SOPHI KOREPETYCJE

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Online
Poznań (Cały Poznań)
Złotniki
Suchy Las
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z CHEMII – moją specjalizacją jest przygotowanie Uczniów do MATURY pod uczelnie MEDYCZNE i pokrewne oraz przygotowania w programie IB CHEMISTRY SL i HL w pełnym zakresie .

Jestem absolwentką CHEMII UAM w Poznaniu. Moje doświadczenie to przeszło 10 lat udanej współpracy z Klientami z chemii na każdym poziomie zaawansowania, w 2011 roku założyłam firmę SOPHI KOREPETYCJE. Na co dzień zajmuję się przygotowaniem MATURZYSTÓW do matury na wysokim poziomie – posiadam wypracowany i sprawdzony system uczenia, który dostosowuję do indywidualnych potrzeb Klienta. Od kilku lat współpracuję również z Uczniami w systemie IB CHEMISTRY SL i HL - dotychczasowe wyniki egzaminów kształtują się na poziomie 6 – 7. Mam bogate doświadczenie w przygotowaniach Uczniów do konkursów przedmiotowych na poziomie gimnazjalnym oraz olimpiady chemicznej - większość Osób, które przygotowałam może pochwalić się tytułem laureata . Moja pomoc obejmuje również Studentów i Osoby dorosłe. Pomagam w bieżącym przygotowaniu do lekcji , sprawdzianów , testów, kolokwiów, nadrabianiu zaległości oraz poprawieniu wyników w szkole i egzaminów

Większość Klientów to osoby, które trafiają do mnie z polecenia od zadowolonych Uczniów. Z tego powodu bardzo szybko zapełniają się terminy w moim kalendarzu.

Do zajęć podchodzę z pełnym zaangażowaniem , staram się aby zajęcia były ciekawe i dawały pozytywne rezultaty . Mogę pochwalić się ścisłą współpracą z Rodzicami, szczególnie przydatną w przypadku młodszych Klientów. Moja pomoc nie ogranicza się tylko do zajęć - zawsze można do mnie zadzwonić i rozwiać wątpliwości co do właśnie rozwiązywanego zadania  *:)

*Widzę potencjał u każdego Ucznia * - nie skreślam nikogo z zajęć tylko dlatego, że współpraca może być trudna albo zaczynamy od zera. Każda sytuacja jest inna, a ja skupiam się na tym aby wyciągnąć z niej to co najlepsze. Dlatego mogę pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z Osobami z trudnościami w nauce ( dysleksja, dysgrafia, dysortografia oraz trudności wynikające z innych problemów zdrowotnych).  

ZAJĘCIA PROWADZĘ RÓWNIEŻ PODCZAS LETNICH WAKACJI - to najlepszy termin na rozpoczęcie przygotowania do matury z chemii.

Prowadzę działalność dospodarczą - wystawiam rachunki za zajęcia .

Zapraszam do kontaktu , jeśli nie uda się nam znaleźć dogodnego terminu zajęć ze mną to współpracuję z Korepetytorami, których mogę polecić.

ZAPRASZAM

MARTA
SOPHI KOREPETYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : 793 076 051

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

SOPHI KOREPETYCJE
ul. Jelonkowa 27
62-002 Złotniki
NIP: 7772989859

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
SOPHI KOREPETYCJE
Firma założona w 2011 roku, główną działalnością są KOREPETYCJE z chemii. Pani Marta - właściciel i główny Korepetytor - to osoba konkretna i zmotywowana do działania, prężnie działająca w branży.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Matura z matematyki zdana :D Dziękuję !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Pani Marto dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury.
Matura z chemii zdana na 87% :D

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Witam serdecznie

Wraz z Sophi Korepetycje przygotowuję się do tegorocznej matury z chemii, już teraz wiem, że był to bardzo dobry wybór.

Pozdrawiam
Mariusz

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2017

Bardzo dobre korepetycje, które są przeprowadzane w przyjemnej atmosferze na bardzo wysokim poziomie. Właśnie jestem po pierwszych kilku zajęciach przygotowujących do IB i serdecznie polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Świetne korepetycje! Potrzebowałem kilka lekcji zaraz po rozpoczęciu nowego roku w liceum, miła atmosfera, a ogromna wiedza korepetytora i zaangażowanie powodują ze jest to najlepszy wybór. Zdecydowanie polecam zajęcia, zarówno indywidualne jak i Skype. Serdecznie polecam!

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2011

Przygotowuje się do matury z chemii, pisze ja w maju. Wiele tematow bylo dla mnie niezrozumialych, dlatego postanowilem poszukac korepetytora, to byl bardzo dobry pomysl.

avatar
MG
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2011

Witam. Dzięki Pani Marcie wkońcu zdałam sprawdzian z chemii.
Korepetycje są prowadzone bardzo intensywnie, ale w odpowiednim tempie bym mogła wszystko się nauczyć. Każde zajęcia to testy powtórkowe i zadania domowe.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2011

Witam. Pani Marta prowadzi korepetycje bardzo dokładnie. Na pierwszych zajęciach rozpoznała jakie braki w chemii ma nasze dziecko, a następnie ułozyła cały kurs składający się z kilku spotkań.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.