Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Gryfice
Szczecin

Tomek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Tomek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Pan Tomek bardzo dobrze tłumaczy. W ciągu godziny objaśnił temat z którym bym się męczył wielokrotnie dłużej. Syn zadowolony, ojciec zadowolony, 100% satysfakcji.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Przejrzyście i przystępnie wytłumaczone zagadnienia na zajęciach, a również poza nimi można zawsze zwrócić się o pomoc w razie jakichś wątpliwości, sympatyczna atmosfera. Serdecznie polecam!

Tomek

Dzięki :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Skontaktowałam się z Tomkiem zaledwie kilka dni przed kolokwium, bardzo szybko(!) otrzymałam wiadomość zwrotną co było dla mnie zbawienne :)
Poświęcił swój czas pomagając mi przez internet(rozwiązywał zadania, żebym wszystko zrozumiała), odpowiadał na pytania do późnych godzin w nocy- 3:00. Tak więc sporo się napracował przy moim przypadku. Cierpliwy, sympatyczny. Świetnie tłumaczy. Jednym słowem: złoty człowiek :D
jeszcze raz dziękuję!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Dzieki korepetycjom z Tomkiem zaliczyłem kolokwium poprawkowe z pochodnych i całek na polibudzie. Wszystko stało sie rozumiałe i bardzo proste. Oczywiście wymagało to dużo pracy własnej w domu, ale opłaciło sie. Co ważne za przystepna cene !!! Także polecam i daje 5 !!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2013

Rzetelność i duże zaangażowanie .Korepetytor godny polecenia. Lekcje prowadzone w spokojnej atmosferze i w przystępny sposób .POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.