Aleksandra Stryj

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Zabrze
Ruda Śląska
Gliwice
Sosnowiec

Aleksandra Stryj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aleksandra Stryj

O mnie

Dyplomowana pasjonatka niemieckich długich słów, muzyki, artystów, gramatycznych zawiłości, zabytków, wierszy, kryminałów i… misji.Bo nauczanie - jest misją.

Jedną z tych najpiękniejszych i najbardziej wartościowych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
11.2017
certyfikat tłumaczeń literackich
10.2018
certyfikat konferencji eduOctoberfest
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Naprawdę efektywnie i w miłej atmosferze przeprowadzane lekcje. Szczerze polecam

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2019

Miałam okazję poznać Panią Olę i przez 2 lata być Jej uczennicą.
Szczerze nie cierpiałam języka niemieckiego, zostałam zrażona przez nauczycieli w podstawówce, gimnazjum i liceum, ale musiałam się z nim przeprosić ze względu na pracę (warunek: awans, jeśli ogarnę język). Na Panią Olę trafiłam przez znajomą znajomego i to było najlepsze, co mogło mi się w tamtym momencie przytrafić. Cudowna atmosfera podczas lekcji, fachowiec, jakich mało, widać, że Pani Ola uprawia zawód nauczyciela z pasją, a językiem włada genialnie. Dzięki niej kompletnie zmieniłam nastawienie do języka, a poznawanie go przestało być przykrym obowiązkiem, a stało się przyjemnością - z niecierpliwością czekałam na nasze kolejne spotkania. Ogromnie polecam WSZYSTKIM - niezależnie od wieku, poziomu i powodu, dla którego chcą bądź muszą podjąć naukę. Tak kreatywnego, pomocnego i fachowego nauczyciela (w dodatku w takiej cenie!) nie znajdziecie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.