Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Wałbrzych
Legnica
Jelenia Góra
Lubin
Radom
Płock
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam Cię na niezwykłą przygodę z nauką języka angielskiego! Jesteś uczniem, który chce świetnie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty lub maturalnego ? Szukasz skutecznej pomocy, która zapewni Ci sukces? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Jestem doświadczonym nauczycielem z ponad 12-letnim doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do egzaminów , a moją pasją jest dzielenie się wiedzą z młodzieżą.

Moja metoda nauczania opiera się na zaufaniu, zrozumieniu Twoich potrzeb i indywidualnym podejściu do nauki . Wiem, że każdy uczeń ma unikalne zdolności i potrzeby , dlatego tworzę dla Ciebie spersonalizowany program nauczania, który zapewni Ci maksymalny postęp i osiągnięcie doskonałych wyników na egzaminie .

Z moją pomocą, przekroczysz swoje ograniczenia i odkryjesz swoje pełne możliwości. Razem będziemy pokonywać trudności, skupiać się na Twoich mocnych stronach i pracować nad obszarami wymagającymi poprawy . Moim celem jest nie tylko pomóc Ci zdać egzamin, ale także nauczyć Cię umiejętności, które będą przydatne przez całe życie.

Współpracując ze mną, zyskasz nie tylko solidną wiedzę i umiejętności językowe, ale także pewność siebie i pozytywne podejście do nauki. Moi uczniowie osiągają świetne wyniki na egzaminach, a ich sukcesy są dla mnie największą satysfakcją.

Czy jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania? Czy chcesz doświadczyć nauki, która jest nie tylko efektywna, ale także inspirująca i zabawna? Jeśli tak, to serdecznie Cię zapraszam do współpracy ze mną.

Jesteśmy zespołem - ja jako nauczyciel i Ty jako uczący się - razem zbudujemy mocne fundamenty dla Twojej przyszłości.

Pierwsze, 20 - minutowe spotkanie GRATIS - poznamy się i ustalimy, jaki masz cel i jak będziemy go osiągać.

Zapraszam! Anna

Zajęcia odbywają się przy ulicy Saperów we Wrocławiu oraz online.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna Cwalina
ul. Saperów 5/7
53-151 Wrocław
NIP: 8992659604

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 07.2018
WBS Wrocław
Magister
Kursy i szkolenia
08.2014
LCCI
08.2015
TOEIC
Doświadczenie
09.2012 - 06.2019
Korepetytor języka polskiego dla obcokrajowców
Pracowałam z uczniami z Niemiec, Hiszpanii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Argentyny, Filipin, Korei i Tajwanu. Międzynarodowe doświadczenie pomaga mi teraz być lepszym nauczycielem języka angielskiego.
09.2012 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego
Przygotowywanie uczniów do egzaminów: egzamin gimnazjalny, matura podstawowa i rozszerzona, egzamin ósmoklasisty.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2023

Pani Ania pracowała z moją córką aż do jej matury. Córka na początku miała problem z nieśmiałością, nie chciała mówić. Nauka z panią Anią sprawiła, że córka zaczęła ładnie mówić po angielsku, rozwiązywała poprawnie zadania, nauka 'nie szła w las', bo wcześniej się też uczyła, ale nie umiała użyć wiedzy. Pani Ania to miła, cierpliwa, empatyczna nauczycielka. My z całego serca polecamy.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Przez dwa lata pracowałem z panią Anią do matury rozszerzonej. Współpraca była bardzo udana, polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2023

Pani Ania przygotowywała syna do egzaminu ośmioklasisty przez całą siódmą i ósmą klasę. Syn bardzo lubił te zajęcia. Egzamin napisał bardzo dobrze.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Witam. Syn Jasiu chodził na lekcje dodatkowe i jest bardzo zadowolony. Ja też widzę że przerasta szkołę. A o to mi chodziło. Zależy mi żeby biegle w przyszłości posługiwał się angielskim. Od nowego roku dalej będzie chodził. Polecam bardzo.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Uczyłam się rok u pani Ani. Nauczycielka jest kompetentna, przygotowana do zajęć i cierpliwa. Polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Pani Ania przygotowywała mnie do egzaminu ośmioklasisty i matury. Oba egzaminu zdałam na 100% dzięki Pani Ani. Zajęcia były zawsze przygotowane według tego o co prosiłam. Atmosfera była super, Pani Ania to bardzo sympatyczna osoba. Polecam każdemu!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Tróje moich dzieci uczyło się u Pani Ani łącznie 5 lat. Współpraca dała nam bardzo wiele. Moje dzieci stały się samodzielne w nauce i szukaniu informacji, angielski kojarzy im się pozytywnie, szkoły pokończyły z bardzo dobrymi ocenami. Polecam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2023

Uczęszczałem do p. Ani na intensywne zajęcia, dzięki którym przeszedłem z poziomu B1 na B2. Bardzo polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Pani Ania uczyła syna (9 lat) angielskiego przez dwa lata jak mieszkaliśmy we Wrocławiu. Syn stał się jednym z najlepszych uczniów w klasie. Syn był zadowolony z zajęć. Zajęcia były dopasowane go dziecka, różnorodne, syn się nie nudził i wyniósł dużo z zajęć. Ja też jestem zadowolona ze współpracy. Polecam współpracę z p. Anią.

avatar
Yara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

Pani Anna uczyła moję córkę Ksenyę - 12 lat. Bardzo dobrze uczyła i polecamy.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

Maturzysta z 2022 roku pozdrawia! Polecam Panią Anię za profesjonalne zajęcia i fajną atmosferę:-)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

List referencyjny

Od dnia 01.09.2015 r. do dnia 30.06.2020 r. Pani Anna Maria Cwalina prowadziła zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego dla dwojga moich nastoletnich dzieci. Zajęcia były przeprowadzane na różnych poziomach zaawansowania. Program zajęć oraz metody nauczania były dostosowane do wieku oraz potrzeb językowych moich dzieci.

Pani Anna Maria posiada bogate umiejętności merytoryczne oraz podejście
interpersonalne potrzebne do nauczania, potrafi zmotywować ucznia do pogłębiania wiedzy oraz rozbudzić w nim pasję do języka. Dowodem na to są wyniki naukowe moich dzieci podczas współpracy z Panią Anną Marią: syn zdał w roku 2016 Sprawdzian Szóstoklasisty z języka angielskiego kończący szkołę podstawową z wynikiem 100%. Następnie w roku 2019 zdał Egzamin Gimnazjalny kończący naukę w gimnazjum. Z obu egzaminów z języka
angielskiego, na poziomie podstawowym i rozszerzonym, uzyskał wynik 100%. W 2020 r. córka zdała Egzamin Ósmoklasisty kończący szkołę podstawową. Z języka angielskiego uzyskała wynik 100%. Brała również udział w licznych konkursach językowych, w których zdobywała wysokie miejsca w skali regionu oraz kraju. Dzieci były usatysfakcjonowane
zajęciami z Panią Anną Marią i bardzo chętnie w nich uczestniczyły. Wspólne lekcje opisywały jako interesujące, różnorodne i pożyteczne. Jako rodzic zauważyłem rozwój językowy dzieci oraz wzrost ich zainteresowania językami obcymi oraz kulturą krajów angielskiego oraz niemieckiego obszaru językowego.

Jestem bardzo zadowolony z pracy Pani Anny Marii. Polecam Panią Annę Marię Cwalina na stanowiska pracy w edukacji i nauczaniu.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Współpracę z Panią Anią rozpoczęłam 4 lata temu. Od tamtej pory mój poziom angielskiego z roku na rok jest coraz wyższy. Wspólnie przygotowywałyśmy się do egzaminu ósmoklasisty, z którego uzyskałam wynik 100%. Obecnie realizujemy materiał do matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym. Oprócz ćwiczeń i zadań typowo szkolnych i maturalnych, robimy również inne bardziej zaawansowane, które umożliwiają ciągły rozwój. Dodatkowo toczymy wiele rozmów, które pozwalają przełamać barierę językową i poczuć się swobodnie podczas dialogów. Pani Ania poświęca mi wiele uwagi i bardzo przykłada się do prowadzenia zajęć. Serdecznie polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Cztery lata temu zdawałam z p. Anią egzamin gimnazjalny i rok temu maturę. P. Ania poświęciła mi bardzo dużo uwagi i włożyła dużo pracy w moje egzaminy. Polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Zawsze przygotowana, z ogromną ilością własnych zadań i ćwiczeń,pozytywna i chętna do pomocy. Po wielu miesiącach wspólnych zajęć z angielskiego i z niemieckiego udało mi sie poznać gramatykę obu języków na wysokim poziomie oraz poradzić sobie w szkole z każda klasówka i pracą domową. Również pani Ani zawdzięczam bardzo wysokie wyniki matur z angielskiego (ustna 97, PP 100, PR 96),dzieki rozmowie w trakcie zajęć i pisaniu wypracowań w danym języku. Polecam wszystkim, absolwent XIV LO.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.