Dominik Oszal

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Płock

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z programowania w pythonie oraz SQL. O mnie: Absolwent informatyki studiów I stopnia mający doświadczenie w udzielaniu korepetycji, czynny działacz na studiach, obecnie pracujący w branży IT. Każdy uczeń potrzebuje cierpliwości i indywidualnego wyłumaczenia danego zagadnienia, co więcej zajęcia nastawione są na praktyczne podejście do zadań, a co za tym idzie lepsze zrozumienie materiału.
Kontakt poprzez wiadomość prywatną lub pod numerem tel.798432860.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Korepetytor bardzo cierpliwy, dobrze tłumaczy, jeśli uczeń czegoś nie wie tłumaczy do skutku. Dobrze przygotowuje do matury. Z czystym sumieniem polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.