Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Paweł Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Matematyka skutecznie i komfortowo dla ambitnych, którzy chcą odzyskać kontrolę nad sytuacją, poprawić swoje oceny i zdać śpiewająco maturę.

Metody tak efektywne, że nie raz wystarczy tylko kilka intensywnych lekcji żeby zdobyć pewność siebie i osiągnąć sukces.

Powiem Ci jak to działa. Pokieruję Twoją uwagą w odpowiedni sposób. Nie pozwalam nawet na chwilę rozproszenia, czy zwolnienia tempa pracy. Wymagam zaangażowania i zadaję zagadnienia do domu. Ze mną zapanujesz nad matematyką i zobaczysz wyniki w postaci lepszych stopni.

Nie pozwalam stać w miejscu. Tu możesz być pewien od razu optymalnego wykorzystania każdej sekundy Twojego czasu. Też tak chcesz?

Zadzwoń teraz i umów się na pierwszą lekcję, a dołączysz do grona zwycięzców. Twój osobisty nauczyciel matematyki, na którego zawsze możesz liczyć. Zadzwoń: 609 708 703

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Pomógł mi zdać klasę, dziękuję

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.