Agnieszka Lipińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Bielsko-Biała

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia plastyczne: doskonalenie rysunku odręcznego, poznawanie nowych technik plastycznych, rozwijanie wyobraźni i doskonalenie warsztatu. Wszystkie materiały przygotowuje nauczyciel. Zajęcia dla każdego kto chciałby rozwijać swoją pasję:)

Skończyłam studia I stopnia na kierunku projektowanie graficzne na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, pracowałam również w Studiu Sztuk Plastycznych WYTWÓRNIA prowadząc warsztaty dla dzieci i młodzieży. Prywatnie jestem mamą połtorarocznej Poli :) Lekcje będą odbywać się na ul. Cieszyńskiej 140 w bawialni AKUKU w oddzielnej sali warsztatowej. Zajęcia zaczną się z początkiem października. 

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.