem zostawiając sobie czas na ćwiczenia niezbędne do matury. Jej skuteczność potwierdza wynik równy 90% co po tak rzetelnym przygotowaniu nie było zaskoczeniem. Serdecznie polecam licealistom, którzy wybierają się na kierunki związane z medycyną i nie tylko.

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Po wielu rozczarowujących korepetycjach u licznych polecanych nauczycieli i egzaminatorów dopiero zajęcia u Pani Moniki okazały się tymi właściwymi. Ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość podczas przygotowań do matury z chemii okazały się nieocenione. Zamiłowanie do nauczania tego przedmiotu i chęć uzyskania jak najwyższych rezultatów przez jej uczniów widać już od pierwszych spotkań. Osoba niezwykle ciepła i sympatyczna, co tylko motywuje do dalszych maturalnych powtórek. Sprawdzony system i upór Pani Moniki pozwoliły uzyskać na maturze z chemii absolutnie wymarzony wynik. Trudno w Toruniu o bardziej kompetentnego i odpowiedniego korepetytora z chemii. Zdecydowanie polecam!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Korepetycje u Pani Moniki były strzałem w dziesiątkę! Chemia w liceum sprawiała mi trudności, ale mimo ciężkich początków Pani Monika nie poddała się, wszystko tłumaczyła mi ze stoickim spokojem i sprawiała, że wychodząc z każdej lekcji coraz mniej stresowałam się nadchodzącą maturą. Materiał rozplanowała tak, aby starczyło czasu na pełnowymiarowe rozwiązywanie arkuszy maturalnych i powtórki. W czasie zajęć panowała miła atmosfera i wszystko to zaowocowało wynikiem 90%. Serdecznie polecam Panią Monikę maturzystom!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2015

Bardzo sumienna osoba, perfekcyjnie rozplanowała materiał do opanowania na maturę, czuwała nad aktualnym programem wymaganym na egzamin. Był czas na powtórki, dzięki czemu nie miałem tyle stresu w maju. Dobrze tłumaczy, na lekcjach nie stresuje jak typowy nauczyciel, ma poczucie humoru, widać, że lubi swoją pracę . Zdałem na 90% chemię rozszerzoną, dostałem się na medycynę. Ogromna zasługa korepetytorki !!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2013

polecam bardzo!! mialam ogromne braki po gimnazjum, a chcialam zdawać podstawe z chemii. Korepetycje odbywały się w miłej atmosferze. Pani Monika zmotywowała mnie do nauki, potrafiła wszystko dobrze wytłumaczyć. Przerabiałyśmy bardzo dużo zadań maturalnych. Dzięki niej zrozumiałam i polubiłam chemie. Dowodem na to jest wynik z matury- 82%! Bez niej nie dałabym sobie rady
! POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.