Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

Z pochodzenia jestem Bułgarką, która mieszka w Polsce i jest lektorem języka Bułgarskiego.
Jestem native speaker i lektorem języka bułgarskiego. Współpracowałam ze szkołą Yokkata. Udzielam też korepetycje prywatnie od 2005 r.

Oferuję korepetycje z języka Bułgarskiego na wszystkie poziomy zaawansowania, pomoc w tłumaczeniach i przygotowywaniach prac dyplomowych oraz magisterskich. Do każdej lekcji w prezencie do wyboru podróż kulinarną, albo podróż historyczną. Pierwsza lekcja zawsze gratis.

Miejsce, czas i forma lekcji do uzgodnienia indywidualnie.

Zapraszam!
Stella Rabka
606 11 75 77

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Lekcje języka bułgarskiego zorganizował dla mnie pracodawca - firma Xerox. Początkowo obawiałam się formy ich prowadzenia online, jednak szybko okazało się, że taka forma nauki języka dobrze się sprawdza. Wymaga dobrego przygotowania, kontaktu wzrokowego z prowadzącą jak również skupienia się na jednoczesnym robieniu notatek. Nauczycielka, jaką jest Pani Stella zdarza się bardzo rzadko. To native speaker, który biegle posługuje się językiem polskim, zna gramatykę obydwu języków, jak również posiada doświadczenie jako nauczyciel. Dzięki temu szybko i zrozumiale potrafi wytłumaczyć wszystkie nauczane zagadnienia. Wielkim plusem jest też znajomość i biegłość słownictwa biznesowego, z którym Pani Stella ma na co dzień do czynienia w swojej pracy zawodowej. Lekcje były zróżnicowane, ciekawe, materiał na bieżąco powtarzany i ćwiczony. W domu musiałam również poświęcać czas na odrabianie prac domowych. Pani Stella ma bogatą wyobraźnię, jest osobą bardzo kontaktową, przyjazną lecz równocześnie jest bardzo skrupulatna i zawsze zwraca uwagę na szczegóły, nawet zapomniany przecinek. To wymagający zarówno od siebie jak i od swoich uczniów nauczyciel. Na zakończenie mogę jedynie serdecznie podziękować Pani Stelli za każdą lekcję z osobna jak również poświęcony mi czas, często przekraczający ten przewidziany na lekcję języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.