Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łańcut
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola a todos! Zapraszam serdecznie do wspólnej nauki pięknego języka hiszpańskiego! Ze mną w przyjemnej domowej atmosferze rozpoczniesz swoją przygodę z hiszpańskim od poziomu podstawowego (inicial), bądź też zagłębisz się w struktury bardziej zaawansowane na poziomie intermedio czy avanzado :-) Od lat udzielam korepetycji osobom w różnym wieku, starannie dobieram materiały, a tempo nauki zawsze dostosowuję do osoby, którą uczę :) Każdą osobę traktuję indywidualnie, a w nauczaniu stawiam na zadowolenie i postęp.

Czy jestem odpowiednią korepetytorką dla Ciebie? Jak najbardziej! :) Posiadam wykształcenie magisterskie, studiowałam między innymi w Hiszpanii na Universidad de Alcala de Henares oraz Uniwersytecie Łódzkim, a nauczanie hiszpańskiego to moja ogromna pasja! Odbyłam praktyki pedagogiczne w szkołach oraz posiadam dyplom potwierdzający moje metodyczne przygotowanie ;-)

- Korepetycje odbywają się online bądź u korepetytora - do uzgodnienia.
-  Cena lekcji zależna jest od poziomu nauczania i jest to kwota 40 zł  / 60 min poziom podstawowy, w tym koszty materiałów.

Jeśli interesuje Cię nauka na innym poziomie, bądź też przygotowanie do matury, zapraszam do kontaktu ;)!

Zapraszam serdecznie! Saludos!

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 18:00
Wtorek16:30 - 18:00
Środa16:30 - 18:00
Czwartek16:30 - 18:00
Piątek16:30 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.