Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem magistrem lingwistyki stosowanej UW w specjalności tłumaczenia specjalistyczne. Studia pierwszego stopnia odbyłam na kierunku filologia germańska w specjalności nauczycielskiej.

Chętnie udzielę pomocy w nauce języka niemieckiego, pomogę nadrobić wszelkie zaległości, a także opanować niezrozumiałe treści.  

Zapewniam materiały dodatkowe , jak również metody dostosowane do ucznia. Gwarantuję lekcje w przyjemnej i bezstresowej atmosferze .

Korepetycji i lekcji prywatnych udzielam od 9 lat. Lubię moją pracę, co bez wątpienie ma wpływ na podejście uczniów do języka, a także na ich sukcesy.

Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, maturzystów, a także dorosłych do współpracy :-)

Podejmuję również zlecenia tłumaczeń .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.