Michał Pomorski

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Lublin
Faktura VAT

Michał Pomorski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Michał Pomorski

O mnie

Jestem italianistą z osiemnastoletnim doświadczeniem dydaktycznym. Prowadzę szkołę wyspecjalizowaną w nauczaniu języka włoskiego na wielu poziomach zaawansowania. Udzielam także lekcji indywidualnych, wystawiam faktury, jestem rzetelny i zaangażowany w to, co robię. Zapraszam serdecznie do nauki tradycyjnej (w Lublinie) i online!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2023

Wspaniały nauczyciel z pasją. Dostosowuje sposób prowadzenia zajęć do uczestników i ich potrzeb. Czas na lekcji mija miło i szybko, zdecydowanie polecam. Michał tworzy fajną, wesołą i swobodną atmosferę zajęć, a do tego zdecydowanie widać postępy w nauce po zajęciach u niego!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2023

Świetny nauczyciel, który zaraża swoją pasja do jezyka włoskiego. Zajęcia są ciekawe i różnorodne. Michał, stara się tłumaczyc w prosty i logiczny sposób. Z pełnym zaangażowaniem oraz cierpliwością podchodzi do swoich kursantów. Zajęcia z Michałem polecam serdecznie, każdemu kto chciałby zacząć swoją przygodę z językiem włoskim.

avatar
Sylwia Sivertsen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2023

Bardzo dobry nauczyciel języka włoskiego z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz ogromniej wiedzy z gramatyki, słownictwa, kultury oraz znajomości zwyczajów panujących we Włoszech, Michał ma też podejście pedagogiczne do swoich studentów. Ogromny plus za umiejętność przekazania wiedzy w zrozumiały i przystępny sposób. Ja lekcje mam indywidualnie, online ze względu że mieszkam za granicą. Jestem bardzo zadowolona ponieważ, lekcje są dopasowane do moich potrzeb i poziomu. Polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2023

Bardzo polecam tego Lektora :) Lekcje z Michałem to czysta przyjemność, jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, elastyczny jeśli chodzi o wykładany materiał i nie da się znaleźć włoskiego słowa, którego by nie znał. Zajęcia prowadzone w świetnej atmosferze zarówno bezpośrednio jak i online. Wykazuje ogromną wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do swoich studentów, jest zawsze punktualny, o wysokiej kulturze osobistej i z ogromnym poczuciem humoru.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Dolaczam sie do wszystkich pozytywnych opinii :) Mieszkam we Wloszech i ucze sie z Michalem regularnie od 7 miesiecy przez Skype'a. Michal jest zawsze punktualny i przygotowany do zajec, ma duzo pozytywnej energii i wklada duzo wysilku zeby sklonic ucznia do mowienia i czynnej znajomosci jezyka (a nie tylko do biernego rozumienia wloskiego). Na lekcjach korzystamy z roznych materialow - do gramatyki sa to przede wszystkim opracowania wlasne Michala, pozniej cwiczenia dostepne online, ktore mozna kontynuowac samem; do slownictwa - wspolczesne artykuly (zadnych nudnych tekstow ze starych podrecznikow) i materialy multimedialne. Przy tej formie zajec bardzo podoba mi sie, ze kiedy rozmawiamy, Michal na biezaco zapisuje wszystko, co mowi, i co mowie ja - gdy brakuje mi slowa, Michal je podpowiada, zapisuje i potem bez problemu moge do niego wrocic, nie tracac czasu podczas lekcji na pisanie w zeszycie. Takich lektorow juz nie ma ;))) Z poprzednim nauczycielem prawie w ogole nie rozmawialam po wlosku, z Michalem udalo mi sie przelamac i coraz pewniej i swobodniej czuje sie w codziennych konwersacjach we Wloszech.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Michał-doskonały nauczyciel języka włoskiego. Pasjonat ciekawostek językowych. O języku włoskim wie chyba wszystko... Wymyśla niesamowite zabawy, gry słowne, ćwiczenia i zagadki, a wszystko po to, żeby ułatwić naukę nawet najbardziej opornym na wiedzę uczniom. Jestem pod wrażeniem artykułów językowych autorstwa Michała, polecam wszystkim, można się z nich dużo dowiedzieć, a styl jest bardzo przyjemny i sprzyjający zapamiętywaniu. Miło uczyć się języka włoskiego od kogoś, kto tak naturalnie, a jednocześnie profesjonalnie się nim posługuje.
Filippo- Włoch, ale nie to jest jego największym atutem w nauczaniu włoskiego. Filippo jest naprawdę świetnie przygotowany do przekazywania wiedzy językowej. Mówi bardzo dobrze po polsku, co jest bardzo ważne dla początkujących uczniów. Przesympatyczny człowiek, miło i ciekawie prowadzone lekcje, a przede wszystkim niezastąpione konwersacje z rodowitym Włochem!
Jeśli ktoś chce się uczyć włoskiego, to z Michałem i Filippo na pewno będzie to przyjemna i owocna nauka:)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Michele i Filippo to profesjonaliści. Poza ekspercką wiedzą z zakresu znajomości języka włoskiego i jego metodyki to lektorzy, dla których punktualność i zaangażowanie w pracę to kwestia honoru. To ludzie z pasją. Widać to na każdych zajęciach. Dla mnie, jako lektora języka angielskiego, miarą powyższego jest fakt, że nigdy nie zerkam na zegarek wyczekując końca zajęć - ów zawsze przychodzi zbyt wcześnie...
Tak trzymać Panowie!
Marek - lektor języka angielskiego

avatar
Ryszard Barański
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Razem z Michałem i Filippo borykam się z językiem włoskim ponad 8 lat. Przyznaję, że gdyby nie ich podejście do przedmiotu, nie wiem czy wytrzymałbym tak długo.Obaj z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą prowadzą zajęcia, dostosowując ich poziom do możliwości grupy, ale nie liczcie na pobłażliwe traktowanie! W przypadku naszego Filippo nieocenionym jest kontakt z naturalnym językiem włoskim, który jest jego językiem ojczystym! Szczerze polecam Sul Serio! Tam nauczysz się włoskiego na serio, a przy okazji poznasz ciekawą społeczność, którą udało się im /Michałowi i Filippo/ stworzyć w naszym wyjątkowym mieście!

avatar
Magno
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Polecam wszystkim tę szkołę. Poważne podejście, pomagające osiągnąć z góry założone cele na polu nauki języka włoskiego, dobra lokalizacja, stosunkowo niska cena kursu, sympatyczni, a nade wszystko fachowi lektorzy.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Polecam wszystkim zajęcia w Sul serio! Michał jest jednym z najlepszych nauczyciel jakich spotkałem. Przyszedłem do niego chcąc przygotować się do egzaminu wstępnego na italianistykę. Nie wierzyłem, że się uda a jednak dziś sam uczę włoskiego. Zajęcia w Sul serio to pełni entuzjazmu lektorzy z bogatym doświadczeniem, dużo ciekawych materiałów dodatkowych, indywidualne podejście do ucznia i oczywiście widoczne efekty!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Michał i Filippo to lektorzy mający duże doświadczenie, ogrom cierpliwości i pomysł na każdego. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy przy wykorzystaniu nie tylko książek i kserówek, ale i materiałów dostępnych w Internecie. Panowie to nie tylko zwykli nauczyciele, choć wymagający, zawsze zaangażowani w prowadzenie zajęć, pełni energii i entuzjazmu. Metodę nauczania dostosowują do potrzeb ucznia, a na efekty nie trzeba długo czekać. Szczerze polecam i zachęcam do nauki języka włoskiego z zespołem Sul serio.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.