SOPHI KOREPETYCJE Marta Supłat

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Cały Poznań)
Złotniki
Suchy Las
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z CHEMII – moją specjalizacją jest przygotowanie Uczniów do MATURY pod uczelnie MEDYCZNE i pokrewne oraz nauka w programie IB CHEMISTRY SL i HL w pełnym zakresie ( włącznie z konsultacjami przy pisaniu EE i IA ) . Prowadzę zajęcia z Uczniami na poziomie szkoły podstawowej , szkoły średniej , Osobami Dorosłymi i Studentami. Mam doświadczenie w przygotowaniu Uczniów pod Olimpiadę Chemiczną w tym sukcesy w postaci Finalistów i Laureatów Olimpiady. Prowadzę również zajęcia z Osobami szykującymi się do egzaminów wstępnych na uczelnie zagraniczne w języku angielskim - w tym egzamin  IMAT .
Moje doświadczenie obejmuje także pomoc merytoryczną udzielaną Korepetytorom z chemii ( zarówno Pracownicy firmy Sophi Korepetycje jak i Konkurencja :)

Jestem absolwentką CHEMII UAM w Poznaniu. Moje doświadczenie to lata udanej współpracy z Klientami z chemii na każdym poziomie zaawansowania, od 2011 roku prowadzę działalność: SOPHI KOREPETYCJE  Marta Supłat - z tej przyczyny m.in. wystawiam rachunki za zajęcia. Na co dzień zajmuję się przygotowaniem Uczniów do wyzwań przed którymi stoją – posiadam wypracowany i sprawdzony system uczenia, który dostosowuję do indywidualnych potrzeb Klienta. Pomagam w bieżącym przygotowaniu do lekcji , sprawdzianów , testów, kolokwiów, nadrabianiu zaległości oraz poprawieniu wyników w szkole i nauce do  egzaminów
W pracy z Klientem wykorzystuję liczne publikacje, książki, własne zestawy zadań i arkusze egzaminacyjne ( również autorskie ). Korzystam z najnowszych technologii dlatego Uczniowie podczas zajęć są w pełni zaopiekowani - mają zapewnione materiały do pracy, literaturę i wszystkie niezbędne akcesoria ( np. tablice ). 

Większość Klientów to osoby, które trafiają do mnie z polecenia od zadowolonych Uczniów. Z tego powodu bardzo szybko zapełniają się terminy w moim kalendarzu.

Do zajęć podchodzę z pełnym zaangażowaniem , staram się aby zajęcia były ciekawe i dawały pozytywne rezultaty . Mogę pochwalić się ścisłą współpracą z Rodzicami i Opiekunami, szczególnie przydatną w przypadku młodszych Klientów. Moja pomoc nie ogranicza się tylko do zajęć - zawsze można do mnie zadzwonić i rozwiać wątpliwości co do właśnie rozwiązywanego zadania :)

Widzę potencjał u każdego Klienta  - nie skreślam nikogo z zajęć tylko dlatego, że współpraca może być trudna albo zaczynamy od zera. Każda sytuacja jest inna, skupiam się na tym aby wyciągnąć z niej to co najlepsze. Dlatego mogę pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z Osobami z trudnościami w nauce ( dysleksja, dysgrafia, dysortografia oraz trudności wynikające z innych problemów zdrowotnych).  

ZAJĘCIA PROWADZĘ RÓWNIEŻ PODCZAS LETNICH WAKACJI - to najlepszy termin na rozpoczęcie przygotowania do matury z chemii lub nadrobienie zaległości.

Zapraszam do kontaktu Osoby zainteresowane współpracą.

ZAPRASZAM

Marta Supłat 

SOPHI KOREPETYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ : 793 076 051

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

SOPHI KOREPETYCJE Marta Supłat
ul. Jelonkowa 27
62-002 Złotniki
NIP: 7772989859

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
SOPHI KOREPETYCJE
Firma założona w 2011 roku, główną działalnością są KOREPETYCJE z chemii. Pani Marta - właściciel i główny Korepetytor - to osoba konkretna i zmotywowana do działania, prężnie działająca w branży.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Matura z matematyki zdana :D Dziękuję !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Pani Marto dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury.
Matura z chemii zdana na 87% :D

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Witam serdecznie

Wraz z Sophi Korepetycje przygotowuję się do tegorocznej matury z chemii, już teraz wiem, że był to bardzo dobry wybór.

Pozdrawiam
Mariusz

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2017

Bardzo dobre korepetycje, które są przeprowadzane w przyjemnej atmosferze na bardzo wysokim poziomie. Właśnie jestem po pierwszych kilku zajęciach przygotowujących do IB i serdecznie polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Świetne korepetycje! Potrzebowałem kilka lekcji zaraz po rozpoczęciu nowego roku w liceum, miła atmosfera, a ogromna wiedza korepetytora i zaangażowanie powodują ze jest to najlepszy wybór. Zdecydowanie polecam zajęcia, zarówno indywidualne jak i Skype. Serdecznie polecam!

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2011

Przygotowuje się do matury z chemii, pisze ja w maju. Wiele tematow bylo dla mnie niezrozumialych, dlatego postanowilem poszukac korepetytora, to byl bardzo dobry pomysl.

avatar
MG
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2011

Witam. Dzięki Pani Marcie wkońcu zdałam sprawdzian z chemii.
Korepetycje są prowadzone bardzo intensywnie, ale w odpowiednim tempie bym mogła wszystko się nauczyć. Każde zajęcia to testy powtórkowe i zadania domowe.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2011

Witam. Pani Marta prowadzi korepetycje bardzo dokładnie. Na pierwszych zajęciach rozpoznała jakie braki w chemii ma nasze dziecko, a następnie ułozyła cały kurs składający się z kilku spotkań.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.