Strefa Rysunku

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Elbląg
Olsztyn
Konin
Opole
Legnica
Leszno
Kalisz
Koszalin
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

StrefaRysunku istnieje od 2006 roku i oferuje lekcje i kursy rysunku odręcznego dla kandydatów na różnego rodzaju uczelnie wyższe, dla kandydatów do szkół średnich, a także dla wszystkich hobbystów, którzy chcą dopracować swoje umiejętności, niezależnie od wieku.

Nasze zajęcia mają same atuty:
- lekcje w bardzo małych, 5-osobowych grupach,
- zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele,
- do każdego podchodzimy indywidualnie,
- uczymy również początkujących,
- gwarantujemy stałą cenę przez cały okres nauki.

Nasi dotychczasowi kursanci są obecnie studentami lub absolwentami następujących kierunków: architektura wnętrz, architektura i urbanistyka, konserwacja zabytków, malarstwo, wzornictwo, grafika, Akademia Sztuk Pięknych na bardzo znanych i cenionych uczelniach w całej Polsce i za granicą.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Strefa Rysunku
-
- -
NIP: 9730993030

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Moim marzeniem było dostać się na Architekturę do Poznania lub Wrocławia. Na kurs zapisałam się rok przed egzaminem. Świetne zajęcia, wymagający prowadzący i na koniec sukces. Polecam zajęcia w StrefaRysunku.pl.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Jestem już po pierwszym roku studiów na wymarzonym kierunku na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu i chciałam bardzo podziękować Pani, której zawdzięczam powodzenie na egzaminach wstępnych. Mimo mojego trudnego charakteru i odrębnego podejścia, Pani Monika okazała wyrozumiałość i wyczerpująco udzieliła wskazówek, jakie przydały mi się na egzaminach z rysunku i malarstwa, które zaliczyłam na 9 i 10 punktów na 10 możliwych. Pani Monika pożyczała mi prywatne książki związane ze sztuką, polecała mi sposoby rysowania/malowania oraz puszczała dobrą muzykę. Zatem jeszcze raz: bardzo dziękuję i polecam pracownię w Strefa Rysunku. Naprawdę warto.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, indywidualne podejście do każdego ucznia, nauczyciel posiada dużą wiedzę i potrafi zmotywować do pracy. Oceniam: 10/10

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Patrząc na siebie rok wstecz stwierdzam, że maksymalnie wykorzystałam ten czas. StrefaRysunku.pl dała mi impuls do pracy i odpowiedniego nauczyciela. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że kurs rysunku, na który chodziłam pomógł mi w zdaniu egzaminów na studia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.