Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na ZAJĘCIA Z J. NIEMIECKIEGO prowadzone przez doświadczoną lektorkę, która swoją przygodę z j. niemieckim rozpoczęła w niemieckiej szkole średniej, a następnie udoskonaliła go na US zdobywając tytuł mgr.
*Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. *Chętnie pomogę m.in. w przygotowaniu do matury, czy egzaminu ósmoklasisty.
*Podczas lekcji wykorzystuję ciekawe materiały dydaktyczne oraz opracowane przeze mnie interaktywne ćwiczenia, które pozwolą np. w rozjaśnieniu tajników niemieckiej gramatyki.
*zajęcia u ucznia oraz online

Kontakt: tel.: 697 580 101

Godziny zajęć dopasowywane są do indywidualnych potrzeb uczącej się osoby

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.