Ronald Straubel

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello World! Hallo Welt! :-)

Ich bin Muttersprachler – Ich biete Nachhilfe auf allen Ebenen: Grammatik, Konversationen, Prüfungsvorbereitung, Hilfe bei der Reisevorbereitung – Deutschland, Österreich usw. Ich werde Dich bestens vorbereiten – Deutsch ist meine Muttersprache! Ich habe viele Erfahrungen . Ich unterrichte seit 2003 in Polen. Ich garantiere interessanten Unterricht für Einzelpersonen und Unternehmen. Zusammenarbeit mit Unternehmen wie: Kaufland, Deichmann, Van Graf, Capgemini, Wago-Elwag, Bombardier, Siemens Polska, Hicron, Infosys, Hyundai Frankfurt, Volkswagen PoznanPreis 80 PLN - 130 PLN/60 Min. über Skype.

jestem Native speaker -udzielam korepetycji na wszystkich poziomach:gramatyka, konwersacje, przygotowanie do egzaminów, pomoc w przygotowaniach do wyjazdu - Niemicy, Austria itp.
Przygotuję Cię najlepiej - język niemiecki jest moim językiem ojczystym !
Mam duże doświadczenie . W Polsce nauczam od 2003 roku. Gwarantuję ciekawe lekcje dla osób prywatnych i firm. Współpraca z takimi firmami jak: Kaufland, Deichmann, Van Graf, Capgemini, Wago-Elwag, Bombardier, Siemens Polska, Hicron, Infosys, Hyundai Frankfurt, Volkswagen Poznan

Cena 80 zł -130 zł/60 min  przez Skype’a.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2024

Bardzo mocno polecam lekcje z Ronim. Na każdych zajęciach pogłębiałam swoją wiedzę dzięki Roniemu. Za każdym razem dostawałam super dawkę niemieckiego. Odpowiadał na gramatyczne wątpliwości i wyjaśniał wszystko. Każda lekcja była powiązana z innym tematem. Mogłam pogłębiać znajomość niemieckiego przez przesyłanie filmiki oraz przez rozmowę. Wiele porad i sugestii dotyczących mowy potocznej, której nie nauczysz nie nigdzie indziej niż na lekcjach z native speakerem. Z ręką na sercu mogę polecić lekcje z Ronim bo naprawdę warto do niego chodzić na lekcje i patrzeć na swój postęp.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Od jakiegoś czasu mam zajęcia z Roni i nasza współpraca układa się bez zarzutów. Polecam w 100%.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Ronald Straubel ma bardzo dobry warsztat merytoryczny. Przygotowywał mnie do egzaminu: Goethe-Zertifikat B1 (Module: Sprechen und Lesen) oraz matury międzynarodowej IB: German B HL. Ponadto podczas lekcji rozmawialiśmy na różnorakie ciekawe tematy dotyczące nie tylko moich zainteresowań (sport, piłka nożna, historia), ale również odnoszące się do spraw bieżących na świecie. Przeprowadzone dyskusje pozwoliły mi nie tylko dobrze zdać egzaminy, ale również dodały mi pewności siebie w mówieniu. Ronald jest bardzo sumiennym i wesołym nauczycielem, a lekcje z nim są miłym doświadczeniem.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2017

Świetne lekcje, bardzo ciekawe tematy - zdecydowanie najlepszy lektor niemieckiego jakiego poznałem!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2016

Zajęcia z Ronaldem to istna przyjemność, dzięki niemu znacznie wzbogaciłam swoje słownictwo. Każda lekcja jest ciekawa, Ronald przygotowuje interesujące artykuły do konwersacji. Jego zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Native speaker z bardzo ciekawymi tematami do rozmowy. Nigdy nie jest nudno, a najważniejsze, ze naprawdę widać, że robić progres. Polecam bardzo!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Spotykam sie z Ronaldem raz w tygodniu na konwersacje na poziomie średnio zaawansowanym i jestem bardzo zadowolona. Ronald zawsze proponuje ciekawe tematy na których bazujemy nasze dyskusje. Za każdym razem czuję, że czegoś nowego się nauczyłam. Jeśli komuś zależy na poprawieniu płynności w mówieniu polecam konwersacje z Ronaldem.

avatar
Włodek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Bardzo sympatyczny o szerokiej wiedzy i ciekawy świata. Dużo podróżuje i potrafi o tym ciekawie opowiadać. Ma dużą wiedzę z technicznego słownictwa z zakresu wzornictwa przemysłowego.
Mamy zajęcia od 3 lat i bardzo poprawiłem w tym czasie swój niemiecki.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Elastyczny, cierpliwy, dusza człowiek z poczuciem humoru. GORĄCO POLECAM.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Ronald to nauczyciel z pasją. Prowadzi ciekawe lekcje. Tematy konwersacji dostosowuje do zainteresowań i potrzeb ucznia. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.